karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 فروردین 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

دورهمی یخ و آتش | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Ice and Fire | National Geographic Photo of the Day

در زیر گردشگری را می بینید که درون غاری یخی در حال ماجراجویی بوده و با مشعلی، فضای تاریک آن را روشن کرده است. مت آدامز (Matt Adams) ادیتور عکس های نشنال جئوگرافیک درباره این عکس خارق العاده این گونه می نویسد:
انعکاس نور قرمز بر روی قندیل های یخی غار، جلوه‌ای دوست داشتنی به عکس بخشیده. گرچه زیبایی این عکس غیر قابل انکار است، اما به گونه ای نیز شوم و مرموز به نظر می رسد.
عکاس این ثبت جالب آنتون پتروس (Anton Petros) می باشد. خوب است بدانید آنتون این عکس را در نزدیکی دریاچه بایکال روسیه به ثبت رسانده است. برای آشنایی با برخی از جذاب ترین غارهای دنیا بخوانید:

غار آبی دانیال مازندران | لذت غارنوردی در میان خنکای آب

غار آبی فینگال اسکاتلند | موسیقی از جنس امواج

بزرگ ترین غار یخی جهان | آیسریزنفیلت

تماشای قندیل های یخی در نزدیکی تهران | غار یخ مراد گچسر

غار کرفتو کردستان | سکونتگاه دیرینه انسان

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در آوریل 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید: عکس های برتر نشنال جئوگرافیک در اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 و مارس 2017

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.