ونزوئلا

طبیعت گردی در همه جای دنیا خوب و لذت بخش است و یکی از بزرگ ترین دلایل گردشگران برای سفر و گشت و گذار ، اما برخی پدیده های طبیعی هستند که همیشه نسبت به دیگر اماکن طبیعی یک سر و گردن بالاتر هستند ، امروز کارناوال می خواهد به یکی از برترین نقاط طبیعی و بکر جهان سفر کند که چندین سال است مورد توجه توریستان قرار دارد، جایی که به جرات می توان گفت در دنیا نظیری ندارد.

به آبشاری عظیم و با شکوه خواهیم رفت ، آبشار آنجل بلندترین و مرتفع ترین آبشار جهان ، کارناوال تا به امروز به آبریز، رودخانه و آبشار های زیادی سر زده است اما با دیدن بزرگی و زیبایی بی نظیر آبشار آنجل پی برد که حقیقتا صفت با شکوه ترین آبشار دنیا مستحق انجل است .

ارتفاع آبشار انجل حدودا به یک کیلومتر می رسد به طوری که اگر از پایین به آن نگاه کنید انگار از آسمان آب می ریزد و همین زیبایی است که سبب شده سیل عظیم گردشگران به جنوبی ترین نقطه ی کشور ونزوئلا سرازیر شوند تا بلندترین آبشار دنیا را از نزدیک تماشا نمایند.

بدون شک این سفر پر است از هیجان ، لذت و تجربیات نو ؛ اگر شما هم عاشق پدیده های طبیعی منحصر به فرد هستید با کارناوال همراه باشید تا به بلندترین آبشار جهان سر بزنیم.

جهانی شگفت و کهن، در میان دریایی سبز.
جایگاه کوهی شگفت انگیز با قله ای مسطح و بلندترین آبشار جهان، که از آن سرازیر می شود.

کوه رورایما و آبشار فرشتگان، در پارک ملی کانایما (Canaima)، واقع در ایالت بولیوار، در جنوب شرقی کشور ونزوئلا قرار دارند.

سرزمینی ناشناخته و جنگل های گرمسیری، طبیعتی بکر، که تا هشت دهه قبل کسی از وجود آن اطلاعی نداشت.

بنابراین با کارناوال همراه باشید در سفری اکتشافی، به این جهان گمشده …

This is search results
در حال بارگذاری ...