karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 فروردین 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

آماده، به صف، حرکت ! | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Ready, Set, Go!| National Geographic Photo of the Day

عکاس، محمد حسن، آغاز مسابقات محبوب شترسواری در دبی، امارات متحده عربی در ین تصویر به ثبت رسانده است. ویرایشگر عکس، مت آدامز (Matt Adams) این تصویر را تحسین نمود و گفت:
مطمئن هستم که عکاسان زیادی در آنجا سعی کردند این لحظه را از بالا ثبت کنند در حالی که به نظر من این زاویه ی عکاسی بسیار زیباتر به نظر می رسد. کار این عکاس که تلاش کرده از زاویه ای تازه این صحنه را به تصویر بکشد، بسیار تحسین برانگیز است.
برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در آوریل 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید: عکس های برتر نشنال جئوگرافیک در اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 و مارس 2017

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.