ایالات متحده آمریکا

رنگ ها و ساختمان های بلند در کنار فضای طبیعی و مناظر دیدنی که در یکی از زیباترین شهر های دنیا در کنار یکدیگر جمع شده اند. مقصدی بسیار زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم. شهری ساحلی در جنوب ایالت کالیفرنیا و در جنوب غربی ایالت متحده آمریکا. آری درست است مقصد امروزمان شهر زیبا و پر آوازه ی سن دیگو است. با ما در تماشای این تایم لپس کوتاه از شهر همراه شوید و تجربه ای جدید کسب کنید.

شهری زیبا که تمامی مشخصه های طبیعی و آرامبخش یک شهر ساحلی در آن به چشم می خورد. از ویلا های لوکس و مجلل کنار دریا گرفته تا تفریح گاه های منحصر بفرد درون شهری که هر کدام جذابیت فراوانی دارند. می خواهیم شما را با نماهای متفاوتی رو به رو کنیم، ساختمان های کوچک و بزرگ شهر که با نماهایی مدرن کنار دریا و مناظر طبیعی قرار گرفته اند

شلوغی و رفت آمد شهر را نظاره گر می شویم از خیابان ها تا خطوط هوایی که همگی بسیار پر تردد هستند و  زنده بودن و پویایی شهر را به نمایش گذاشته اند. کشتیرانی و قایق سواری و صنعت ماهی گیری هم همیشه در شهر های ساحلی بسیار فعالانه انجام می گیرند و بخش بزرگی از صنعت و تفریح در این شهرها را به خود اختصاص می دهند که در سن دیگو هم به وفور دیده می شود. اسکله هایی با کشتی های کوچک و بزرگ و رنگارنگ و نماهایی دیدنی از قایق های زیبا در شب در ویدیو به تصویر کشیده شده.

با کارناوال همراه باشید.

از میان کوه های شنی و بلند آنتلوپ به سمت صخره ها و بیابان های دیدنی جنوب غربی آمریکا، می خواهیم شما را با مناظری تکرار نشدنی رو به رو کنیم. صحنه هایی که در هیچ جای دنیا مانندی ندارند. با ما در ویدیو امروز و سفر به طبیعت بکر همراه شوید و از تماشای زیبایی های خلقت لذت ببرید.

بدون شک صخره های موجود در آنتلوپ کنیون یکی از خاص ترین آثار دست پروردگار است که همیشه در هنگام تماشای آن ها دقایقی خیره و متعجب می مانیم. خورشید در میان آسمان در حال قدرت نمایی است و با حرکتش روشنایی را به همه جا هدیه می دهد. این بیابان ها معدن صخره هایی با شکل های  عجیب و غیر متداولند که می خواهیم تک تک این عجوبه های خلقت را برایتان به نمایش بگذاریم.

کارناوال قبلا هم به آنتلوپ کانیون سفر کرده و زیبایی های آن را از نظر گذرانده که می توانید ویدیوی آن را در لینک زیر تماشا کنید:

آنتلوپ کانیون آریزونا | شگفتی خلقت در آمریکا | ویدیو HD

با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز از طبیعت همراه شوید و از طبیعت بی نظیر جنوب غربی آمریکا لذت ببرید.

به همراه تایم لپسی فوق العاده و بسیار تماشایی امروز مهمان دیدگان زیبایتان هستیم. با مقصدی شگفتی آفرین در دنیا می خواهیم لحظاتی بی نظیر و به یاد ماندنی را به شما هدیه دهیم. مقصد امروزمان پایتخت و بزرگ ترین شهر در هاوایی است! آری مقصدمان شهر زیبا و دیدنی هانولولو است. با ما در لحظات پیش رو همراه شوید و از تماشای بهترین تفریگاه جهان لذت ببرید.

وقتی که نام هانولولو را می شنوید اول از همه باید به یاد دریا، طبیعتی ساحلی، نوشیدنی های خوش طعم و خنک و تفریحای عالی بیفتید. با یکدیگر محو تماشای دریا و آسمان بی نظیر این شهر می شویم؛ آسمانی که بسیار آرام و آبی است و دریایی که در کنار مجموعه ای از درختان نخل قرار گرفته و برای کم کردن خستگی هایی  زندگی بسیار مفید است. تماشای غروب و طلوع خورشید هم در کنار چنین دریایی روح را جلا می دهد.

با ما در تماشای طبیعت زیبا و بکر این شهر ساحلی همراه شوید و از دقیقه به دقیقه تماشایش لذت ببرید

با کارناوال همراه باشید.

سفر، همیشه با تجربیاتی تازه همراه است و خاطره ای تازه را در ذهن ما حک می کند. بسیاری از ما به سفر می رویم و تصاویری را از مقصدمان ثبت کرده و با خود به یادگار می بریم تا عزیزانمان را در لذت دیدن آن مکان شریک کنیم و یا در آینده بتوانیم خاطرات خوبمان را مرور نماییم. در این میان هستند کسانی که تصاویر برایشان معنایی دیگر دارند. آنها روزها، ماه ها و حتی سال ها زمان صرف می کنند تا عکسی متفاوت را با دوربینشان ثبت کنند. دوربین عکاسی جزء جدانشدنی زنگی آنهاست و بخشی از لوازم ضروریشان به شمار می رود.

اولین چیزی که به هنگام سفر در کوله بار این افراد جای می گیرد تجهیزات عکاسی است. آنها گوشه به گوشه ی مقصدشان را می گردند تا سوژه هایی ناب برای عکاسی پیدا کنند و متفاوت ترینشان را ثبت نمایند. یکی از این افراد توماس جری (Thomas Jarry) است که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ به غرب آمریکا سفر کرده و درر کالفرنیا، نوادا، آریزونا، یوتا، وایومینگ و کلورادو به عکاسی پرداخته است.

تصاویر ثبت شده توسط این عکاس بسیار زیبا هستند و به شما امکان می دهند تا سفری تصویری را به غرب آمریکا تجربه کنید. برای لحظاتی همه چیز را کنار بگذارید و غرق تماشای زیبایی های گوشه ای از این کره خاکی شوید.

کارناوال را در این سفر تصویری همراهی کنید…

مقصد امروزمان گوشه ای از طبیعت بکری است که زیبایی های باور نکردنی را در خود جای داده؛ می خواهیم از دریاچه ها و کوهستان هایی وسیع و پر آرامش سخن می گوییم. به ایالت ارگان آمریکا سفر خواهیم کرد؛ منطقه ای کوهستانی با آبشاری خیره کننده که به عنوان تفریحگاهی بسیار محبوب در بین مردم جای گرفته. با ما در تماشای زیبایی های خیره کننده اش همراه شوید و لذت ببرید.

وقتی نام ارگان را می شنوید باید به یاد طبیعت بکر به همراه حیات وحشی دست نخورده بیفتید؛ سسلسله کوه هایی که در سراسر این منطقه کشیده شده اند، تفریحگاه های بزرگی را در دل خود پدید آورده اند، همانند دریاچه ای وسیع، آبشاری بلند، پارک وحشی طبیعی و حتی مکانی برای اسکی در دل کوهستان که تمامی آن ها را در این ویدیو برایتان به نمایش در می آوریم.

اگر به دنبال دیدن مناظری فوق العاده از طبیعت از جنگل و درخت و آبشار و دریاچه و … هستید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

راهی سفری جذاب به مقصدی می شویم که پس از نیویورک دومین شهر دیدنی ایالات متحده آمریکاست. شهر فیلم و هالیوود که زیبایی های فراوانی در خود جای داده است. آری به همراه مناظری باور نکردنی از شهر زیبای لس آنجلس می خواهیم مهمان چشمان زیبایتان شویم؛ شهری در شما ایالت کالیفرنیا با جمعیتی ۱۸ میلیونی.. شاید باور نکنید اما تمامی مناظری که در این ویدیو می بینید، همگی واقعیت هستند. این نمایش ناب و دیدنی از شهر لس آنجلس را از دست ندهید و با ما همراهه شوید.

با نماهای زیبایی از جنب و جوش شهر محو تماشا می شویم؛ شهری که در شب همانند الماسی درخشان می درخشد و شبانه روز در حال تکاپو و حرکت است. ساختمان های بلند آمریکایی در کنار بزرگراه های پیچ در پیچ و فرودگاه های جالب، همگی گواه از مدرن بودن این شهر می دهند اما علاوه بر وجود اکثر تکنولوژی هایی پیشرفته، این شهر به سبب موقعیت جغرافیایی اش، طبیعتی زیبا و چشم نواز دارد.

با کارناوال محو تماشای زیبایی های لس آنجلس شوید.

با مناظری خارق العاده از گوشه ای از طبیعت بکر آمریکا می خواهیم ساعاتی به یادماندنی را سپری کنیم. با ما در این سفر فوق العاده به طبیعت بکر پارک بین المللی یلواستون (yellowstone national park) همراه شوید و از دیدن مناظری منحصر بفرد و زیبا لذت ببرید.

در اینجا حرارت زمین به شدت بالاست، به طوری که از هر چاله ای بر روی زمین آبی جوشان فوران می کند و منظره ای تماشایی را به وجود می آورد. کمی جلوتر که برویم، تعداد این چاله ها بیشتر و ابعادشان بزرگتر می شود. شاید رنگ های جذاب این چشمه ها نظرتان را جلب و سوالی در ذهنتان به وجود بیاورد که این ها چگونه به وجود آمده اند؟ پاسخش تنها وجود املاح مدنی بسیار در آب این چشمه هاست.

در این سفر همراه ما باشید تا با هم گوشه ای از زیبایی های اعجاب انگیز آمریکا را به تماشا بنشینیم و از آن ها لذت ببریم.

با کارناوال همراه باشید.

نیویورک شهر معروف و پرآوازه دنیاست و به خاطر موقعیت ویژه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی که دارد، بسیاری آن را به عنوان پایتخت جهان می شناسند. این شهر پرجمعیت و شبانه روزی وسیع ترین شهر جهان است و با بیش از ۵۰ آسمان خراش مرتفع تر از ۲۰۰ متر، بلندقامت ترین شهر جهان نیز محسوب می شود. دلایل فراوانی وجود دارد که موجب محبوبیت این شهر بین آمریکایی ها و البته تمام مردم دنیاست و بسیاری از ثروتمندان جهان ساکن این شهر هستند.

همه این ها دلایل محکمی است برای مهمانان این شهر که دل کندن از نیویورک را برایشان سخت کند. امروز هم قصد داریم با تصاویری از نیمه شب نیویورک همراهتان باشیم و روشنی این شهر بی خواب را با شما به نظاره بنشینیم. برای همین منظور به سراغ تصاویری از خانم مارسلا نواک (Marcela Nowak) رفتیم کهه دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه های تعاملی مخابرات دانشگاه نیویورک است. او همچنین عکاس و طراح صنعتی است، عاشق ورزش، آشپزی، عکاسی وو مسافرت است. همچنین پیاده روی در شب و نیمه شب را بسیار دوست دارد. پیش از آن که ساکن نیویورک شود زمان زیادی را صرف کوه نوردی و مسافرت می کرد اما اکنون که به دلیل مشغله های فراوان در کلان شهر زمان زیادی ندارد و از آنجایی که شب زنده دار است ترجیح می دهد شب ها به پیاده روی برود و در این میان به کمک دوربینش تصاویر شگفت انگیز فراوانی از نیویورک به ثبت رسانده است. او معتقد است تنها زمانی که می توانید با آرامش و مسالمت آمیز در میدان تایمز قدم بزنید و یا با خیال راحت در بزرگراه ها برانید و از ترافیک آشفته نشوید همین نیمه های شب است.

کارناوال شما را به تماشای نیویورک دوست داشتنی مارسلا دعوت می کند.

اینجا نیویورک است؛ مرکز ساختمان های سر به فلک کشیده، شهری که پاییز های زیبایش در جهان معروف است، مکان قرار گرفتن برج آزادی، شهر عشق و زیبایی های منحصر بفرد. در ویدیو امروزمان برایتان صحنه هایی دل انگیز از شهر زیبای نیویورک واقع در ایالات متحده ی آمریکا آماده نموده ایم. به هیچ وجه تماشای این زیبایی ها را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

اینجا نیویورک است؛ قلب تپنده ی تجارت و بیزنس های بزرگ کشور بزرگ آمریکا، شهری که از جهات مختلف یکی از مهم ترین شهر های دنیا به حساب می آید.

تماشای زیبایی های شگفت انگیز شهر نیویورک را از دست ندهید و با کارناوال در این دقایق همراه شوید

آمریکا، کشوری که طبیعت های فوق العاده ای را در خود جای داده و ما امروز از میان همه ی آن ها یکی از بهترین ها را برایتان انتخاب نمودیم. چشمانت تنها امروز نظاره گر مناظری رویایی خواهد بود زیرا مقصد امروزمان بسیار شگفت انگیز است.

مقصدمان مکانی در قلب کوهستان است؛ می خواهیم راهی سفر شویم به پارک بین المللی دریاچه کریتر (crater lake national park) واقع در اورگن ایالات متحده آمریکا. این پارک پنجمین قدیمی ترین پارک ایالات متحده است و دریاچه ای که به این وسعت شکل گرفته، نتیجه ی نابودی کوه آتشفشان درونش است. عمق این دریاچهه ۵۹۴ متر است و عمیق ترین دریاچه سراسر آمریکا محسوب می شود.

دریاچه ای وسیع، آبی و بسیار آرام محصور شده توسط کوهستانی که درختان کاج بلند تنها پوشش گیاهی اش هستند. چشم بگردان تا دور دست ها، با دقت بنگر همه ی این صحنه ها واقعی است تنها جنبشی که این وسعت آبی رنگ دارد موجی بسیار کوتاه توسط وزش ملایم باد است.

به هیچ وجه تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید و با کارناوال در این لحظات همراه شوید.

طبیعت آن قدر سحرآمیز و آرامش بخش است که ما آدم ها را مجبور می کند فرسخ ها را بی توقف طی کرده تا ساعاتی را سر بر بالین سرسبزش گذاریم. دور شویم از ماشینی شدن و تکنولوژی هایی که با زندگیمان تنیده شده اند.

از اعماق وجود تنفس کردن، لذت باران، صدای شرشر آبشار و حتی آفتاب سوزان خورشید، روح را نوازش می کند. باید اوقاتی را هم به خودمان اختصاص دهیم و دل به کوه و دشت بزنیم، هوایی تازه کنیم و دوباره به جنگ مشکلات زندگی رویم.

ما تا به حال از هر فرصتی استفاده کردیم، بار سفر بستیم و حتی برای یک ساعت هم که شده از طبیعت استفاده نموده ایم. این بار به مکانی خارق العاده خواهیم رفت؛ جایی که خداوند برایمان استخری دیدنی ساخته. مقصدمان استخر طبیعی همیلتون در تگزاس است. جایی که گردشگران با شور و شوق از اقصی تقاط دنیا به سویش می شتابند. محیط سرسبز، آب های زلال و چهره ی خاص این استخر علتی برای شهرت و محبوبیت آن شده است.

تگزاس اماکن طبیعی ناب و شگف انگیزی دارد که می خواهیم به مرور همه ی آن ها را از نزدیک ببینیم و بدانیم در قلب ایالات آمریکا چه نقاط طبیعی بکری هنوز باقی است. امروز به همیلتون که همچون یشم سبزی بر پهنه ی تگزاس کشیده شده سفر می کنیم.

همراه کارناوال بیایید تا در استخر طبیعی همیلتون شنا کنیم.

تا به حال با تصویری مواجه شده اید که شبیه کره زمین خودمان نباشد و تصور کرده باشید، تصویری از یک سیاره ی دیگر هستند؟ شاید با خود بگویید این سوء تفاهم ها به خاطر هنر و تکنیک عکاسی ایجاد می شود و اگر از نزدیک با این مکان مواجه شویم دیگر چنین تصوری نخواهیم داشت. اگر چه این ایده تا حدودی درست است اما به راستی سرزمین های شگفت انگیزی در این کره خاکی وجود دارند که تجسم زمینی بودنشان کار سختی است و می توان انسان را مجاب کرد که زمین بسیار گسترده تر از حد تصور ماست و البته همچنان سرشار از ناشناخته هایی است که آدمی از آن ها سر در نیاورده است.

هدف سفر امروز ما به دل یکی از همین ناشناخته های عجیب و غریب خاکی است. هر چند که برای تمام این عجایب طبیعی در جهان می شود دلیل و برهانی علمی پیدا کرد اما اگر فقط با دیده ظاهر به آن ها بنگریم غرق در شگفتی و زیبایی های متفاوتشان می شویم.

شاید پیش از این درباره توفا (Tufa) چیزی نشنیده باشید، اما بهتر است بدانید این صخره های تشکیل شده از کلسیم کربنات در مناطقی اندک از کره زمین یافت می شوند و به دلیل ظاهر متفاوت و عجیبشان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و همچنین از آن دیدنی های زمین به شمار می آیند که گویی مسافر سیاره یی دیگری هستند.

در ادامه کارناوال شما را به تماشای تصاویری از توفاها دعوت می کند.

صخره های آهکی در کالیفرنیا، آمریکا

لاس وگاس شهر رنگ ها با انواع زرق و برق های چشم نواز…

امروز با یکدیگر به تفریحی ترین شهر ایالات متحده آمریکا سفر خواهیم کرد؛ لاس وگاس شهری واقع در ایالت نوادا که منطقه ای با آب و هوای کویری است اما بناهای زیبا و مدرنش هستند که این شهر را به این شهرت در جهان رسانیده اند. لاس وگاس یعنی مرکز ساختمان های لوکس که هوش از سر می برند. با ما در این لحظات همراه شوید و از تماشای تجملات آمریکا لذت ببرید.

نمایشی از زیبایی های جهان که همگی در این شهر جمع شده اند. در گوشه ای از شهر سازه ای شبیه به اهرام مصر به چشم می خورد البته با تغییراتی مدرن، کمی آن طرف تر هم مجسمه ی آزادی نیویورک در گوشه ای قرار گرفته، برج پیزای پاریس، چرخ و فلک بزرگ شهر لندن، شهر ونیز ایتالیا و آب نماهای دوبی … نباید تعجب کرد زیرا اینجا وگاس است.

با کارناوال در این لحظات همراه شوید و ازتماشای زیبایی های شگفت انگیز شهر  لاس وگاس لذت ببرید.

تا به حال به مناطق خیلی سرد سفر کرده اید؟ مثلا ارتفاعات و کوهستان های همیشه برفی و یا شب های سرد کویری در زمستان؟

ما قصد داریم پا را فراتر بگذاریم و سفری داشته باشیم به عمق یخچال های طبیعت. آن جا که هیچ چیز جز برف و یخ وجود ندارد و فصل ها معنای خود را از دست می دهند.

یخچال های طبیعی هم بخشی از موهبت الهی در کره زمین هستند و بدون شک تعادل زمین بدون وجود این غول پیکران برفی به هم می خورد. اگر اهل سفر به دل طبیعت هستید و همواره جنگل و کوه و بیابان را به سفرهای شهری ترجیح می دهید یک بار هم به سراغ سرزمین های یخ بسته بروید و لذت یک سرمای بی پایان را به جان بخرید.

امروز سفری داریم به دل سرزمین های یخی شمال قاره آمریکا، آلاسکا. ایالتی که نامش برای همه ما تداعی کننده سرما و برف است و حتی هوس خوردن یک بستنی یخی را هم به دلمان می اندازد.

در این سفر به سراغ تصاویری از آقای مارک مایر Mark Meyer ) می رویم که در محدوده دریایی در جنوب آلاسکا ساکن است و عکاسی از یخچال های طبیعی را در سال ۲۰۰۹ آغاز کرده است. او و همسرش در سال ۲۰۰۹ تصمیم گرفتند در سفری به دورتادور آلاسکا بیش از ۱۰۰ هزار یخچال طبیعی این سرزمین را شناسایی و بازدید کنند. این امر در ابتدا به منظور شناخت بیشتر و لذت از زیبایی های طبیعی آلاسکا بوده اما این تصمیم مروبط به دورانیی است که تغییرات آب و هوایی تا این حد زندگی یخچال های طبیعی را تهدید نکرده بود. مایر دلیل اصلی سفر طولانی مدتشان در این سرزمین را این گونه توصیفف می کند:

در حالیکه این پروژه بیشتر بهانه ای بود برای تماشای زیبایی های طبیعی آلاسکا، بعد از دیدن تغییرات سریع آب و هوایی، به تدریج تبدیل به دغدغه ای شد برای ثبت اتفاقات مهم تاریخ محیط زیست.

مارک و همسرش این سفر ها را به مدت ۷ سال و تا تابستان سال ۲۰۱۶ ادامه و تصاویر و اطلاعات فراوانی از این سرزمین را در دسترس مردم قرار داده اند.

کارناوال شما را با سفر سرد و یخی مایر و همسرش همراه می کند.

امروز با ویدیویی آرامش بخش می خواهیم شما را مهمان طبیعت کنیم. با ما در این سفر شگفت انگیز همراه شوید زیرا که مقصد امروزمان بسیار زیبا و بکر است و می خواهیم گوشه ای از آن را تنها در چند دقیقه از نظر بگذرانیم.

به پارک دولتی اسمیت راک واقع در کلرادو آمریکا می رویم. اگر به کوهنوردی و صخره نوردی علاقه مندید به هیچ وجه این ویدیو را از دست ندهید زیرا مکانی فوق العاده برای این دو ورزش را به شما معرفی می کنیم.

پارکی طبیعی که سراسر آن را صخره های مرتفع و زیبا تشکیل داده اند؛ صخره ها و کوه های بزرگ و کوچک هر کدام همانند شئ ای زیبا از دل زمین به سمت آسمان سر برآورده اند. رود های طبیعی باریک هم فضای دل انگیزی را در لا به لای این صخره های زیبا ایجاد کرده اند که اگر خودت را در آنجا احساس کنی مناظر متعدد و زیبایی برای شگفت زده شدن خواهی یافت.

پس لحظه ای درنگ نکن و به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو جذاب بنشین.

نیویورک، معروفترین و بزرگترین ایالت آمریکا و البته شهر دوست داشتنی بسیاری از مردم آمریکا و جهان است. نیویورک را به دلیل اهمیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پایتخت جهان می نامند و از لحاظ مساحت نیز وسیع ترین شهر در تمام دنیا به شمار می آید. این کلانشهر شگفت انگیز و زیبا با بیش از ۵۰ آسمانخراش بلندتر از ۲۰۰ متر، بلند قامت ترین شهر جهان نیز محسوب می شود. برج آزادی که هدیه کشور فرانسه است و در واقع مهم ترین نماد ایالات متحده آمریکا است در این شهر قرار دارد و طولانی ترین خط قطار درون شهری دنیا و موزه ها و پارک های دیدنی، همگی از دلایل شهرت و محبوبیت شهر شماره یک جهان هستند. شهری که زندگی در آن سخت و البته بسیار گران خواهد بود و به راستی که خانه اغنیا و ثروتمندان است و جزء معدود شهرهای شبانه روزی در دنیاست. ترافیک و گذر عمر شهروندان هم بخش جدا نشدنی نیویورک است و می شود معنای واقعی زندگی سخت و پر تکاپو  در یک شهر بزرگ را با زندگی مردم نیویورک کاملا درک کرد.

با تمام این توضیحات مطمئنا می توانید حجم حضور انسان و وسایل نقلیه را در طول شبانه روز در این شهر تجسم کنید. خیابان ها و پیاده‌رو های مملو از جمعیت، مراکز خرید پر ازدحام، رستوران ها و کافی شاپ های شلوغ و هرجای دیگری که به ذهنتان خطور کند، نباید رنگ سکوت و خلوتی به خود ببیند.

اما ما امروز قصد داریم شما را به شهر متروک نیویورک ببریم. مطمئنا تجسم دو واژه متروکه و نیویورک در کنار هم غیر ممکن و عجیب است اما این نام یک پروژه عکاسی است که آقای جنارو باردی (Genaro Bardy) به راه انداخته تا تجربه ای جدید و البته عجیب از شهرهای بزرگ دنیا را با مشتاقان تصاویرش به اشتراک گذارد.. نیویورک سومین شهری است که آقای باردی بعد از پاریس و لندن به سراغش رفته و نام این پروژه را بیابان در شهر نیویورک یا نیویورک متروک گذاشته است.

و همراه شوید با کارناوال در این سفر متفاوت و خلوت به شهر آشوب و طغیان.

ایالات متحده آمریکا، پهنه ای که زیبایی های فراوان و منحصر بفردی را در خود جای داده. امروز با یکدیگر به اعماق ارتفاعاتی زیبا و عظیم در این پهنه سفری می کنیم؛ مکانی طبیعی و خارق العاده که از لحظه لحظه تماشایش غرق در آرامش خواهید شد. با ما در این لحظات همراه شوید و ساعاتی کوتاه را در کنار کارناوال لذت ببرید.

کوه های راکی نامی آشنا در کتاب های جغرافی سالیان گذشته یمان، کوهی که با شنیدن نامش شاید چیزی جز زیبایی و عظمت در ذهنمان نقش نبندد.لحظه ای درنگ نکن و هر چه سریع تر به تماشای این عظمت خلقت پروردگار بنشین و لذت ببر.

با کارناوال همراه باشید.

امروز از دل صخره هایی بی نظیر  که گویی می خواهند هنر خداوند توانا را به طرز شگفت انگیزی به نمایش بگذارند، به استقبالتان آمده ایم. منظره هایی که امروز برایتان محیا کرده ایم گوشه ای از شگفتی خلقت صخره های عظیم آریزوناست که زیبایی اش زبان زد خاص و عام است. به هیچ وجه تماشای این ویدیو فوق العاده را از دست ندهید و ساعاتی رابه لذت بردن اختصاص دهید.

مقصد ایالت آریزونا در آمریکاست و از آن جا راهی یک پارک ملی بی نظیر می شویم؛ پارک ملی برایس کنیون ( Bryce Canyon National Park ).

از بالا که نگاهی بر این پهنه بیفکنی طیف رنگی نارنجی، قرمز و سفید خود نمایی می کند. حال اگر با دقت محو تماشا شوی شاید فکر کنی که بنایی قدیمی از سلسله ای دور است که بر جای مانده ولی شاید باورت نشود که این بار تنها طبیعت با دستانش هنر نمایی کرده و ریزش برف و باران و گذر دریاچه و رودخانه از سالیان دور  تاکنون این گونه در این منطقه زیر و بم این صخره ها را به شکل آمفی تئاتری طبیعی معماری نموده و این صحنه های خاص را بر این پهنه پدید آورده.

به همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا شوید.

شاید تا کنون نام سواحل زیبای هاوایی را زیاد شنیده و تصاویر و مناظر گوناگونی از آن را هم دیده باشید. اما ویدیو امروز ما با تمام تصاویری که تاکنون از هاوایی دیده اید متفاوت است زیرا که سوار بر ابرها می خواهیم تمام زیبایی هایی را که در خود جای داده برایتان به نمایش بگذاریم پس این لحظات را  از دست ندهید.

تنها از تو می خواهیم دیدگانت را ببندی و با ما در این سفر همسفر شوی تا لحظاتی آرامش بخش و شگفت انگیز را به تو هدیه دهیم.

در ارتفاعاتی بلند در حال تماشای یکی از بی نظیرترین مناظر جهان، هستی.

کوه های پوشیده از گیاهان سبز، رودخانه های در جریان، آسمان آبی به دور از هر گونه آلودگی و دریای آرام چشمانت را نوازش می دهند.

تنها دستانت را در این آسمان باز کن و نفس عمیقی بکش. می خواهیم کنار هم از رنگین کمانی عظیم عبور کنیم و به دریا برسیم. دریایی که زیبایی هایش در دنیا زبانزد خاص و عام است. از اعماق آسمان، کشتی های عظیم را تماشا کن که چگونه دریانوردی می کنند.

همراه کارناوال محو تماشای این تصاویر رویایی شو.

احتمالا شما هم در چند روز اخیر، اخباری درباره منع ورود مهاجرین و پناهندگان به آمریکا شنیده اید. البته این فرمان ضد مهاجرتی تمام کشورها را شامل نمی شود و فقط درمورد هفت کشور از جمله ایران وضع شده است. کشورهای لیبی، عراق، سوریه، سودان، سومالی و یمن دیگر کشورهایی هستند که ورود و خروج مهاجرانشان به آمریکا با مشکلاتی مواجه شده است.

هر چند که پس از اجرایی شدن قانون در واشنگتن سیاستمداران و هنرمندان بسیاری از سراسر جهان، به ویژه آمریکا اعتراض خود را نسبت به آن ابراز کردند اما متاسفانه این قانون نه تنها باطل نشد بلکه از ورود مهاجرین در همان ابتدای امر به خاک آمریکا جلوگیری شد و بسیاری از مسافران ناچار شدند به کشور مبدا بازگردند. این مسئله نگرانی های بسیاری را برای خانواده آن ها ایجاد کرده است.

اما در پی این اخبار ناراحت کننده، آنچه که موجب احساس همدلی و وحدت میان مردم دنیا شد اعتراضات گسترده مردم در بیشتر ایالات آمریکا بود. آمریکایی هایی که پا به پای مهاجرین در برابر این قانونِ مغرضانه ایستادگی کردند و سعی کردند با کنترل فرودگاه های بین المللی اعتراضشان را به گوش دولت جدید آمریکا و احساس همدلیشان را به گوش مهاجران زخم خورده برسانند.

همین جریانات سیاسی و اجتماعی جدید که دنیا را تحت تاثیر قرار داده است، بهانه مطلب عکاسی امروز ما شد تا شما را هم با تصاویری از حس زیبای همبستگی انسان ها که این روزها بیشتر از پیش خودنمایی می کند، شریک کنیم. تصاویری که در ادامه خواهید دید، لحظاتی نگران کننده و دلهره آور از مسافران و مهاجرانی را نشان می دهد که می خواستند به زندگی شان بازگردند اما در فرودگاه های شهر انتظار روشن شدن آینده شان را می کشند.

با کارناول همراه شوید.

صفحه 1 از 712345...انتها »
This is search results
در حال بارگذاری ...