karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 اردیبهشت 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

قطار سریع السیر زمستان | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Winter Express | National Geographic Photo of the Day

عکسی از یک تراموای شهری می بینید که یک صبح زود به راه افتاده و شهر را از خواب زمستانی اش بیدار کرده است. این ثبت جذاب شهری را سورین اونیسور (SORIN ONISOR) در شهر یاش رومانی به ثبت رسانده. درباره برخی از جاذبه های مشهور رومانی بخوانید:

جنگل هویا باکیو | مثلث برمودای ترانسیلوانیا

روستای جیمانا | منطقه ای گم شده در تاریخ معاصر

همچنین شما را دعوت می کنیم به بازدید از این مجموعه عکس های فوق العاده از رومانی:

تصاویری زیبا از رومانی | سفری به میان رویا

۷ روز در رومانی | سفر و عکاسی از زیبایی ها در کنار هم

تصاویری از زیبایی های رومانی | قاره اروپا در یک قاب

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در آوریل 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید: عکس های برتر نشنال جئوگرافیک در اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 و مارس 2017

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.