کوهستان

زیر پاهایت ابرها را می بینی که سرتاسر کوهستان را سفید کرده اند .

رویروی خود خورشید گرم و قرمز رنگ را می بینی که به تو سلام می کند .

همراه با کارناوال باشید تا به کوهستان سفر کنیم و به خورشید نزدیکتر شویم .

به خانه ی خورشید خوش آمدید .

همان طور که ماشین ها برای انجام فعالیت به بنزین نیاز دارند ، بدن انسان نیز سوخت لازم برای فعالیت های روزانه را از غذا های خورده شده به دست می آورد.

درشرایط مختلف و فعالیت های گوناگون باید تغذیه مناسب برای آن فعالیت را داشته باشیم تا سوخت لازم و کافی برای بدنمان ایجاد گردد. برای مثال تغذیه مناسب برای فعالیت هایی مانند کوهنوردی باید با تغذیه عادی روزانه مان کمی متفاوت باشد.

بدون شک انجام فعالیت های سنگین بدون وجود انرژی کافی در بدن امکان پذیر نمی باشد.

شاید سوال خیلی از افرادی که قصد کوهنوردی دارند این باشد:

چه تغذیه ای برای کوهنوردی داشته باشیم؟!

امروز قصد داریم با تغذیه صحیح و مناسب برای یک برنامه کوهنوردی پرنشاط آشنا شویم.

همراه کارناوال باشید.

ورزش و تفریح هیمشه لذت بخش بوده و هست؛ فرقی هم نمی کند در آب باشید یا خشکی ، بر بلندای یک کوه یا بر روی زمینی پست، هر جا و در هر شرایطی فعالیت هایی هستند که شما را  به تفریح و هیجان فرا می خوانند.

اما در میان این همه خوش گذرانی گاهی اوقات اتفاقاتی غیر منتظره هم رخ می دهند که یا نمایشی از قدرت طبیعت هستند و یا به دلیل بی احتیاطی ما اتفاق می افتند.

در این مطلب ما قصد داریم به برخی نکات ایمنی در هنگام انجام ورزش های زمستانی بپردازیم. یکی از رایج ترین اتفاقات غیر منتظره هنگام انجام ورزش های زمستانی، وقوع بهمن است.

بهمن هر ساله در کوه های پر برف جان صدها نفر را می گیرد، پس بهتر است ورزشکاران و کوهنوردان از قبل تجربه و اطلاعات خود را را در جهت کاهش خطرات بهمن افزایش دهند.

با کارناوال همراه باشید تا ۵ توصیه کاربردی را از زبان یکی از متخصصان این حوزه بدانیم .

بهمن
This is search results
در حال بارگذاری ...