ویدیو های تایم لپس و HD

امروز سفر مجازی دیگری را با کارناوال تجربه کنید.

می خواهیم همسفر با هم به کشوری برویم که زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است؛ از بنایی که جزو یکی از عجایب هفتگانه دنیاست تا دریاچه ای زیبا در دل کوه ها. مقصد سفر امروزمان چین استامروز بار دیگر مسافر این دیار هستیم تا به یکی از دیدنی های محبوب چین برویم. مقصدمان کوهستان همیشه غرق در مه امی ( Mount Emei ) است.

این کوهستان مقصدی محبوب در میان گردشگران و همینطور مردمان چین است؛ جوش و خروش و همهمه ی بازدید کنندگان از این کوهستان را می توان در این ویدیو به خوبی لمس کرد.

همراه کارناوال در این گشت و گذار همسفر شوید، به چین بیایید و از کوه امی بازدید کنید. در کنار خیل عظیم گردشگران از پله ها بالا بروید و از معابد بودایی دیدن کنید. حواستان اما به پشت سرتان باشد. چرا که ممکن است هر لحظه میمونی شما را از پشت غافل گیر کند و به روی سر شما برود. البته نترسید و فرار نکیند. این میمون هایِ کوهستان امی بی آزارتر از آن چیزی هستند که گمان می کنید. پس فقط از چشم انداز ها و دیدنی های این منطقه زیبا لذت ببرید و سفری خوش برای خود رقم بزنید.

ویدیوی پیش رو را از دست ندهید…

همراه کارناوال محو در تماشای زیبایی های کوهستان امی چین شوید.

امروز با ویدیویی جالب و تایم لپس از ساخته شدن یکی از عظیم ترین آسمان خراش های دنیا به سراغتان آمدیم. مقصدمان ایالت متحده آمریکاست. از آنجا راهی جنوب منهتن در نیویورک می شویم تا یکی از زیباترین و خاص ترین آسمان خراش های دنیا را ببینیم؛ برجی ۵۴۱ متری که ۱۰۴ طبقه دارد و گویی در تلاش است تا آسمان را در تصرف خود در بیاورد. این برج، مرکز تجارت جهانی یک ( One World Trade Center ) یا همان برج آزادی ( Freedom Tower ) است که ساختمان اصلی مجموعه جدیدد  مرکز تجارت جهانی در آمریکا به حساب می آید.

اما چنین ساختمان عظیمی چطور چنین قد علم کرده؟ بدون شک روزهایی که در حال شکل گرفتن بوده، چالش های زیادی را پشت سر گذاشته، روز و شب های زیادی را به چشم دیده تا یکی از عظیم ترین برج های دنیا متولد شود.

همراه کارناوال تنها برای چند ثانیه محو تماشا شوید و ببیند شکل گیری و تولد سازه ای غول پیکر در آمریکا را…

خود را آماده کنید برای یک سفر متفاوت؛ سفری به آسمان برای کشف ناشناخته ها و شمارش ستارگان. می خواهیم دیده بگشاییم به سمت آسمان و ورای رنگ ها را ببینیم. تا به حال از روی زمین به تماشای کهکشان راه شیری نشسته اید؟ اگر پاسختان منفی است، وقتش رسیده که با تماشای این ویدیو این لذت بی وصف را تجربه کنید. البته برای این سفر نیازی ضروری لازم است؛ باید ریاضیات قوی داشته باشید، چرا که ممکن است در شمارش ستارگان عدد کم بیاورید. پس ملزومات را آماده و راهی شوید.

خود را در طبیعت تصور کنید. شب هنگام است و صدایی جز سکوت شب و آواز جیرجیرک ها به گوش نمی رسد. آسمان بالای سرتان اما حرف های زیادی برای گفتن دارد که یک گوش شنوا و یک جفت چشم بینا می خواهد برای درک گفته هایش… میلیون ها ستاره از بالای سرتان در حال عبورند و شما می خواهید هر چه بیشتر بشمارید این نورهای رنگی آسمان را. اما افسوس که مقصدی دارند و می روند تا هر چه زودتر برسند. تو اما از لحظه لذت ببر و با چشمانت آن ها را راهی کن.

همراه کارناوال محو در تماشای کهکشان راه شیری از روی زمین شوید.

 

امروز همراه کارناوال سفری مجازی به مسکو، پایتخت روسیه را تجربه کنید. این شهر زیبایی های بسیاری را را در خود جای داده است. ویدیویی برایتان فراهم کرده ایم که تمامی زیبایی ها و مکان های دیدنی این شهر را برای شما در قاب تصویر به نمایش می گذارد.

مسکو، به سبب جاذبه های گردشگری و دیدنی بسیاری که دارد، هر سال مسافران زیادی به خصوص ایرانی های بسیاری را میزبانی می کند. اما اگر وصف زیبایی های این شهر زیبا را شنیده اید و به هر دلیلی شانس تماشای آن ها را نداشته اید، همراهمان بیایید تا در عرض چند دقیقه هر چه باید دید را به تماشا بنشینید.

دیگر وقت را از دست ندهید و به تماشای زیبایی های این شهر زیبا بنشینید.

کارناوال را همراهی کنید.

کارناوال امروز ویدیویی جنجالی از جانب اروپا برای شما تهیه نموده. می خواهیم در زمانی کوتاه نگاهی به سرتاسر اروپا بیندازیم. با ما همراه و با شور و انرژی فراوان محو تماشا شوید.

از برج ایفل تا کولوسئوم، از مناظر دیدنی لندن تا زیبایی های سوئد، از مناظر شهری گرفته تا طبیعت بکر؛ همه و همه را در یک قاب برای شما هدیه آوردیم.این ها که گفتیم تنها بخشی از زیبایی های این ویدئو است؛ باید خودتان ببینید و لمس کنید زیبایی هایش را.

در این سفر مجازی به ۳۰ کشور اروپایی سفر کردیم؛ سفری تایم لپس و ۴ دقیقه ای. اگر شما هم رویای سفر به دور دنیا را در سر می پرورانید، بد نیست که برای چند دقیقه با کارناوال همراه شوید تا کمی به رویایتان دست یابید.

بنشینید و تماشا کنید؛ تاریخ، پهنه ی دریا، قدرت و خلاقیت انسان و طبیعت زیبا را در یک قاب…

ویدئوی امروز را از دست ندهید؛ پدیده ای هولناک با ویدئویی همراه با رعب و وحشت اما زیبا و دیدنی برایتان فراهم کرده ایم.

خود را در چند کیلومتری و یا حتی چند متری یک گردباد سهمگین تصور کنید! چه احساسی خواهید داشت وقتی چنین پدیده ی هولناک و در عین حال زیبایی را از نزدیک می بینید؟! شما در حال تماشای عرض اندام واقعی قدرت طبیعت هستید؛ قدرتی بی انتهایی که ممکن است خشمی غیرقابل حد و مرز را در خود نهفته داشته باشد.

ابر ها به طرز عجیبی به شما نزدیک شده اند؛ باد در این ماجرا نقش پر رنگی را ایفا می کند و می خواهد با قدرتش جلوه گری کند و زمین را بر هم بریزد.

ثانیه ها پیش می روند و خطر بیش از پیش حس می شود؛ نمی دانی غرق در زیبایی و عظمتش شوی یا از ترس راهی برای فرار بیابی.

بار دیگر با کارناوال همراه باشید تا محو تماشای عظمت پرودگار و خشم طبیعت شوید.

امروز با شور و هیجان تمام برایتان ویدیویی با منظره های طبیعی فراهم نموده ایم. می خواهیم به تماشای طبیعتی زیبا بنشینیم که در پس هر یک از صحنه های آن رازی از عظمت پروردگار پنهان شده است.

حرکت ابر های سفید در آسمان، صخره های بزرگ پوشیده از گیاهان سبز، آسمانی رویایی و تابش آفتاب از بین ابر ها، منظره ای برفی و مه غلیظ در کوهستان گوشه ای از مناظر ویدیو امروزمان را شامل می شوند.

وزش باد بر روی آب دریا هنگامی که ابرها در تکاپو هستند و جلوه گری خورشید زیبا از جانبی دیگر منظره ی بی نظیری را به وجود می آورد. با دیدن این مناظر در دلتان شور و نشاطی بر پا می شود زیرا که این تصاویر خارق العاده همان رویاهایی هستند که در ذهنتان از طبیعت بکر دارید.

کارناوال از شما دعوت می کند تا محو تماشای این ویدیو خارف العاده شوید و سفری به زیبایی های جهان داشته باشید.

امروز از میان تمام زیبایی های دنیا، دست می گذاریم روی مقصدی که سواحل زیبا و آرامش بخش آن شهرتی بی مثال را برایش رقم زده اند؛ به مالدیو می رویم تا کمی روح و جانمان را تازه کنیم.

ویدئویی داریم از مالدیو، این رویای به حقیقت پیوسته که تو را برای لمس زیبایی و آرامش فرا می خواند.

این بار برای دقایقی چند خودتان را در مالدیو تصور کنید، روی شن های سفید که برقی چشم نواز دارند قدم می زنید. آفتابی دلچسب در حال تابیدن و نسیمی روح نواز در حال وزیدن است. حال قدم فراتر بگذارید و به میان آب های اقیانوس هند بروید. خودتان را برای یک قایق سواری بی نظیر آماده کرده اید؟! قدم به درون این قایق بگذارید و بروید و بروید و بروید تا آن جا که دیگر هیچ صدایی جز نفس هایتان به گوشتان نرسد. لذت ببرید از این همه زیبایی که خداوند برایتان مهیا کرده است. خود را میان جزیره ای کوچک ببینید. تنها شمایید و یک صندلی کوچک با سایه بانش و قایقی که شما را باز خواهد گرداند. بنشینید زیر سایه ی این صندلی و بشمارید موج های دریا و بادهایی که موهایتان را نوازش می دهد.

با هم محو تماشای این جزیره ی حیرت انگیز شویم.

همراه کارناوال به مالدیو بیایید.

سر بر آوردن از دل خاک به امید روشنی، زیبایی با معنایی دیگر این بار به نمایش گذاشته می شود.

کارناوال امروز ویدئویی از رقص گیاهان برایتان فراهم کرده است.

با دیدن این ویدئو اولین حس زیبایی که به سراغتان می آید، حس تازگی و طراوت است. این بار لحظه ی تولد یک گیاه، درست زمانی که سر از خاک بیرون می آورد را به تماشا بنشینید.

در ویدیو امروزمان تنفس گیاهان به نمایش گذاشته شده است از زمانی که روز های ابتدایی زندگیشان شروع می شود، سپس آرام آرام و با عشوه ادامه می دهند و حضورشان را به همگان اعلام می کنند. آن ها آمده اند تا طعم زندگی را بچشند و از آن لذت ببرند.

در این ویدیو تصاویری خارق العاده به نمایش گذاشته می شود از رشد این گیاهان پر جنب و جوش گرفته تا تنفس عمیقشان برای بقا. آنها شروع به رشد نموده و با تابش آفتاب و تنفسی عمیق لبخندی  زده و سپس شکوفا می شوند. رقص دل انگیز سبز چرده های زنده برایتان جلوه گر زندگی پر از امید خواهد بود.

همراه کارناوال باشید.

ساکن تهران که باشی، یا حتی مسافر چند روزه ی آن، این را خیلی زود در خواهی یافت که سرعت زندگی در این کلان شهر بر روی سریع ترین حالت ممکن تنظیم شده. آن قدر بی توقف پیش می رود روزهای زندگی ات در تهران که گاهی حتی یادت می رود در روز نگاهی به چهره ی خسته ی خودت درر آیینه بیاندازی چه برسد به آن که بخواهی دوده از چهره ی شهر بِزُدایی و زیبایی های آن را به تماشاا بنشینی؛ زیبایی هایی که اگر مجالی برای خودنمایی داشته باشند، چه دلبری ها که نمی کنند. اما بد نیست گاهی خودمان کنترل زندگی را به دست بگیریم و سرعت آن را کُند کنیم تا بتوانیم کمی بیشتر از زیبایی ها لذت ببریم.

هر گاه نام تهران می آید، ناخودآگاه تصویری از شهری آلوده و پر ترافیک در ذهن نقش می بندد. در حالی که این دیگر کمی بی انصافی است چرا که دیدنی های تهران بسیارند و متنوع. از بناهای تاریخی شهر گرفته که روایت گر دوره های تاریخی گوناگون اند و طبیعت زیبای اطراف تهران و یا حتی طبیعت خود شهر. یکی از همین جاذبه های طبیعی شهر که در شمال تهران قرار دارد، دربند است؛ یکی از محله های تهران و از دهکده های قدیمی شمیران که در شمال باغ سعدآباد قرار دارد.

این بار اما میهمان کارناوال باشید تا گشتی در دربند را با هم تجربه کنیم. در ویدئوی امروز می خواهیم تا به دربند برویم و حال و هوای مردم را به تماشا بنشینیم.

همراه کارناوال، محو زیبایی های دربند شوید.

مقصد امروزمان شهر رویایی ونیز است؛ جایی که معماری کلاسیک اروپایی بر روی آب جلوه گری می کند. می خواهیم تمام زیبایی های شهر ونیز را شبانه روز برای شما به نمایش بگذاریم.

شهر حال و هوای خاصی دارد؛ غذا خوردن در کنار این معماری کلاسیک و گوش دادن به اپرای قدیمی ایتالیایی در شهری بر روی آب چه احساسی در شما به وجود می آورد؟

به شهری می رویم که در آن خبری از اتومبیل نخواهد بود. تمامی مردم برای حمل و نقل از کشتی و قایق ها استفاده می کنند.

در این ویدئو گردشگرانی را مشاهده می کنید که سوار بر قایق تمامی کوچه های تنگ شهر ونیز را می پیمایند و از دیدن مناظر رویایی لذت می برند.

اینجا حال و هوای دیگری دارد، تو را با خود به گذشته می برد، آن زمان که اتومبیلی در کار نبوده…

تمام این ها را گفتیم تا بهانه ای باشد برای چند دقیقه به تماشا نشستن زیبایی های این شهر روی آب. پس همراه کارناوال باشید و محو تماشای ویدئویی زیبا از ونیز شوید.

ویدیوی امروز حرف از شکوفایی و تازگی می زند.

این بار تصویری از نمایش خدا برایتان داریم؛ نمایشی از لحظه تولد یک موجود تا زمانی که بال می گشاید و به آسمان می رود. از پیله تا پرواز، از کوچکی تا اوج قدرت، از زیبایی تا اوج شگفتی …

به تماشای یک کرم شب تاب فوق العاده بنشینید و ببینید که چگونه نقش پیله می بندد تا به پروانه ای زیبا بدل شود.

با صحنه هایی بسیار زیبا و آرامش بخش به همراه شما می خواهیم محو تماشای عظمت خالق شویم و لذت ببریم.

ببینید که این کرم شب تاب بامزه چگونه خانه ی کوچک سبز رنگی را برای خود می سازد و پس از زمانی به اوج پرواز دست می یابد.

به همراه کارناوال محو تماشای این تایم لپس فوق العاده زیبا شوید و از آن لذت ببرید.

امروز دست پر آمده ایم به همراه ویدیویی شگفت انگیز برای تمام کسانی که به جشن کریسمس علاقه مند هستند.
ویدیوی امروزمان حال و هوای کریسمس را در اروپا به تصویر می کشد.
براستی که صحنه هایی که می بینید خارق العاده و شگفت انگیز هستند. شکوه و زیبایی به معنای واقعی کلمه به تصویر کشیده شده است. از درختان عظیم الجثه کریسمس گرفته تا تزئینات و شیرینی ها و موسیقی زیبای کریسمس که در محیط در حال نواختن است.
مردم در حال تفریح، خرید سال نو، عکس گرفتن با فضای زیبای منطقه و بازی در شهر بازی هستند. به راحتی لذت از تازگی را در میانشان حس خواهید کرد.
فضا گرم و صمیمی است و از دیدن این تزئینات در شهر شگفت زده خواهید شد. چنین نورپردازی زیبایی چشم ها را نوازش می دهد و در دل شعف ایجاد می کند.
فروشندگان در حال فروش تزئینات سال نو هستند و مردم تکاپویی برای خرید زیباترین و رنگارنگ ترین جنس موجود دارند.

روز کریسمس مصادف با زادروز حضرت مسیح است و مسیحیان عزیز سال نو را با تولد پیامبر خویش آغاز می کنند. کریسمس که در زبان انگلیسی به آن Christmas می گویند از لحاظ لغوی مراسم عشای ربانی (مَس) در روز مسیح معنی می دهد. بابانوئل هم در واقع نام کشیشی بوده که به دلیل رفتار خوبش با کودکان بسیار مشهور شد و این اعتقاد در مردم بوجود آمد که او برای کودکان در شب سال نو هدیه می آورد.

مردم نیز در قدیم با این اعتقاد که درخت کریسمس شیطان را دفع می کند، این درخت را در خانه هایشان عَلم می کردند.

کارناوال قبلا مطلب کاملی از تاریخچه و افسانه های درخت کریسمس تهیه کرده است که بد نیست آن را هم بخوانید:

درخت کریسمس | افسانه ها و تاریخچه

باری دیگر با کارناوال محو تماشای این صحنه های خارق العاده شوید و از آن لذت ببرید.

سوار بر کایاک در نزدیکی ساحل قرار گرفته ایم و نگاهمان را به اقیانوس دوخته ایم.

خورشید در آسمان می تابد و ما آماده ی کایاک سواری هستیم.

همراه با کارناوال باشید.

رنگ آبی آب های اقیانوس را می توان دید و تصور کایاک سواری بر روی آن می تواند تجربه ی شگفت انگیزی به حساب بیاید. امواج خود را آهسته به ساحل می رسانند و بر روی شن های گرم آن آرام می گیرند. خبری از هیاهوی شهرها نیست و تنها آرامش را می توان در این ساحل یافت. قایق های کایاک بر پهنه ی ساحل قرار گرفته اند و در انتظار ما نشسته اند تا سوارشان شویم و به دل اقیانوس بزنیم.

زمان در حال گذر است و هر لحظه هیجان بیشتری را می توان لمس کرد.

در پایان به همراه چند تن از همراهان و همسفرانمان سوار کایاک ها می شویم و پارو زنان به سمت اقیانوس و انتهای آن حرکت می کنیم. خورشید می تابد، باد می وزد و ما در حرکت هستیم.

رنگ آرامش بخش آبی دریا را می توان در همه جا دید و گویی ما را در آغوش خود گرفته تا زیبایی را برایمان به ارمغان بیاورد. زمان در حال گذر است ولی حرکت آن را به سبب لذتی که می بریم متوجه نمی شویم. در دنیای امروز متاسفانه و یا شاید خوشبختانه دیگر مکانی بر روی این سیاره ی زمین نمانده که انسان بر روی آن پای نگذاشته باشد.

از جزایر میان اقیانوس ها گرفته تا اعماق جنگل های انبوه قدم های انسان را در آن ها می توان دید.

در این ویدیو شاهد کایاک سواری در کنار ساحلی زیبا و شگفت انگیز خواهیم بود که گردشگرانی برای لذت بردن به این مکان سفر کرده اند.

سفری خواهیم داشت به ایران و آن را در سال ۲۰۱۶ نظاره خواهیم کرد.

به اقصی نقاط کشور زیبایمان به همراه گردشگرانی خارجی سفر می کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

در سال های اخیر به لطف بهبود یافتن روابط بین المللی و توجه مسئولین به بخش گردشگری شاهد رشد این صنعت در کشورمان ایران هستیم. از شمال همیشه سبز گرفته تا جنوب همیشه گرم می توانند مقاصد مناسبی برای تمامی گردشگران خارجی باشد. ولی هموطن، وظیفه ی من و شما چیست؟ هریک از ما باید نقش پر رنگ در معرفی زیبایی های ایران و اهمیت آن به دیگر افراد از کشورهای مختلف داشته باشیم.

تاریخی کهن و ارزشمند، طبیعت هایی بکر و شگفت انگیز، فرهنگ غنی و اصیل و … همگی می توانند نشانی از ایران و ایرانی باشند. مطمئنا در سال های آتی به تعداد گردشگران خارجی افزوده خواهد شد و مسئولیت ما نیز سنگین تر.

در حال حاضر می توانیم با مطالعه ی بیشتر درباره ی ایران به دانسته های خود بیافزاییم تا بتوانیم برای خارجی ها از ایران بگوییم و همینطور مسئولین نیز باید بسترهای این صنعت عظیم را بیشتر در کشور بگسترانند. تصور کنید افرادی از آن سر دنیا برای دیدن جاذبه های تاریخی و طبیعی کشورمان به ایران سفر می کنند و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن است که ایران پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یکی از قطب های صنعت گردشگری در جهان را دارد.

در این ویدیو شاهد سفر دو جهانگرد هستیم که به ایران سفر کرده و دوربین به دست آن را به تصویر کشیده اند. از داخل شهر تهران تا بیابان های مرکزی را در کنار این دو جوان به نظاره خواهیم نشست و از دید دوربین آن ها به شکلی متفاوت شاهد ایران زیبا خواهیم بود.

به زیر آب های آبی رنگ اقیانوس رفته ایم و در کنار سفره ماهی بزرگ شنا می کنیم.

حسی سرشار از هیجان و آرامش میزبان ما خواهد بود.

همراه با کارناوال باشید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید سفره ماهی ها هیچ خطری برای انسان ندارند و به راحتی با لوازم مناسب مانند لباس غواصی و … می توان در کنار آن ها شنا کرد و بدون هیچ خطری مدت زمانی را در کنار این موجودات شگفت انگیز و مرموز گذراند. در داستان های قدیمی همیشه ترس از سفره ماهی ها بوده تا جایی که در برخی از منابع از آن ها به عنوان هیولای دریاها یاد شده و شاید دلیل این ترس در شکل ظاهری ان بوده و ممکن است در زمان هایی دور سفره ماهی هایی بزرگ و خطرناک در آب های اقیانوس ها زندگی می کردند و امروزه نمی توان آن ها را یافت.

حال زمان آن رسیده تا به همراه هم سفری متفاوت بخ دنیای زیر آب را تجربه کنیم. پس لباس های غواصی خود را بپوشید، دوربین ها را آماده کنید و شیرجه ای آرام به داخل آب های دریا بزنید.

درحال شنا کردن هستیم و ماهی ها در اطراف ما شناکنان پیش می روند و بدون هیچ ترس و واهمه ای به راه خود ادامه می دهند. کمی آن طرف تر می توان دو سفره ماهی بزرگ و بالغ را دید که به سوی ما می آیند، نترسید و نگران نباشید زیرا هیچ خطری شما را تهدید نمی کند ولی سعی هم نکنید که زیاد نزدیکشان شوید و یا لمسشان کنید.

در کنار شیرهای دریایی شنا خواهیم کرد و متوجه جالب بودن زندگی این حیوانات می شویم.

در آب هایی به رنگ سبز و آبی در کنار شیرهای دریایی بودن تجربه ی جالبی خواهد بود.

همراه با کارناوال باشید.

شیرهای دریایی که بیشتر در آب های شمالی سیاره ی زمین زندگی می کنند موجوداتی شگفت انگیز و در حین حال بامزه هستند. با چشمانی بزرگ و گرد گویی مانند کودکی معصوم به شما نگاه می کنند. بدنشان به شکلی تکامل یافته که بتوانند همچون پادشاهان در آب ها شنا کرده و به زندگی خود در کنار دیگر هم نوعانشان ادامه بدهند. حیات وحش همانطور که می دانید به هیچ عنوان رحمی نمی شناسد و به راحتی می تواند در نهایت زیبایی جان حیوانی را برای حیات دیگری بگیرد.

تصور کنید در آب های سرد شمال اروپا و حتی قسمت هایی از کشور آمریکا شیرهای دریایی در حال شنا کردن هستند که ناگهان مورد هجوم دشمن قدیمی خود یعنی کوسه ها قرار می گیرند. در این جا دیگر مهارت در شنا و فرار حرف اول را می زند. به نظر شما شیر دریایی چقدر شانس زنده ماندن دارد؟ از آن جایی که مطمئنا شما نیز در جریان هستید کوسه ها شکارچیانی ماهر و درنده هستند، در نتیجه شانس شیر دریایی برای نجات چندان زیاد نیست.

شیرهای بامزه دریایی با انسان ها رفتار دوستانه ای از خود نشان می دهند تا جایی که اگر به غواصی بروید و این موجودات شما را ببینند فرار نمی کنند بلکه به نزدیک شما می آیند با انجام حرکاتی موزون در کنار شما شنا می کنند.

در این ویدیو شاهد شیرجه و شنا کردن چند غواص هستیم که قصد دارند برای فیلمبرداری از شیرهای دریایی وارد آب ها شوند.

موتور سواری در کنار لذتی که دارد می تواند بسیار دشوار نیز باشد.

افرادی را می بینیم که سوار بر موتورهایی حرفه ای حرکات نمایشی انجام می دهند.

همراه با کارناوال باشید.

در کنار چند موتور سوار حرفه ای در نزدیکی ساحل بر روی تپه هایی شنی ایستاده ایم. خورشید در آسمان می تابد و بادی نسبتا آرام درحال وزیدن می باشد. با گذشت ثانیه ها به هیجان همه افزوده می شود. موتورها روشن می شوند و صدای غرش آن ها به گوش می رسد. می توان لبخندی جالب را بر روی لب های موتور سوار ها دید که انرژی زیاد آن ها را نشان می دهد.

قرار است با تماشای حرکات این موتورسواران حیرت زده شوید.

برای مدت زمانی اندک گویی زمان متوقف شده و دیگر بادی نمی وزد، ناگهان صدایی سهمگین از اگزوز مورتورها خارج می شود و مسابقه آغاز می شود. موتورهای کراس با سرعتی باورنکردنی به سمت جلو حرکت می کنند و در پشت خود طوفانی از شن و ماسه را پدید می آورند. زمانی که به تپه ها می رسند با انجام دادن حرکاتی نمایشی شما و دیگر تماشاگران را حیرت زده می کنند تا جایی که محو تماشای آن ها خواهید شد.

این افراد سالیان سال است که در این زمینه فعالیت های حرفه ای می کنند و از سنین جوانی تمرینات خود را آغاز کرده اند و نکته ی بسیار مهم تر این است که موتورها و لوازم ایمنی مورد استفاده توسط این افراد کاملا امن و با کیفیت بوده و بعد از هر نمایش تعویض می شوند.

در این ویدیو شاهد صحنه هایی نفس گیر و در عین حال شگفت انگیز هستیم که نفس ها را در سینه حبس می کنند.

به هاوایی و دنیای شگفت انگیز زیر آب آن خوش آمدید.

لباس غواصی بر تن کنید تا سفرمان آغاز شود و در کنار ماهی ها شنا کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

سواحل می توانند به خودی خود پر باشند از شگفتی و زیبایی ولی نظر شما درباره ی دنیای زیر آب چیست؟ بهتر است برایتان زیاد تعریف نکنیم تا خودتان محو تماشای این دنیای شگفت انگیز زیر آب شوید. مدتی بعد خود را در میان ماهیانی رنگارنگ خواهید یافت که اطراف شما در حال شنا کردن هستند و برای این که شما از سفر لذت بیشتری ببرید قرار است تا جایی که امکان دارد به آن ها نزدیک شویم.

دقایق در حال گذر هستند پس بهتر است هر چه سریع تر وارد آب شویم تا شاهد یکی از شگفت انگیز ترین اشکال حیات بر روی این سیاره باشیم. بعد از شیرجه به داخل آب همه چیز ناگهان به رنگ آبی دلنشینی در می آید. ماهی ها را می توان دید که گاهی تنها و دسته جمعی در حال حرکت کردن هستند و حضور شما را حس کرده اند. نمی توان انتهایی را برای دنیای زیر آب متصور شد، چه از نظر زیبایی و چه وسعت.

صخره های مرجانی را می بینید؟ کف دریا را چه؟ بیایید نزدیکشان شویم.

در این ویدیو سفری خواهیم داشت به سواحل زیبای هاوایی و به داخل آب می رویم. دیگر خبری از امواج بزرگ و یا باد نیست بلکه وارد دنیایی کاملا متفاوت خواهیم شد. این سواحل به دلیل داشتن امواج بلند بهشت موج سواران خوانده می شود ولی برای کسانی که به دنبال لذت بردن از تماشای زیبایی های زیر آب هستند هاوایی می تواند بهشت آنان نیز باشد و این چنین هم هست.

امواج خروشان دریا را می بینی که خود را بر سینه ی ساحل و صخره می کوبند.

این جا سواحل شرقی ایالات متحده ی آمریکا است.

همراه با کارناوال باشید.

زمستان است و همه ی ما تصور روزهایی سرد و برفی را داریم، ولی در سواحل غربی ایالات متحده ی آمریکا هنوز برفی نباریده. به آسمان که نگاه می کنیم ابری و تیره است و این شرایط توام با حسی سرشار از آرامش و سکوت می باشد. غرب آمریکا سواحلی دارد صخره ای که با انسجامی خاص سالیان سال است در حال دفاع از ساحل در مقابل حملات امواج سهمگین هستند.

این جا شاید همه چی پر خروش به نظر برسد ولی همیشه می توان زیبایی را در رقص امواج و آغوش ساحل دید.

در این ویدیو سفری خواهیم داشت به سواحل اورگن در غرب آمریکا. به دلیل موقعیت جغرافیایی و نوع زمین شناسی سواحل این منطقه صخره ای هستند و به ندرت می توان شن و ماسه را در ساحل دید. به لطف این شرایط گردشگران زیادی برای لذت بردن از طبیعت و تماشای امواج و دریا به سواحل اورگن سفر می کنند و غرق در شگفتی ها می شوند. امکانات گردشگری زیادی نیز برای این افراد در نظر گرفته شده است. از هتل ها گرفته تا قایق سواری و …

حیات وحش نیز در این جا می تواند شما را شگفت زده کند و دلیل آن تنوع جانوری می باشد.

بطور مثال مرغ های دریایی و یا حتی وال ها می توانند نظر شما را به خود جلب کنند. خود را آماده کنید، شاید هوا سرد باشد ولی زیبایی ها وجود شما را گرم خواهند کرد و مطمئن باشید که محو تماشا خواهید شد.

صفحه 1 از 912345...انتها »
This is search results
در حال بارگذاری ...