ونیز

مقصد امروزمان شهر رویایی ونیز است؛ جایی که معماری کلاسیک اروپایی بر روی آب جلوه گری می کند. می خواهیم تمام زیبایی های شهر ونیز را شبانه روز برای شما به نمایش بگذاریم.

شهر حال و هوای خاصی دارد؛ غذا خوردن در کنار این معماری کلاسیک و گوش دادن به اپرای قدیمی ایتالیایی در شهری بر روی آب چه احساسی در شما به وجود می آورد؟

به شهری می رویم که در آن خبری از اتومبیل نخواهد بود. تمامی مردم برای حمل و نقل از کشتی و قایق ها استفاده می کنند.

در این ویدئو گردشگرانی را مشاهده می کنید که سوار بر قایق تمامی کوچه های تنگ شهر ونیز را می پیمایند و از دیدن مناظر رویایی لذت می برند.

اینجا حال و هوای دیگری دارد، تو را با خود به گذشته می برد، آن زمان که اتومبیلی در کار نبوده…

تمام این ها را گفتیم تا بهانه ای باشد برای چند دقیقه به تماشا نشستن زیبایی های این شهر روی آب. پس همراه کارناوال باشید و محو تماشای ویدئویی زیبا از ونیز شوید.

سفری خواهیم داشت به کشور ایتالیا و شهر زیبای ونیز . مکانی که سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا است . ونیز دیدنی و زیباست . شهری است که هر انسانی را مجذوب زیبایی های خودش می کند . از دیرباز ونیز مورد توجه بازرگانان و مسافران بوده است . البته امروزه به دلیل بالا آمدن سطح آب این شهر بامشکلاتی مواجه شده است .

در این شهر از پلی دیدن خواهیم کرد که تاریخی بس عجیب در پشت سر نهاده است . انسان هایی که از روی آن عبور کرده اند به همراه خود غم و غصه ی فراوان داشته اند و آینده ی خود را یا اعدام شدن می دیدند و یا زندان .

نام این پل پل افسوس ها است . چرا ؟ چون در یک طرف آن دادگاه است و در طرف دیگر زندان . بعد از تعیین مجازات و قرائت حکم مجرمان از روی این پل رد می شدند و به آن سوی پل که زندان قرار داشت می رفتند و در میانه ی راه افسوس می خوردند .

همراه کارناوال باشید تا به دیدن این پل برویم .

داستان سنگ فرش هایی که به گوش لنزِ سباستین رسید !!!!!
بگذارید خودِ سباستین برای شما تعریف کند
…..

This is search results
در حال بارگذاری ...