ویدیو های تایم لپس و HD

مقصد امروزمان پایتخت باستانی و هنری کشور اتریش، شهر وین است که در نواحی شرقی رشته کوه آلپ قرار گرفته. با یکدیگر راهی تماشای موزه های دیدنی و مناظر خیره کننده ی این شهر و آشنایی با فرهنگ و هنر آن می شویم پس به هیچ عنوان دقایق پیش رو را از دست ندهید.

صد سال گذشته این شهر انقلابی هنری را پشت سر گذاشته؛ انقلابی که در وضعیت امروزی اش نقشی پررنگ ایفا کرده و وین را به یکی از شهر های فوق العاده ی اروپایی تبدیل نموده. هنر عنصری که در این شهر نقشی اساسی دارد گویی در تمامی سنگ فرش های خیابانش این عنصر جاسازی شده و امروزه توریست های بسیاری به این کشور سفر می کنند تا با فرهنگ پویای هنری اش آشنا شوند.

به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

در لبه ی پرتگاه، انسان هایی که از مرگ هراسی ندارند و با حرکاتی باور نکردنی شور و هیجانی بی پایان را در این ویدیو به وجود آورده اند. امروز با ویدیویی شگفت انگیز از صحنه هایی باور نکردنی به استقبالتان آمده ایم. بدون شک در دقایق پیش رو، استرس و هیجان در شما ایجاد می شود زیرا افرادی شجاع در مکان های خطرناک و مرتفع قرار می گیرند، بدون هراس از دست دادن جانشان. به هیچ عنوان این دقایق پر هیجان را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

رفتن بر روی شیار های برجی بلند و یا انجام حرکات ژیمناستیک در لبه ی برجی چند صد متری، کاری است که هر کسی شجاعت انجامش را ندارد، مسلما این افراد عادی نیستند و جراتی چند برابر یک انسان معمولی دارند. با تماشای این صحنه ها حتما آدرنالین خونتان بالا می رود و در دلتان غوغا بر پا می شود.

انواع پرش های مختلف درست در لبه ی پرتگاه و حتی انجام دراز و نشست با تکیه بر لبه ی پشت بام ساختمانی بلند، در ادامه با کسی که پا را از این کار ها هم فراتر می گذارد رو به رو می شویم؛ او با چشم های بسته شروع به پرش های پی در پی در ارتفاع چند صد متری می کند و شخصی دیگر هم گوشه بلند و اریب برجی را برای خود سرسره کرده و مناظری باور نکردنی را در این ویدیو ثبت نموده است.

به هیچ عنوان صحنه های پیش رو را از دست ندهید و با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز همراه شوید.

رنگ ها و ساختمان های بلند در کنار فضای طبیعی و مناظر دیدنی که در یکی از زیباترین شهر های دنیا در کنار یکدیگر جمع شده اند. مقصدی بسیار زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم. شهری ساحلی در جنوب ایالت کالیفرنیا و در جنوب غربی ایالت متحده آمریکا. آری درست است مقصد امروزمان شهر زیبا و پر آوازه ی سن دیگو است. با ما در تماشای این تایم لپس کوتاه از شهر همراه شوید و تجربه ای جدید کسب کنید.

شهری زیبا که تمامی مشخصه های طبیعی و آرامبخش یک شهر ساحلی در آن به چشم می خورد. از ویلا های لوکس و مجلل کنار دریا گرفته تا تفریح گاه های منحصر بفرد درون شهری که هر کدام جذابیت فراوانی دارند. می خواهیم شما را با نماهای متفاوتی رو به رو کنیم، ساختمان های کوچک و بزرگ شهر که با نماهایی مدرن کنار دریا و مناظر طبیعی قرار گرفته اند

شلوغی و رفت آمد شهر را نظاره گر می شویم از خیابان ها تا خطوط هوایی که همگی بسیار پر تردد هستند و  زنده بودن و پویایی شهر را به نمایش گذاشته اند. کشتیرانی و قایق سواری و صنعت ماهی گیری هم همیشه در شهر های ساحلی بسیار فعالانه انجام می گیرند و بخش بزرگی از صنعت و تفریح در این شهرها را به خود اختصاص می دهند که در سن دیگو هم به وفور دیده می شود. اسکله هایی با کشتی های کوچک و بزرگ و رنگارنگ و نماهایی دیدنی از قایق های زیبا در شب در ویدیو به تصویر کشیده شده.

با کارناوال همراه باشید.

امروز همراه کارناوال باشید که برایتان ویدیویی متفاوت از حیات وحش و شگفتی های آن آماده کرده ایم. این بار لنز دوربین را تا آن جا که می توانستیم، بر روی پرندگان و زندگی روزمره ی آن ها زوم کرده ایم تا کمی بیشتر با آن ها آشنا شویم. همراه کارناوال باشید تا به سراغ حیوانات برویم و کمی رفتار آن ها به تماشا بنشینیم.

ویدیوی امروز را با صحنه ای متفاوت از نمایی نزدیک و متفاوت از یک زنبور عسل شروع می کنیم؛ زنبور عسلی که در حال تلاش است تا از شهد یک گل برای خود آذوغه ای فراهم کند. بعد از آن نمایی از یک مزرعه گل آفتابگردان را به تماشا می نشینیم و به سراغ یک پرنده ی کوچک می رویم؛ پرنده ای زیبا و دوست داشتنی که آن قدر کوچک است که به راحتی بر روی یک گل جای می گیرد و از شهد آن می نوشد. این کار هر روز و هر ساعت این پرنده است.پس تماشا کنید و لذت ببرید؛ شاید دیگر نتوانید تا این حد به این موجودات نزدیک شوید…

بخش اول ویدیومان با نمایی از یک زرافه و یک مزرعه گل به پایان می رسانیم و سپس وارد فاز دوم می شویم؛ بخشی که کمی هم چاشنی هیجان دارد و زیبایی های طبیعت را برایمان به تصویر می کشد. از باز شدن گل ها تا نمایی زبیا از قصر پوتالا در لهاسای تبت…

ویدیو امروز را از دست ندهید که چهره ای متفاوت از طبیعت را خواهید دید.

همراه کارناوال باشید…

سفر امروزمان به شهری زیبا در شمال غربی کشور تایوان است. مقصدمان کاوهسیونگ (Kaohsiung)، شهری بسیار دیدنی با تفریح گاه های چشم نواز است. پس از گذشت سه قرن این مکان از دهکده ای کوچک، تبدیل به شلوغ ترین بندر تایوان شده و در اقتصاد و کشتیرانی پیشینه قدیمی دارد. البته تغییرات بسیاری هم به سمت مدرن گرایی، خلاقیت، بالا بردن کیفیت زندگی و سخت کوشی داشته است. با ما محو تماشای این شهر دیدنی در کشور تایوان شوید و تجربیات جدیدی کسب کنید.

در ادامه باز هم در شهر می گردیم و از معباد و دیدنی های دیگر آن بازدید می کنیم. اما در شب با مناظری بسیار متفاوت تر و زیبا تر مواجه خواهید شد زیرا چراغ های رنگارنگ شهر روشن می شوند و لحظاتی رنگارنگ هم برای شما می سازند.

آخرین مقصدمان بازارهای مختلف از جمله بازار غذاهای دریایی و غذاخوری های شهر است که بسیار اشتها آورند.

با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید و لذت ببرید.

با شور و هیجان فراوان به سویتان آمده ایم تا با لحظاتی از نمایش فرازمینی ها شما را مجذوب صفحه ی نمایشگرتان کنیم. جنگ ستارگان فیلم سینمایی که شاید آن را تماشا کرده باشید و اگر جزء طرفدارانش هستید باید بگوییم که امروز برایتان دست پر آمده ایم. نمایش کوتاهی از گروهی تهیه کرده ایم، گروهی که قصد دارند تا این فیلم را بر روی زمین شبیه سازی کنند. این افراد صحنه هایی متفاوت و جالب خلق کرده اند، پس به هیج عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

آدمی شاید نتواند تمامی زیبایی های روی زمین را تجربه کند ولی شاید بارها و بارها چیز هایی را که دوست دارد در ذهنش تجسم کند. تصور، عنصری جادویی است برای لمس زیبایی ها که هیچ خرجی ندارد. اگر به لحظات ثبت شده در ویدیو علاقه‌مندی پس تو نیز خود را جای شخصیتی که می خواهی تجسم کن.

با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب همراه شوید.

جزیره ای عاشقانه به همراه آرامشی بی پایان با معماری از جنس یونانی… آری مقصد امروزمان جزیره ی دیدنی سانتورینی (Santorini) است. در این جزیره با معماری شگرف و منحصر بفردی آشنا می شویم، مناظری که در هیج جای دیگر پیدا نخواهید کرد. در ویدیو امروزمان به سراغ شهر کوچک اویا می رویم، سپس نماهای طبیعی و زیبای جزیره را نمایش می دهیم. با ما در این سفر رمانتیک و رویایی همراه شوید.

جزیره ای که سال ها پیش از فوران آتش فشانی قدرتمند ایجاد گردید و امروزه مردم از پهنه ی خشنی که بر جای مانده بود مکانی رویایی برای تفریح و گردشگری ایجاد کردند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تمام درآمد این جزیره از گردشگری به دست می آید.

از خانه هایی در لبه ی تیز کوهی سخن می گوییم که با رنگ سفید و سقف هایی آبی رنگ در مقابل دریای وسیع اژه و رو به خورشید پر نور قرار گرفته اند و با راه های پیچ در پیچ و جالبی به یکدیگر متصل شده اند. با ما در این لحظات خود را در این مکان رویایی تجسم کنید بگذارید آرامش بی انتهای این خانه ها و حرکت امواج دریا در کنار حرکت خورشید به همراه موسیقی زیبایی که نواخته می شود شما را مبهوت خود کند و لذت، لحظه لحظه هایتان را پر کند.

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با کارناوال در تماشای این جزیره ی رویایی همراه شوید.

از میان کوه های شنی و بلند آنتلوپ به سمت صخره ها و بیابان های دیدنی جنوب غربی آمریکا، می خواهیم شما را با مناظری تکرار نشدنی رو به رو کنیم. صحنه هایی که در هیچ جای دنیا مانندی ندارند. با ما در ویدیو امروز و سفر به طبیعت بکر همراه شوید و از تماشای زیبایی های خلقت لذت ببرید.

بدون شک صخره های موجود در آنتلوپ کنیون یکی از خاص ترین آثار دست پروردگار است که همیشه در هنگام تماشای آن ها دقایقی خیره و متعجب می مانیم. خورشید در میان آسمان در حال قدرت نمایی است و با حرکتش روشنایی را به همه جا هدیه می دهد. این بیابان ها معدن صخره هایی با شکل های  عجیب و غیر متداولند که می خواهیم تک تک این عجوبه های خلقت را برایتان به نمایش بگذاریم.

کارناوال قبلا هم به آنتلوپ کانیون سفر کرده و زیبایی های آن را از نظر گذرانده که می توانید ویدیوی آن را در لینک زیر تماشا کنید:

آنتلوپ کانیون آریزونا | شگفتی خلقت در آمریکا | ویدیو HD

با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز از طبیعت همراه شوید و از طبیعت بی نظیر جنوب غربی آمریکا لذت ببرید.

با ویدیو پر هیجان امروز می خواهیم لحظاتی باورنکردنی و پر نشاط را تجربه کنیم. شاید بسیاری از شما به ورزش بسکتبال علاقه مند باشید اما ویدیو امروز صحنه هایی متفاوت از این ورزش را برایتان آماده کرده است. با ما در دقایق پیش رو همراه شوید و از خلاقیت حرفه ای ها و صحنه های باورنکردنی در این ورزش لذت ببرید.تیمی متفاوت که برای خلق مناظری متفاوت در کنار هم جمع شده اند. برای بسیاری از ما انداختن توپ در داخل سبد بسکتبال کاری دشوار است و به راحتی موفق به این کار نمی شویم اما این افراد آنقدر در انداختن توپ در سبد کوچک حرفه ای هستند که مرز ها را برداشته اند و از فواصل چند متری و بدون نگاه به سبد موفق به انجامش می شوند. در نگاه اول غیر واقعی به نظر می رسد! چطور می تواند ممکن شود؟ اما این صحنه ها واقعی هستند…

با کارناوال در تماشای این ویدیو پر هیجان همراه باشید.

شکوفه های درختان نمادی از زیبایی های بهشتی که با تماشایشان موجی از زیبایی و طراوت تمام وجودمان را در بر می گیرد. امروز برایتان مقصدی را انتخاب نمودیم که همانند تکه ای از بهشت بر روی زمین می ماند. مقصد امروزمان باغ  هایی پر شکوفه واقع در جنوب کشور ژاپن است. مناظری زیبا و تکرار نشدنی را برایتان فراهم نموده ایم پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

ابتدا به باغ آلو و زرد آلو و گوجه سبز سر می زنیم. این درختان از اواخر زمستان شروع به شکوفه زدن می کنند و با گذشت مدت زمانی کوتاه این باغ پر شکوفه بسیار تماشایی تر می شود زیرا تمامی میوه های خوشمزه شان بر روی درختان نمایان می شود. اطراف این باغ با دیوار های بلند و سنگی پوشانده شده و منظره هایی همانند آسمان آبی و پاک در کنار درختان رنگارنگ پر شکوفه و طبیعت بکر این باغ یکی از بهترین منظره های تکرار ناپذیر است.

با تماشای این ویدیو شما هم خود را در چنین محوطه ای و در کنار چنین مناظر بی نظیری تجسم کنید و از آرامش و زیبایی قدرت خداوند لذت ببرید.

با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب همراه شوید.

به همراه تایم لپسی فوق العاده و بسیار تماشایی امروز مهمان دیدگان زیبایتان هستیم. با مقصدی شگفتی آفرین در دنیا می خواهیم لحظاتی بی نظیر و به یاد ماندنی را به شما هدیه دهیم. مقصد امروزمان پایتخت و بزرگ ترین شهر در هاوایی است! آری مقصدمان شهر زیبا و دیدنی هانولولو است. با ما در لحظات پیش رو همراه شوید و از تماشای بهترین تفریگاه جهان لذت ببرید.

وقتی که نام هانولولو را می شنوید اول از همه باید به یاد دریا، طبیعتی ساحلی، نوشیدنی های خوش طعم و خنک و تفریحای عالی بیفتید. با یکدیگر محو تماشای دریا و آسمان بی نظیر این شهر می شویم؛ آسمانی که بسیار آرام و آبی است و دریایی که در کنار مجموعه ای از درختان نخل قرار گرفته و برای کم کردن خستگی هایی  زندگی بسیار مفید است. تماشای غروب و طلوع خورشید هم در کنار چنین دریایی روح را جلا می دهد.

با ما در تماشای طبیعت زیبا و بکر این شهر ساحلی همراه شوید و از دقیقه به دقیقه تماشایش لذت ببرید

با کارناوال همراه باشید.

می خواهیم با طلوع خورشید و حرکتش در آسمان همراه شویم و به گوشه ای از طبیعت خیره کننده ی آفریقا سری بزنیم. از بیابانی حرف می زنیم که شگفتی ها و مناظری منحصر بفرد را در خود جای داده و امروز قصد دارد شما را شگفت زده کند. با ما در تماشای این ویدیو دیدنی همراه شوید و از دقیقه به دقیه گشتن در این مکان طبیعی لذت ببرید.

صخره هایی با شکل ها و رنگ های متفاوت که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نمایی زیبا به محیط بخشیده اند. خورشید همچنان در حرکت است و سایه ی درختی خشک که او هم، دیگر قسمتی از منظره ی زیبای این بیابان، سایر صحنه های زیبای این ویدیو را می سازند. آماده باش برای تماشای مناظری که تا به حال از آفریقا ندیده ای. کمی که بگذرد تاریکی جایش را به روشنایی می دهد و مناظری متفاوت شروع به خودنمایی می کنند. درست در کنار همان درخت خشکیده بمان و سرت را رو به آسمان بلند کن. این شگفتی که در آسمان می بینی کهکشان راه شیری با هزاران ستاره ی پر نورش است که آسمان را به حالتی جادویی در آورده و زیبایی طبیعی در این بیابان را دو چندان نموده. جایز است که دقایقی بنشینی و محو تماشای شفق قطبی در کنار میلیون ها ستاره ی آسمان شوی.

با کارناوال در تماشای این ویدیوی دیدنی از بیابان آفریقایی همراه شوید.

طبیعت؛ با شنیدن این واژه چه چیز در ذهنتان نقش می بندد؟ بدون شک پهنه ای سبز از درختان و دشتی پر از گل، پهنه ای آبی رنگ از دریا و کوه های سربه فلک کشیده جزء اولین پاسخ ها خواهند بود و چیزی که در بین همه ی این ها مشترک است مهربانی و لطافتی است که این اجزای طبیعت به انسان هدیه می کنند. اما از خشم طبیعت چه می دانید؟ آیا تا به حال با آن برخورد داشته اید؟ در ادامه همراه ما باشید تا با هم صحنه هایی را مرور کنیم که شاید تصورتان از طبیعت را برهم زند…

میانه ی روز است اما هوا تاریک، چون سیاهی شب! خورشید در آسمان رخ نشان نمی دهد و جای خودش را به ابرها داده است؛ ابرهایی که گویی خشمی در دل دارند. در هم تنیده می شوند، تاریک تر می شوند و گاه غرش می کنند؛ غرشی که دل هر انسانی را می لرزاند. شاید ساعت ها همین روند ادامه داشته باشد تا اینکه در نهایت این خشم فروخورده، سرباز می زند و خود را آشکار می سازد. آری! این طوفان است.

خود را در چند کیلومتری و یا حتی چند متری یک گردباد سهمگین تصور کنید! چه احساسی خواهید داشت وقتی چنین پدیده ی هولناک و در عین حال زیبایی را از نزدیک می بینید؟! شما در حال تماشای عرض اندام واقعی قدرت طبیعت هستید.

بار دیگر با کارناوال همراه باشید تا محو تماشای عظمت پرودگار و خشم طبیعت شوید.

زمانی که درهای جدیدی از زیبایی ها به رویتان باز شوند و به صورت کاملا ناگهانی با آثاری ارزشمند برخورد کنید چه عکس العملی نشان خواهید داد؟ فرض کنید که در جنگل های سرسبزی در حال پیاده روی بوده اید که ناگهان به محیطی متفاوت بر می خورید. در فهمیدن داستان پشت این بناها بسیار کنجکاو خواهید شد و می خواهید هر چه سریعتر پاسخ را پیدا کنید. ما به شما جواب را خواهیم گفت. مقصد امروزمان شهر باستانی تیکال، شهری که روزی پایتخت امپراطوری مایاها بوده و قدمتش به قرن ۴ قبل از میلاد مسیح بر می گردد. در این ویدیو شگفت انگیز با ما همراه شوید و صحنه های بی نظیری را تماشا کنید.

کوله بر پشت بیندازید و به همراه کارناوال به تیکال بیایید؛ در میان سازه های اعجاب آور آن که حرف ها از دل تاریخ برای گفتن دارند، قدم بزنید و از طبیعت بکر اطرف لذت ببرید. بگردید و بگردید، شاید این بار شما باشید که چیزی، سازه ای و یا رمزی را کشف می کنید

با کارناوال محو تماشای این زیبایی بیکران شوید.

بدون شک ویدیو امروز مورد علاقه ی بسیاری از شما قرار خواهد گرفت زیرا که اغلب افراد به گل های مختلف و زیبای گیاه کاکتوس علاقه مندند. شاید بیشتر ما لااقل یک بار در زندگی کاکتوسی خریداری کرده ایم تا از تماشایش در کنار باقی گیاهانی که داریم، لذت ببریم. اما گل های گیاه کاکتوس برای اغلب ما پدیده ای بسیار جذاب است، شاید به این دلیل که کمتر می بینیم کاکتوسی گل بدهد. ویدیو امروز به مناظر شگفت انگیزی از باز شدن گل های مختلف و رنگارنگ گیاه کاکتوس اختصاص دارد. لحظه ای در تماشای این ویدیو درنگ نکنید و با ما همراه باشید.

زرد، صورتی، سرخابی، نارنجی، گلبهی …. آری منشوری از این رنگ های شاد را در کنار گیاه زیبا و سبز رنگ کاکتوس تجسم کنید. شاید کمی عجیب به نظر آید که خار هایی با این تعداد زیاد و خشن در کنار لطافت چنین گل های زیبایی قرار گیرند ولی از خلقت پروردگار نمی توان خرده گرفت، بدون شک این خارها از گل هایی به این زیبایی مواظبت می کنند.

با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب از طبیعت و شگفتی هایش همراه باشید.

پرواز رویای دیرینه و زیبای انسان که در طول تاریخ برای دست یافتن به آن تلاش های متفاوتی انجام داده. انسان خود به تنهایی موفق به پرواز نشد اما وسایل و ابزار های بسیاری برایش کشف کرد. ویدیو امروزمان با شور و نشاط فراوان از همین رویا سخن می گوید. با هواپیما هایی تک نفره به اوج آسمان سفر کرده ایم تا به اوج لذت دست یابیم. با ما در دقایق پیش رو همراه شوید و لذت ببرید.

پروازی را با یک هواپیمای تک نفره ی قرمز رنگ به آسمان شروع می کنیم اما این پرواز قرار است کمی متفاوت باشد زیرا که مسافر قصه‌مان تنها به نشستن در هواپیما افاقه نمی کند و برای بیشتر کردن هیجان در این پرواز به روی قسمت بالایی هواپیما می ایستد. صحنه های پیش رو بسیار خطرناک به نظر می رسند به خصوص زمانی که هواپیما کاملا برعکس می شود. اما نگران نباشید او خود را به جای محکمی بسته است.

با کارناوال همراه باشید.

زیبایی های خلقت پروردگار بر روی این کره ی خاکی بسیارند. هر چقدر هم که بر روی زمین بگردیم باز هم مکان هایی جدید و ناشناخته هستند تا با زیبایی های بی نظیری که دارند ما را متحیر و شیفته ی خود کنند. با ما در این لحظات همراه شوید زیرا می خواهیم برایتان مناظری خارق العاده از طبیعت را به نمایش بگذاریم که با تماشای آن ها مجذوب لطافتشان خواهید شد.

تقریبا رویای اکثر ماست که در کلبه ای چوبی در قلب طبیعت، درست رو به روی برکه ای زلال به همراه آسمانی آبی و صاف و با تنفس هوای پاک لحظه به لحظه زندگی خود را در بگذرانیم. صدای زیبای پرندگان، موسیقی لذت بخشی است که با صدای آب ترکیب می شود و در قلبمان آرامشی بی انتها به جای می گذارد. بدون شک یکی از زیباترین پدیده های آفرینش پروردگار، شکوفه های روی درختان هستند که با رنگ های ملایم و نشاط آورشان شادی را به ما هدیه می دهند. از تک تک لحظه های بودن در چنین فضایی باید لذت برد، در فضایش چرخ زد و با صدای بلند خندید تا طبیعت هم از شادی ما لذت ببرد. تمامی درختان میوه کرده اند، میوه هایی آب دار و رسیده که از سنگینی از روی درخت بر زمین افتاده اند.

با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید.

امروز با هم سفری خواهیم داشت به میان شگفتی ها، می رویم و می رویم تا شاید ذره از این همه زیبایی را درک کنیم. ویدیوی امروز را از دست ندهید، چرا که صحنه هایی از طبیعت را برایتان به تصویر می کشد که شاید تا به حال ندیده باشید؛ از کوهستان های استوار و با عظمت تا رودهای همیشه جاری و حیواناتی که این پهنه ی سبز را برای زندگی انتخاب کرده اند. همراه ما باشید تا به میان این همه زیبایی برویم و کمی روح را تازه کنیم، نفسی از اعماق وجود بکشیم و قدری آرامش را لمس کنیم.

آنچه که در این ویدیو در انتظار شماست، مناظری است وصف نشدنی؛ منظره هایی همانند چشمه و رودی در جریان به دورش فضایی سبز و لذت بخش و در پشت همه ی آن ها کوهی بلند که قد علم کرده و مانند منبعی پر قدرت از تمام طبیعت حفاظت می کند. البته نقش آسمان را نمی توان در نظر نگرفت. اینجا آسمان به طرز عجیبی زیباست و حتی در غیر واقعی بودن آن ها شک هایی به ذهن می رسد اما پاسخ ناامید کننده است زیرا تمامی مناظری که در این ویدیو نقش بازی می کنند واقعی هستند.

با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا از طبیعت و زیبایی های آن همراه شوید و لذت ببرید.

ویدیو امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا شهری را برایتان به نمایش درآورده ایم که یکی از دیدنی ترین شهر های زیبای جهان به شمار می رود. مقصدمان پایتخت تاریخی و دیدنی کشور ایتالیا، شهر رم است. تمام زیبایی های این شهر را یک به یک برایتان به نمایش خواهیم گذاشت و لحظاتی به یاد ماندنی را در ذهنتان ثبت می کنیم. با ما در این لحظات همراه شوید.

سفرمان به رم؛ معروف به شهر هفت تپه که ۷ هزار سال قبل از تولد حضرت عیسی پدید آمده را با نماهایی دیدنی از بنای باستانی انجمن روم (Roman Forum) سفر را آغاز می کنیم….

اگر می خواهید بیشتر با این بنای باستانی و دیگر آثار تاریخی و دیدنی رم آشنا شوید، به هیچ وجه تجربه ی دیدار با این شهر فوق العاده را از دست ندهید و به همراه کارناوال محو تماشای زیبایی  های بی پایان شهر رم شوید.

مقصد امروزمان گوشه ای از طبیعت بکری است که زیبایی های باور نکردنی را در خود جای داده؛ می خواهیم از دریاچه ها و کوهستان هایی وسیع و پر آرامش سخن می گوییم. به ایالت ارگان آمریکا سفر خواهیم کرد؛ منطقه ای کوهستانی با آبشاری خیره کننده که به عنوان تفریحگاهی بسیار محبوب در بین مردم جای گرفته. با ما در تماشای زیبایی های خیره کننده اش همراه شوید و لذت ببرید.

وقتی نام ارگان را می شنوید باید به یاد طبیعت بکر به همراه حیات وحشی دست نخورده بیفتید؛ سسلسله کوه هایی که در سراسر این منطقه کشیده شده اند، تفریحگاه های بزرگی را در دل خود پدید آورده اند، همانند دریاچه ای وسیع، آبشاری بلند، پارک وحشی طبیعی و حتی مکانی برای اسکی در دل کوهستان که تمامی آن ها را در این ویدیو برایتان به نمایش در می آوریم.

اگر به دنبال دیدن مناظری فوق العاده از طبیعت از جنگل و درخت و آبشار و دریاچه و … هستید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

صفحه 1 از 1312345...10...انتها »
This is search results
در حال بارگذاری ...