karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 اردیبهشت 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

صبح مه آلود | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Foggy Morning | National Geographic Photo of the Day

یک صبح زود بود که الش، عکاس حرفه ای منظره به بالای تپه ها و کوه های اطراف دهکده موسته (Moste) رفت تا طلوع آفتاب و مناظر باشکوه کشور اسلوونی را به تماشا بنشیند. الش درباره این ماجراجویی صبح هنگام خود می گوید:
وقتی به بالای کوه رسیدم، کوهستان های اطراف و روستای موسته به راحتی دیده می شدند. هنوز کمی نگذشته بود که همگام با طلوع آفتاب، مه تمام آسمان را پر کرد و فضایی رویایی خلق شد. پس دست به کار شدم و این لحظه زیبا را به ثبت رساندم.
برای آشنایی بیش تر با طبیعت جذاب کشور اسلوونی، این ویدیوی زیبا را تماشا کنید:

ویدیو شگفت انگیز از رقص هارمونیک پاییز

همچنین از شما دعوت می کنیم تا این مجموعه عکسهای خارق العاده از مناظر طبیعی جهان را ببینید:

تصاویری از کهکشان راه شیری در قله دماوند

تصاویری زیبا از توسکانی ، بهشت ایتالیا

تصاویری از طبیعت سوئیس | سرزمین کوه آلپ

تصاویر هوایی از انگلستان | کشف جلوه های پنهان زمین

تصاویری زیبا از رومانی | سفری به میان رویا

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در می 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 ، مارس 2017 و آوریل 2017

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.