روایتی عجیب از ناپدید شدن ۲۰۰۰ اسکیمو

روایتی عجیب از ناپدید شدن ۲۰۰۰ اسکیمو

جالب انگیزهای جهانآمریکای شمالی
روستا در زمان حال

گاهی اوقات در دنیای ما اتفاقاتی رخ می دهد که با عقل و منطق جور در نمی آید .

این اتفاقات همیشه هاله ای از ابهام را در ذهن ما به جای می گذارند و تا کنون برای برخی از آنها هیچ راه حلی ارائه نشده است .

کارناوال این بار برایت یکی از آن ها را در نظر گرفته تا کمی با رشته های عقل و منطق ذهنت بازی کند . در ادامه برای شما از روستایی متعلق به اسکیموها خواهیم گفت که ساکنانش ناگهان ناپدید می شوند و هیچ گاه هیچ اثری از آنها پیدا نمی شود . در این میان علاوه بر ناپدید شدن آنها اتفاقات عجیب دیگری هم رخ می دهد که برای شما خواهیم گفت .

 با ما همراه باشید.

ساکنان روستایی که ناپدید شد
ساکنان روستایی که ناپدید شد

سکوت ، این واژه پر رمز و راز ، در اکثر اتفاقات عجیب و غریب نقش اصلی را ایفا می کند . روستایی که روزی سرزمین مردمانی از جنس برف بود ، حالا با سکوت در هم آمیخته ، سکوتی که بوی مرگ می دهد .

دیگر هیچ اثری از آن مردمان شاد و سرزنده نیست ، قطعا اتفاقی وحشتناک رخ داده که ناگهان ۲۰۰۰ نفر جمعیت روستایی با هم ناپدید شده اند . کسی نمی داند روستاییان به کجا برده شده اند و چه بلایی بر سر آنها آمده ، اما برخی از شاهدان ، رخدادهای عجیبی را گزارش داده اند که شاید کمی پرده از این راز بردارد .

در ادامه با ما همراه باشید تا آن ها را برای شما بگوییم .

ساکنان روستایی که ناپدید شد
روستا در زمان حال

مرز مرگ در روستای محو شده

در جایی میان مرز #آمریکا و #کانادا دریاچه ای به نام ” آنجی کوینی ” Anjikuni وجود دارد.

این #دریاچه در منطقه “نوینو وت ” Nunavut کانادا واقع شده است و یکی از دریاچه هایی است که در اطراف #رودخانه ” کازان ”  Kazan جریان دارد.

این دریاچه و صخره های آن جایی بود که اسکیموها سکونت داشته اند. آن ها هم بر روی زمین های یخ زده اطراف دریاچه و هم بر روی صخره های بلند نزدیک به آن خانه هایی را ساخته و در آنها زندگی می کردند .

خانه هایی که حالا امروز بی هیچ مردمی سرشار از سکون و مرگ شده اند .

روستا ی ناپدید شده
روستا ی ناپدید شده

اولین شاهد “جوی لبل ” Joe Labelle

واقعا ترسناک است که اولین شاهد پدیده ای باور نکردنی باشید ، مخصوصا اگر این پدیده درست در مکانی اتفاق افتاده باشد که شما در آن جا کلی خاطره ی خوب دارید.

“جوی لبل ” Joe Labelle  اولین کسی بود که در نوامبر سال ۱۹۳۰ با روستای خالی از سکنه مواجه شد، او یک تله گذار برای حیوانات است که مثل همیشه در حال گذر از #روستا بود اما این بار دیگر خبری از آن روستای شاد با مردم سرزنده اش نبود .

کمی از زبان خودش بشنوید :

همیشه هنگام عبور از روستا مردمانی شاد و سرزنده را می دیدم که به من خوش آمد می گفتند و در حال ماهی گیری بودند ، اما این بار ناگهان  با سکوتی وهم آور مواجه شدم . برای رفتن به روستا کنجکاو شدم تا شاید اثری از مردم در آن بیابم .

تمام خانه ها و روستا را گشتم اما هیچ اثری از مردم نیافتم ، ناگهان دودی را از دور دیدم که مشخص بود برای آتشی است که تازه خاموش شده، بی هیچ معطلی خودم را به آتش رساندم تا شاید اثری از روستاییان بیابم ، اما چیزی که با آن مواجه شدم تنها یک خورشت سوخته بود که ساعت ها روی آتش مانده بود.

جوی پس از مدت کوتاهی متوجه شد اتفاقی #وحشتناک در روستا رخ داده است . او با صحنه های عجیبی روبه رو می شود، روستایی خالی از سکنه که ناگهان مردمانش ناپدید شده بودند و این در حالی بود که همه چیز سرجایش بود ، خانه ها ، حتی غذاهایی بر روی آتش ، ابزار و  وسایل ضروری اسکیموها همگی سر جای شان بودند ؛ اما مردم نبودند و این مانند علامت سوالی بزرگ بود که چطور ممکن است مردم از روستا بروند در حالی که حتی غذا و اسلحه هایشان که ابزار ضروری آن ها است را با خود نبرده باشند .

جوی بی هیچ معطلی خود را به نزدیک ترین اداره تلگراف می رساند تا این واقعه را گزارش دهد.

روستای ناپدید شده

نشانه هایی عجیب در روستای ناپدید شده

این که مردم روستا ناگهان همگی با هم ناپدید شده اند خود اتفاقی وحشتناک است؛ اما در این میان یک سری اتفاقات دیگر هم افتاده که موضوع را ترسناک تر می کند. هنگامی که محققان برای تحقیق در روستا دست به کار می شوند با صحنه هایی عجیب روبه رو شده و مسئله ای پیچیده برای آنها نمایان می گردد.

یکی از این نشانه ها ۷ سگ سورتمه سوار متعلق به اسکیموهاست که چند مایل آن طرف تر از روستا در حالی که از گرسنگی تلف شده اند پیدا می شوند. این سگ ها در حالی از گرسنگی مرده اند که چندین فروشگاه درست در نزدیکی همان جا وجود داشته و همگی هم باز بوده اند. از طرفی سگ های سورتمه سوار برای اسکیموها بسیار با ارزش هستند و این که آن ها به خاطر نداشتن غذا تلف شوند خیلی عجیب است.

دومین رخ داد عجیب مربوط به مردگان روستا می شود ، تمام مردگان روستا نبش قبر شده و اجساد داخل آن ها هم مانند مردمان روستا ناپدید شده بودند .

و سومین اتفاق عجیب هم از زبان برخی شاهدانی که در فاصله های چند مایلی خارج از روستا بوده اند ، نقل می شود .

آنها از نوری آبی  عجیب صحبت می کنند که بر فراز روستا دیده شده و بعد از مدتی هم ناپدید شده است .

این سه اتفاق در این روستا موضوع را پیچیده تر می کند ، حالا می خواهیم برخی از فرضیاتی که در رابطه با این پدیده مطرح شده برای شما بگوییم .

با ما همراه باشید.

روستا

فرضیه هایی که هیچ گاه ثابت نشد

از آنجایی که مردمان روستا به صورت ناگهانی و بدون بردن هیچ یک از وسایل ضروی خود ، ناپدید شده اند نشانه خوبی است برای این که موضوع را به مسائل ماورایی نسبت دهیم . زیرا اگر مردم خود رفته باشند حتما ابزار ضروری را با خودشان برمی داشتند . اما آن ها نه تنها این کار را نکرده اند حتی ذخیره های مواد غذایی آن ها دست نخورده باقی مانده . غذا دیگر موضوع مهمی است و هر چه قدر هم که آن ها با عجله روستا را ترک شده باشند حتما به غذا نیازمند خواهند شد و می بایستی حتما با خود غذا هم برمی داشتند که این کار را هم نکرده بودند . با توجه به این تفاسیر ، فرضیاتی که برای این روستا مطرح می شود همگی متعلق به دنیایی #ماوراء الطبیعه است که در ادامه با هم آنها ر ابررسی می کنیم .

۱) حمله بیگانگان

برخی می گویند این اتفاق می تواند با #موجودات فضایی در ارتباط باشد ، یکی از دلایلی که این فرضیه ارائه شده است همین نور آبی است که بر فراز روستا مشاهده می شود . این نور می تواند خود دلیل برای فرود موجودات فضایی در این روستا باشد .

موجودات فضایی

۲) ارواح شیطانی

 Labelle ، خود یکی از فرادی است که عقیده دارد  اعضای روستا توسط ارواح شیطانی اسکیمو دزدیده شده اند .

Torngarsuk، در فرهنگ مردم  نام خدایی است که سر دسته تمام ارواح خبیثه است و در آسمان ها زندگی می کند .

این نماد بین مردم اسکیمو اهمیت دارد و آن ها معتقد هستند که این نماد می تواند در کالبد حیوانات هم ظاهر گردد به همین دلیل هم آنها تصور می کنند که شاید یکی از سگ های شان در قالب این شیطان تجسم شده است و بقیه ی سگ ها را به کشتن داده است .

ارواح شیطانی

۳) خون آشام

 اما فرضیه دیگری که وجود دارد این است که شاید خون آشام ها این بلا را بر سر روستاییان آورده باشند

خون آشام ها نیمه شب به راه می افتند و همان طور که از نام آن ها هم پیدا است تشنه به خون هستند ؛ اما این یکی از ضعیف ترین ایده ها است زیرا هیچ اثری از خون و هیچ اثر دیگری در این روستا مشاهده نشده است.

خون آشام

تضادهایی که در این روستا معما را پیچیده تر می کند

پس از بررسی های انجام شده در این روستا مشخص گردید، تقریبا این روستا چندین ماه است که خالی از سکنه گردیده و  ناپدید شدن آن ها برای روزهای اخیر نبوده است. اما با وجود این موضوع نشانه هایی مانند همان دود آتش تازه خاموش شده که در منطقه مشاهده شده بود، تضادهایی را به وجود می آورد.

روستایی که ناپدید شد
روستایی که ناپدید شد

ناگفته هایی از ماجرای روستای ” آنجی کوینی ”  Anjikuni

ماجرای این روستا بسیار بحث برانگیز بوده و تاکنون برای اتفاقاتی که آنجا رخ داده هیچ دلیل موثقی ارائه نشده است. با این حال در برخی مجلات و نشریه ها اطلاعاتی عجیب در رابطه با این روستا ارائه شده است.

 طبق گفته های RCMP اصلا چنین روستایی در این منطقه با آن اندازه وجود نداشته است که حالا بخواهد ناپدید شود. البته به نظر می رسد چون برای این پدیده دلیلی پیدا نکرده اند این موضوع را رد کرده باشند.

روستایی که ناپدید شد در روزنامه ها

سخن کارناوال

در این مطلب به دنیای ناشناخته ها سفر کردیم؛ شما چه نظری در رابطه با این موضوعات دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

روایتی عجیب از ناپدید شدن ۲۰۰۰ اسکیمو
4.17 21

 دیدگاه ها

 • علیرضا

  ۱۰

  ۶

  کار انگلیس است. یا استکبار جهانی

 • محقق یزدی الاصل

  ۵

  ۰

  والا چه بگویم آز کجا اول این خبر صحت داشته باشد صرف نقل خبر و چندتا عکس اسکمیو دلیلی وجود داشتن جایی نیست از سوی دیگر این چنین حوادث زیاد است که تاکنون دلیلی برای آنهات پیدا نشده است ممکن است درآینده دلیلی پیدا شود . نمونه ان در کرمان وجود خانه هایی که گفته می شود برای آدم کوتوله ها بوده( به جهت کوچکی ابعاد انها ) که انها نیز در سالیان خیلی دور کوچ کرده و هیچگونه اطلاعی از این مردمان نیست . انها نیز تمام وسایل خودرا درخانه بر جا گذاشته اند.لذا برخی حوادث دراین دنیا دارای توجیه عقلانی نیست

 • محمد

  ۳

  ۰

  شاید این داستان با اقتباس از سرنوشت قوم مایاها سرهم بندی شده باشد.

 • ا

  ۲

  ۳

  الکی کشش میدی که چی بشه.

  • یزدان مرشدزاده
   یزدان مرشدزاده

   ۱

   ۰

   ممنون که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید .
   به نظر شما کدام قسمت از مطلب طولانی شده و اطلاعات مفیدی را ارائه نداده است و همانطور که گفتید قصد کش دادن این موضوع را داشته است ؟

 • اکبر از تبریز

  ۰

  ۰

  سلام.
  نظرمو من بگم نتیجه گیری پای شما.
  به نظر من آمریکا و برخی کشورهای پیشرفته اروپایی مانند آلمان روی انسان های با تغیر ژن و جهش یافته کار می کنن.بیشتر شبیه تصوری که ما از آدم فضایی ها داریم.بشقاب پرنده موجودات فضایی و چنین بحث هایی فقط ساخته آمریکا و بعضی کشور های پیشرفتس.این کشورها تحقیقات فوق سری زیادی روی انسان دارن و تلاش می کنن تا ابر انسان ها رو بسازن.تصاویر زیادی از بشقاب پرنده از زمان آلمان نازی در اینترنت وجود داره اگر اون تصاویر واقعیت داشته باشه پس حتما الان کشورهایی مانند آمریکا به تکنولوژی رسیده که بشقاب پرنده ای بسازه که تو چند ثانیه چندین کیلومتر رو در آسمان طی بکنه و بودن هیچ منبع سوختی در آسمان معلق بمونه.شما آهن ربا رو در نظر بگیرین وختی به یک آهن نزدیک میشه در کسری از ثانیه خودشو به اون می چسبونه حالا اینا در مقیاس بزرگتر و با تکنولوژی پیشرفته تر در نظر بگیرین.به نظر من بشقاب پرنده ای که از دنیای دیگه ای بیاد به زمین وجود نداره.بشقاب پرنده هست ولی ساخته دست بشره و با پیشرفته ترین تکنولوژِی و اون اسکیموها هم که گفته میشه نا پدید شدن به نظر من احتمالا توسط سرویس های فوق سری کشور هایی مانند آمریکا ربوده شدن تا تحقیقات شونو تکمیل کنن…البته خیلی خلاصه کردم فقط لطفا همه بخونن و نظر بدین ممنون……….

  • الهه افهامی

   ۴

   ۱

   در ابتدا تشکر می کنیم از شما دوست عزیز، بابت زمانی که به کارناوال اختصاص دادید و دیدگاه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   در این که امریکا و انگلیس و تمام قدرت های برتر جهان، همواره در حال انجام فعالیت های عجیب و فوق سری هستند؛ هیچ شکی نیست و این که روزی آنها بتوانند حتی بشقاب پرنده بسازند تعجبی ندارد.
   اما ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم، هیچ بشقاب پرنده یا موجود فضایی وجود ندارد، پس نمی توانیم با اطمینان کامل این موضوع را رد کنیم. این گونه بحث ها همیشه تامل برانگیز بوده و هست و هیچ کسی تا به حال نظر قطعی در این گونه مسائل نداده است. من خودم به شخصی چندین سال پیش کتابی را مطالعه کردم که تمامی موارد دیده شدن بشقاب پرنده ها از زمان های خیلی دور در آن آورده شده بود. جالب است بدانید حتی در زمان اسکندر کبیر هم اشیائی شبیه بشقاب پرنده در آسمان ها دیده شده ….. و این موضوع هنوز جای تفکر دارد……

  • جک

   ۰

   ۰

   چرت نگو
   رانش زمین یا باز شدن گسلهای زمین باز منطقیتره

 • رب و راب

  ۱

  ۰

  این قضیه کاملا رضایت ان قبیله را میرساند مثل این میماند که ما در خواب جایی باشیم که اصلا دوس نداریم که بیدار شویم و این اتفاق برای اکثر ادمیزاد ها افتاده است که دلمان میخواهد خوابمان دو روز و یا بینهایت ادامه داشته باشد و امپراتور والاقدر به هر کسی همچین لذتی را نمیدهد انها رفتن به دنیای لذت ها و سرمایه دار ها ( از نظر معنوی ) چون اینها زجر زیادی کشیده اند و از چهر ها مشخصه و از همه مهمتر که غذای خود را نخورده اند و هرگز هم نخواهند خورد و نخواهند امد به این دنیای جنگ و خون * داستان جالبی بود رب اگه بخواد بده زنبیل میکنه میده بهت و رب اگه نخواد بده ……… رب راب رابین هود

 • یوفو

  ۱۰

  ۱

  قبل از هر چیز جا دارد از مطلب قشنگتون تشکر کنم.
  از جایی که ساکنین روستای مجاور نور آبی مشاهده کردند و بعد از این اتفاق بوده که تمامی افراد روستا به همراه اجساد دفن شده که مشخص میکند ( مرده و زنده ) از احترام و ارزش بالایی برخوردار بودند
  توسط موجودات فضایی به جایی دیگر انتقال داده شده اند.
  لازم به ذکر است که موجودات فضایی مهربان و قابل ستایش میباشند.

 • ضد یوفو

  ۱

  ۳

  یوفو دمت گرم خعلی باحال گفتی.نکنه خودت یوفویی؟
  یوفو تویی؟! خخخخ
  یه جوری گفتی مهربون اصن قند تو دلم آب شد.یه لحظه احساس کردم میخام ماچشون کنم این آدم فضایی ها رو البته با بشقاب پرنده شون خخخخ

  • یوفو

   ۴

   ۰

   شخصیتت در همین حده
   و
   جواب ابلهلان خاموشیست
   نمیدونم ادمین چطور باهات حال کرده و پیامتو گذاشته.

 • جک

  ۰

  ۰

  این اخبارا همش دروغه

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

This is search results
در حال بارگذاری ...