karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

آسمان شب جنگل حرا

زمین چادر شب را به سر کشید تا پولک های صدفی چارقدش را به رخ عالمیان بکشد و زمینیان مدهوش از این نوربازی خارق العاده، دمی آرام بگیرند. 

در پیش رو عکسی بسیار زیبا از آسمان و ستارگان شهرستان دیر بوشهر می بینید که توسط عکاس حرفه ای آسمان شب، محمد گیتی زاده به ثبت رسیده است. در این ثبت زیبا، بخشی از جنگل های شناور و بی نظیر حرا به چشم می خورند.

خوب است بدانید که این عکس به روش استار تریل یا ثبت رد ستارگان گرفته شده که برای آشنایی با این سبک می توانید مقاله آموزشی زیر را بخوانید.

تکنیک عکاسی استار تریل | آموزش تخصصی ثبت رد ستارگان

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

نيكا عباسى

از زیبایی های این منطقه زیبا هر چی بگیم کمه بازم .

انتشار:18 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

هاشم انصارى

بدون شک شب در جنگل حرا بودن و تماشا کردن ستاره ها از بهترین صحنه هایی هست که میشه در زندگانی تجربه اش کرد .

انتشار:10 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

vahab

عکس بسیار چشمگیر و زیبایی هست از زیبایی های آسمان شب جنگل حرای زیبا .

انتشار:27 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.