شما هم شنیده اید ؟!

می گویند توکیو است و شب های جادویی اش…

لقبی که بی درنگ سوالی بزرگ در ذهن ایجاد می کند که چرا این لقب به شب های توکیو داده شده است! بدون شک دلیلی دارد؛ دلیلی که آن را از لنز دوربین ماساشی ویکویی ( Masashi Wakui )  نظاره خواهیم کرد.

شاید آن هایی که سفر به توکیو را تجربه کرده اند به خوبی بدانند که می خواهیم در مورد چه چیزی صحبت کنیم و چه نمایی را نظاره کنیم.

همه چیز را کنار بگذارید ؛ موقعیت جغرافیایی ، دیدنی های تاریخی و طبیعی ، همه را …

تنها بیایید دقایقی میهمان ماساشی شوید و نگاهی به آلبوم تصاویر او بیاندازید. اگر از او در مورد حرفه و زندگی اش سوال کنید او خود را یک عکاس خود آموخته ی ژاپنی معرفی می کند اما وقتی اولین عکس از مجموعه تصاویر او را می بینید به مهارت و حرفه ای بودن او در ثبت بهترین تصاویر یقین پیدا می کنید.

او به طرز ماهرانه ای توانسته تصاویر زیبایی از شب های توکیو ثبت کند و جادوی شب های آن را در قاب تصویر به نمایش بگذارد

همراه کارناوال باشید تا دقایقی میهمان این عکاس ژاپنی شویم و جادوی توکیو را در شب هایش و در کوچه پس کوچه هایش جستجو کنیم.

fff0

شکوهی بی نظیر از زیبایی ، آمیخته با فرهنگی ژاپنی در دل کشوری متمدن که شما رو به رفتن ترغیب می کند.

بوی بهار و سرسبزی ، با پاییز های عاشقانه و دشتی از برف در زمستان ، همراه باغ هایی از گل های بهشتی این مکان رو جلوه گاه عشق معرفی می کند.

این که شرقی ها و به خصوص ژاپنی ها عاشق طبیعت هستند بر کسی پوشیده نیست. این فرهنگ هنوز هم به صورت محسوس در بین آن ها دیده می شود. باغ های ژاپنی در همه دنیا معروف هستند باغ هایی درآمیخته با سنت دیرینه ژاپنی و گل های مینیاتوری همیشه سبز جای خاصی در فرهنگ ملی ژاپن دارند. یکی از این پارک ها پارک ملی شووا در توکیو است که از طرف دولت به مردم توکیو هدیه داده شده است.

برای سرمستی دوباره باید رفت و دید ، باید شور عشق را در این پارک دوباره مزه کرد….

در سفر امروز با کارناوال همراه باشید .

یادبود امپراتور شووا54100

برای چند دقیقه همه چیز را کنار بگذار و با دقت بخوان .

بخوان داستان زندگی را که سرشار از عشق است .

مصداق واقعی محبت است

و عین وفاداری است .

داستان واقعی  زندگی سگی را بخوان ؛ از آن جا که اتفاقی بر سر راه یک انسان قرار گرفت تا آن جا که ۹ سال در انتظار او نشست ؛ انتظاری که آخر جان او را گرفت

هاچی-karnaval.ir0
This is search results
در حال بارگذاری ...