سالانه بسیاری قصد سفر به شهر تاریخی و رنگارنگ استانبول می کنند و تصمیم می گیرند چند روزی را در استانبول به گردش و خوشی بگذرانند. پیش از این مفصل شهر باستانی استانبول را معرفی کردیم و در آن نه تنها دلایل و انگیزه های سفر به استانبول را بیان کردیم، بلکه از اطلاعات کاربردی سفر به استانبول نیز بیش تر دانستیم. البته معرفی شهر استانبول تنها به دانستن انواع حمل و نقل عمومی و وضعیت آب و هوایی این شهر در طی فصول مختلف محدود نمی شود. بنابراین در طی مطالبی جداگانه نیز به معرفی جاذبه های استانبول همچون: مساجد باشکوه عثمانی و انواع رستوران های لوکس و رستوران های متوسط قیمت شهر وسیع استانبول پرداختیم.

اما دانستن همه مواردی که ذکر شد یک طرف و آگاهی از وضعیت انواع اقامتگاه های شهر استانبول در طرفی دیگر قرار دارد. چرا که پیش از هر چیز، مسئله محل اقامت است که قبل و در حین سفر اهمیت می یابد. به طور کلی در هر شهری گزینه های متنوعی از انواع اقامتگاه ها وجود دارد که انتخاب هر کدام بسته به نوع سفر، وُسع مالی شما و حتی هدف سفر شما متفاوت است. اگر هنوز نتوانسته اید مقصد خود را انتخاب کنید و یا فکر می کنید می توانید در آینده انتخاب درست تری داشته باشید، خواندن مقاله راهکارهایی برای انتخاب اقامت مناسب در سفر خالی از لطف نخواهد بود.

به هر روی اگر در این مورد خوب فکر کرده اید و از پیش دو دو تا چهار تای خود را انجام داده اید، وقت آن است که با انواع اقامتگاه های استانبول آشنا شوید. کارناوال برای آن که در معرفی اقامتگاه ها هوای تمام مسافران پرهزینه و کم هزینه را داشته باشد، بر آن شد تا اقامتگاه ها را بر اساس کیفیت و هزینه معرفی کند. در حال حاضر با لیستی ده تایی از هتل های ۵ ستاره و لوکس استانبول آشنا خواهید شد که همگی این هتل ها از بهترین ها بوده و نظر بسیاری از مسافران و گردشگران استانبول را به خود جلب کرده اند. در آینده ای نزدیک نیز باقی هتل های چهار ستاره، سه ستاره و اقامتگاه های ارزان قیمت معرفی می شوند.

همراه کارناوال باشید و اقامتی بی نظیر و به یاد ماندنی را در هتلی مجلل به خاطر بسپارید.

برترین هتل های 5 ستاره استانبول

در دهه گذشته آوازه گردشگری در کشور ترکیه نه تنها در آسیا بلکه در همه ی جهان پیچیده است، همسایه های خاورمیانه ای ترکیه به دلیل آب و هوای خوب و همچنین امکانات رفاهی مناسبی که در این منطقه برای مسافران مهیا شده به ترکیه سفر می کنند.

از دیگر دلایل افزایش روز افزون سفر گردشگران به این کشور هزینه ی نسبتا پایین اقامت، خرید و گشت و گذار در آن می باشد، برترین و محبوب ترین شهر ترکیه برای یک سفر تفریحی و شاد شهر آنتالیا است، این شهر ساحلی با نام مرکز گردشگری ترکیه شناخته می شود.

چندی پیش به استانبول سفر کردیم و با این شهر پر آوازه آشنا شدیم، امروز هم قصد داریم به آنتالیا برویم و با همه ی ابعاد توریستی و اجتماعی آن آشنا شویم، جالب اینجاست که علاوه بر مسافرانی که از آسیا به این شهر می آیند از شهرهای مختلف اروپایی بخصوص آلمان هم زیاد به آنتالیا سفر می کنند و این شهر مرکز تفریحی خوبی برای تعطیلات آخر هفته ی آن ها شده است.

اما چگونه آنتالیا موفق به جذب تعداد زیادی توریست در طی چند سال شده است؟

چه امکانات رفاهی و تفریحی خاصی در این شهر گرد هم آمده اند؟

هزینه ی یک سفر مفرح تفریحی به این شهر چقدر می شود؟

برای پاسخ دادن به این سوالات ابتدا باید کمی بیشتر با آنتالیا آشنا شویم، پس کارناوال را در سفر به این شهر همراهی کنید.

shakhes0

چندی پیش مفصل از شهر تاریخی استانبول و مساجد باشکوهش سخن گفتیم و بعد در ادامه به معرفی رستوران های لوکس و گران قیمت استانبول پرداختیم. حال در ادامه گشت و گذار خوشمزه در شهر پرهیاهو و رنگارنگ استانبول، می خواهیم با بهترین رستوران های استانبول شویم که متوسط قیمت مناسبی دارند و به کار خیلی از اقشار مردم و مسافران می آید.

حتما می دانید که استانبول شهر وسیع و شلوغی است و طبیعتا تعداد بسیار زیادی رستوران و کافه در تمام نقاط شهر، خصوصا بخش های شلوغ و توریستی دارد. کارناوال در مطلب پیش رو به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب مناسبی برای صرف غذا داشته باشید. از آن جا که رستوران های متوسط قیمت طرفدار بیش تری به نسبت رستوران های گران قیمت و لوکس دارند، در لیست پیش رو تعداد رستوران های معرفی شده را افزایش دادیم و سعی کردیم در تمام مناطق گردشگری استانبول نزدیک باشند. تمام رستوران هایی که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد، از بهترین رستوران های استانبول هستند و کیفیت غذای بسیار مناسبی دارند. همچنین برای آن که تمام سلیقه ها را شامل شوند، علاوه بر بهرتین رستوران های غذای ترکی، رستوران هایی با منوی بین المللی، ایتالیایی، مدیترانه ای و … را نیز معرفی کرده ایم. اما کار کارناوال همین جا تمام نمی شود و به زودی به معرفی بهترین رستوران های ارزان قیمت استانبول و بهترین رستوران های ایرانی استانبول خواهیم پرداخت.

اما امروز همراه با کارناوال به گردش خوشمزه دیگری در قلب شهر تاریخی استانبول بیایید.

cloud-7-restaurant2

با شهر تاریخی و دوست داشتنی استانبول پیش از این مفصل آشنا شده ایم. حالا می خواهیم گشت و گذاری خوشمزه را در دل منطقه های توریستی و مجلل استانبول آغاز کنیم. اگر تا به حال به استانبول سفر کرده باشید، حتما می دانید این شهر بزرگ و وسیع چه انتخاب های گسترده و متنوعی از انواع رستوران ها را پیش روی شما خواهد گذاشت. اما کدام رستوران و چرا؟

کارناوال برای راحتی حال شما، در لیستی ۱۵ تایی بهترین رستوران های گران قیمت استانبول را معرفی می کند و به شما اطلاعات ریز و کاربردی از جمله ساعات سرو غذا، سبک منوی رستوران و وعده هایی که می توانید در این رستوران ها، غذا صرف کنید را کامل در مطلب پیش روی شما آورده است. تمامی این رستوران ها کیفیت دلچسبی دارند و همواره جزء برترین رستوران های استانبول محسوب می شوند. همچنین رستوران های انتخابی کارناوال در لیست حاضر، در مناطق گردشگر پذیر و نزدیک به مکان های پرطرفدار استانبول قرار دارد. پس اگر با هزینه مشکلی نداشته باشید، جای تردیدی برای انتخاب باقی نمی ماند. اما کار کارناوال همین جا تمام نمی شود و در آینده ای نزدیک با دو لیست از رستوران های ارزان قیمت شهر استانبول و رستوران های متوسط قیمت این روند معرفی رستوران ها را کامل می کند.

همراه با کارناوال به گردشی خوشمزه در قلب شهر تاریخی استانبول بیایید.

3istanbul-restaurant0

امروز در کنار شما کارناوال دوستان عزیز سفری تاریخی به یکی از شهر های مشهور جهان یعنی استانبول خواهیم داشت.

شهر استانبول از گذشته های دور یکی مهمترین مناطقی بوده که بر سر تصاحب آن جنگ های بی شماری رخ داده است برای نمونه می توان جنگ های بی پایان امپراتوری بیزانس و عثمانی ها را بر سر این شهر مثال زد.

شهر استانبول با نام قدیمی قسطنطنیه، بزرگ ترین شهر و مرکز مهم فعالیت های فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه به شمار می رود. کلان شهری با بیش از ۱۴ میلیون نفر جمعیت که نقش مهمی نیز در بخش گردشگری ترکیه ایفا می کند.

همانطور که گفتیم سفرمان تاریخی خواهد بود! قرار است تصاویری  قدیمی و بی نظیری از استانبول را ببینیم که بیش از ۱۲۰ سال قدمت دارند.

شاید در نگاه اول از رنگی بودن عکس ها و نقاشی گونه بودن آن ها تعجب کنید! حق با شماست بیشتر این تصاویر حس نقاشی را به انسان می دهد. اما تمامی این تصاویر عکاسی شده اند اما به صورت سیاه و سفید، اما اکنون به وسیله ابزار های کامپیوتری رنگی شده و کمی حالت نقاشی  به خود گرفته اند.

امیدواریم از دیدن این تصاویر جالب لذت ببرید.

با کارناوال همراه شوید.

ff%d8%a6%d8%a60

با آن که استانبول مقصد بسیاری برای سفری تفریحی و گذران اوقاتی خوش است، خوب است در این میان نیز نگاهی به مساجد استانبول داشته باشیم. حتی اگر اعتقادات مذهبی شما گزینه وسوسه کننده ای برای بازدید از مکانی مقدس نباشند، نمی توانید این مساجد را نادیده بگیرید چرا که مساجد استانبول آمیزه ای دلپذیر از معماری و معنویت و تاریخ اند و جالب آن که اغلب گردشگران اروپایی و خارجی در بدو مسافرت به استانبول، برنامه دیدار از مسجدهای معروف شهر را در اولویت قرار می دهند.

گردشگران بسیاری، استانبول را با مسجد بزرگ و چشمگیر ایا صوفیه و سلطان احمد می شناسند، اما شاید کم تر کسی بداند که استانبول را می توان شهر مساجد باشکوه امپراتوری نامید! از آن جا که استانبول از سال ۱۴۵۳ پایتخت امپراتوری عثمانی و بزرگ ترین شهر ترکیه بوده است، عجیب نیست که هم اکنون این شهر بیش از ۳۰۰۰ مسجد را در خود جای داده است. اغلب این بناها به فرمان یکی از اعضا امپراتوری عثمانی ساخته شده اند، به همین دلیمساجد زیبا و باشکوهی پیش روی شماست که خوشبختانه به اندازه مسجد آبی شناخته شده نیستند و اگر قصد بازدید از آن ها را داشته باشید، با خیل آدم و گردشگر رو به رو نمی شوید. از همین رو کارناوال برای شما لیستی از مساجد دیدنی و قابل توجه استانبول تهیه کرده است.

همراه کارناوال به مساجد دیدنی استانبول بیایید.

mosque-istanbul0

همه ساله سیل عظیمی از گردشگران به کشور زیبای ترکیه می روند ، افرادی که بیشتر برای گردش و تفریح و گذراندن اوقات فراغت ترکیه را انتخاب کرده اند اغلب رهسپار شهر آنتالیا می شوند ، در این شهر ساحلی امکانات رفاهی و گردشگری برای توریستان کاملا محیا است و حتی برخی مناطق تنها مخصوص سکونت و تفریح توریستان می باشد.

یکی از محله هایی که در شهر آنتالیا بسیار مورد توجه گردشگران و بخصوص ایرانیان قرار گرفته است لارا می باشد ، این منطقه که در امتداد ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته ، پر است از هتل های لوکس و پنج ستاره  با امکانات عالی ، اما همین ازدیاد هتل ها و امکانات و قیمت های گوناگون آن ها سبب شده تا انتخاب محل اقامت برای گردشگران دشوار شود.

کارناوال امروز می خواهد یکی از هتل های پنج ستاره ی بسیار خوب با امکانات فراوان آنتالیا را به شما معرفی نماید تا کمی انتخابتان را آسان تر کند و همچنین بتوانید با خدماتی که در این هتل ارائه می شود به صورت کامل آشنا شوید.

هتلی که امروز می خواهیم به آن بپردازیم هتل شروود در منطقه ی لارای آنتالیا است با کارناوال همراه باشد تا به این هتل لوکس برویم.

shakhes0

همراه با کارناوال امروز بار سفر ببندید، لباس‌های گرم و تجهیزات کوهنوردی‌تان را بردارید و به سمت شرق دریای سیاه بیایید.

می‌رویم کوهستان کاچکار، بهشت کوهنوردان و طبیعت گردان!

پای بر روی دامنه‌های کوهستان بذارید ُ

به آوای دلنواز پرندگان گوش بسپارید ُ

چشمان‌تان را از غوغای رنگین گل‌های دشت سیراب کنید.

کوهستان کاچکار با وسعت بسیارش و بلندترین قله‌اش در شمال شرقی ترکیه قرار دارد و بسیاری از طبیعت گردان و کوهنوردان و دوست داران هلی اسکی از نقاط مختلف جهان به کاچکار می‌آیند تا طبیعت را طوری دیگر لمس کنند.کوهستان کاچکار منطقه وسیعی با طبیعت بکر و بی‌نظیریست که بسیاری از عکاسان طبیعت و منظره را به سوی خود فرا می‌خواند. بسیاری از دوست‌داران طبیعت گردی و اشکال زمین شناسی برای بازدید پا به طبیعت کوهستان کاچکار می‌گذارند. انتخاب بسیاری نیز برای پیاده روی، کوهنوردی، رفتینگ، هلی اسکی و … نیز کاچکار است.

با کارناوال همراه باشید.

شاخص کاچکار0

کارناوال امروز شما را می‌برد به طبیعتی با طعم بهشت در همین نزدیکی

به شرق استانبول ترکیه می‌رویم و سراغ از پارک ملی هفت دریاچه می‌گیریم

پای در طبیعت چشمنواز می‌گذاری و هفت دریاچه سحرآمیز به استقبالت می‌آیند.

طبیعت دل‌ربای پارک نفس‌گیر است و شکوه هزار رنگ درختان غوغا می‌کند.

پلی دست ساز در طرفی و آبشاری کوچک در طرفی دیگر

حال پای در آب بگذارید و خنکای آب چشمه‌‌ها را فهم کنید…

همراه با کاناوال در طبیعت بهشتی پارک ملی هفت دریاچه ترکیه، طبیعت را بیاموزید!

پارک ملی هفت دریاچه

امروز در آلانیا یکی از شهر های ساحلی ترکیه هستیم تا یکی از جذابترین قلعه های تاریخی این شهر و کشور ترکیه که در جوار آب (دریای مدیترانه) قرار دارد را از نزدیک بررسی کنیم.

این قلعه و بندرگاه این شهر کارنامه ای درخشان در ایجاد روابط تجاری در گذشته های دور داشته است. به واسطه این قلعه در گذشته آلانیا دارای یکی از مهمترین بندرگاه های نظامی وتجاری دریای مدیترانه بوده است.

قلعه ای کوه و دریا نفوذ به آن را بسیار دشوار کرده بود، قلعه ای با چشم انداز جادویی از دریای فیروزه ای رنگ مدیترانه که هر بازدید کننده ای را محو تماشای تاریخ و زیبایی های طبیعی اش می کند.

می توانید ساعت ها در جایی دنج از قلعه نشسته و منطره بی نطیر دریا و شهر آلانیا را تماشا کنید یا در کنار دیوار ها و طبیعت زیبای اطراف قلعه قدم بزنید.

قصد داریم دقایقی را در این قلعه ی زیبا و تاریخی بگذارنیم همراه ما باشید.

آلانیا0

جزیره ها همیشه طرفداران خاص خودشان را داشته اند، زمینی خشک در میان آب های بی کران کنجکاوی را بر می انگیزد، چه شد این جزیره در این آبها قرار گرفت ؟ یا رموز و عجایب این جزیره چیست؟

امروز می خواهیم به جزیره ای سر بزنیم در کشور ترکیه و شهر پر آوازه ی آنتالیا ، شهری که به دلیل موقعیت خوب آب و هوایی و هم جواری در کرانه ی مدیترانه معروف و پر از اماکن تفریح و خوش گذارنی است ؛ همه روزه گردشگران بسیاری از سراسر جهان برای تفریح و استراحت به آنتالیا می روند ، این شهر به دلیل نزدیکی و جذابیت های فراوانش یکی از مقاصد پر رفت و آمد برای ایرانیان است.

پس چه خوب است سری بزنیم به جزیره ای کوچک و زیبا به نام جزیره ی موش ( Island mouse ) که در همین نزدیکی ها است.

با کارناوال همراه باشید، سفری کوتاه و زیبا در پیش داریم.

shakhes0

امروز می خواهیم سراغ تفریحی بسیار محبوب در مکانی خوش آب و هوا برویم، جایی که می توانیم خاطراتی از یاد نرفتنی با خانواده و دوستانمان بسازیم، روزی پر از شادی و سرگرمی در پیش است، قصد داریم به پارک آبی ترکیه برویم، اگر بازی ، هیجان و شنا دوست دارید این مطلب را از دست ندهید.

مطمئن باشید امروز به بهترین پارک آبی آسیا خواهیم رفت و از بهترین وسایل و امکانات تفریحی آبی استفاده می کنیم، آکوالند بزرگترین پارک آبی کشور ترکیه است و همه روزه هزاران نفر برای تفریح به این پارک می آیند، همیشه صدای خنده و شادی در فضای این پارک به گوش می رسد.

پارک آکوا در غرب آنتالیا قرار دارد، با ما باشید تا آب بازی در خوش آب و هواترین نقطه ی جهان را تجربه کنیم.

با کارناوال همراه باشید.

پارک آبی0

با تمام پیشرفت های تکنولوژی، انسان هنوز بخش های ناشناخته ی زیادی را در کره زمین روبروی خود می بیند. یکی از جذاب ترین و ناشناخته ترین مناطق کره زمین، در دل دریا ها و اقیانوس ها قرار دارد.

جایی که دنیای دیگری با جانداران متفات و عجیب تری در جریان است. در گذشته شاید برای دیدن این جانداران نیازمند سفر به عمق دریا ها و مشاهده آن ها در زیستگاه اصلی خود، بودیم! سفری ناممکن برای همه.

اما اکنون انسان توانسته با ساخت آکواریوم های بزرگ بخشی از جانداران شناخته شده در دل دریا ها را در محیطی شبیه سازی شده به محیط زندگی اصلی خود، به نمایش عموم بگذازد! راهی راحت تر به جای سفر به تک تک دریا ها و اقیانوس های موجود!

امروز به آکوارویم بزرگ فلوریا در استانبول آمده ایم تا جاندران دریایی زیادی از مناطق مختلف کره زمین را از نزدیک مشاهده کنیم.

با کارناوال همراه شوید.

آکواریوم0

در بسیاری از کشورها پس از ورود اسلام ، شاهد تبدیل کلیسا ها به مساجد هستیم ؛  اما برخی از این کلیساها مخصوصاً کلیساهای دوره بیزانس توانسته اند در عین تلفیق هنر بیزانسی خود با هنر اسلامی مساجد ، تزئینات مسیحی خود را هم حفظ کنند و مانند کلیسای کورای استانبول تبدیل به موزه ای دیدنی برای توریست ها شوند.

امروز سفری به استانبول خواهیم داشت و از یک مکان تاریخی و مذهبی دیدن خواهیم کرد.

هراه کارناوال به بازدید از کلیسای کورا بیایید.

کلیسای کورا0

چشمه‌های پلکانی و هیجان انگیز پاموک کِله، اعجابی سپیدگون بر فراز شهری باستانی‌ هیراپولیس است که دیواره‌هایش مرواریدگون زیر انوار آفتاب می‌درخشد.

چشمه‌هایی چون آبشاری عظیم و منجمد و برفی که دیدنش هوش از سر و روح از تن می‌برد.

پاموک کِله معروف ترین و پربازدیدترین جاذبه گردشگری در  ترکیه است.

چشمه‌های سپید و درخشان پاموک کِله از دیوارهای کَلسیت سفید تشکیل شده و دارای آب گرمی غنی از مواد معدنیست و در نزدیکی روستایی به همین نام قرار دارد.

این چشمه‌های پلکانی شباهت زیادی به چشمه‌های باداب سورت ایران عزیزمان دارد.

پاموک کِله در زبان ترکی به معنای قلعه‌‌ای برفی است.

کارناوال این بار به دیاری در نزدیکی ایران زمین می‌رود و از شما دعوت می‌کند تا با ما در این گردش طبیعت‌وار و باستانی‌طور همراه شوید.

پاموک ش0

امروز به استانبول می رویم ؛ به یکی از زیباترین و مدرن ترین کشورهای منطقه . جایی که هر سال گردشگران زیادی بلاخص از ایران را میزبانی می کند .

شاید به جرآت بتوان گفت خیلی از گردشگران با هدف خرید از مراکز خرید زیبا و مدرن استانبول به این شهر سفر می کنند ، مراکز خریدی که تعدادشان کم نیست و البته روز به روز هم بیشتر و پیشرفته تر می شوند .

جیب هایتان را پر از پول کنید ، امروز به یکی دیگر از مراکز خرید در ترکیه می رویم و بازدیدی تمام و کمال از تمام قسمت های آن خواهیم داشت .

با کارناوال همراه شوید و به یکی از مدرن ترین مراکز خرید ترکیه بیایید …

استامبول مال-karnaval.irشاخص0

به استانبول می رویم ، یکی از زیباترین مقاصدی که اکثر ایرانی ها برای سفر هایشان آن را انتخاب می کنند .

اما امروز قصد نداریم به داخل شهر و بناهای تاریخی آن برویم .

قرار است برویم و خرید کنیم .

این بار هم به یکی از بهترین مراکز خرید استانبول خواهیم رفت .

تنها کارت بانکی تان را همراه خود بیاورید که یک خرید پرو پیمان پیش رویمان است …

همراه کارناوال به یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید در ترکیه خواهیم رفت .

مرکز خرید استانبول-جواهیر-karnaval.ir0

در نزدیکی استانبول جدید، برج استوانه‌ای و سنگی گالاتا همچون نگهبانی استوار بر فراز شهر ایستاده.

برج گالاتا در سال ۱۳۴۸ ساخته شده و به مدت قرن‌ها بلندترین برج شهر بوده است.

البته هم اکنون نیز در افق شمال آبراه گلدن هورن (شاخ طلایی) در میان انبوه ساختمان‌ها خودنمایی می‌کند.

همراه با کارناوال باشید و در گردشی کوتاه در شهر باشکوه استانبول سهیم باشید و از این برج دیدن کنیم .

شاخص0

امروز با هم به افسانه ای سبز در دشت های ییلاقی خواهیم رفت. منطقه ای که شاید در رویاهای شما شبیه آن را تصور کرده باشید.

قله ای سپید بر فراز آن است و جنگل های سبز سرتاسر منطقه را پوشانده است. استشمام عطر سبزه های تازه منطقه همواره با شما خواهد بود و یک نوشیدنی خنک در زیر  تابش انوار طلایی رنگ خورشید در روزهای آفتابی تابستانش لذت بخش ترین خوش گذرانی است.

تپه ای سبز بر روی جغرافیایی منحصر به فرد، همراه با خانه هایی چوبی که هم چون بومی نقاشی شده از تصورات شما از سرزمینی رویایی است.

به سرزمین منحصر به فرد قدم می گذارید، رودهایی پر خروش و آبشاری زیبا دارد، اگر چه در گذشته ناشناخته بود، اما امروز محلی است که گردشگران بسیاری پا به آن می گذارند.

تابستان ها را برای آب تنی در چشمه های آب گرم دوست دارند و زمستان های این مکان را برای اسکی روی تپه های سفید رنگ از برف.

فرقی نمی کند، تابستان یا زمستان، بهار یا پاییز، در هر فصل زیبایی های این مکان وصف ناپذیر است.

با کارناوال همراه باشید تا از منطقه ییلاقی آیدر بیشتر بدانیم .

ییلاق0

امروز می خواهیم با هم به مکانی مرموز سفر کنیم، کوهی  که داغدار است؛ شاید داغدار شاهزاده ای که زنده زنده سوازندنش و در آن دفن کردند. شاید هم داغدار هیولایی سه سر که نگهبانش بوده.

کسی نمی داند راز این شعله ها را، اما حتما رازی دارد.

شعله هایش می سوزد و می سوزاند. گرمای شعله هایش هزاران سال است که سرد نمی شود و هم چنان روشن است و جاودان.

تابش شعله هایش از  فرسنگ ها همانند امیدی برای ناخدایان بوده و نشانه ای از رسیدن به خشکی، اما امروز گردشگران با گرمای آتش آن چایی با طعم کوهستان را می چشند.

با کارناوال همراه باشید تا از راز کوه های سوزان ترکیه بیشتر بدانیم .

شاخص0
صفحه 1 از 212
This is search results
در حال بارگذاری ...