تنریف

تا به حال نام تنریف یا تِنِریفِه ( Tenerife ) را شنیده اید؟! نام جزایر قناری را چطور؟

تنریف یکی از جزایر اسپانیا و بزرگترین جزیره از جزایر هفتگانه ی قناری است. پایتخت این جزیره که سانتا کروس د تنریفه نام دارد، پایتخت جزایر قناری نیز به حساب می آید.

امروز می خواهیم سفری تصویری به این جزیزه زیبا داشته باشیم تا کمی زیبایی های آن را ببینیم و لمس کنیم. قرار است تا با Przemek Szewczyk همسفر شویم؛ عکاسی خود آموخته ی اهل لهستان که این بار از میان تمام زیبایی هایی که در دنیا وجود دارد، آن هایی که در تنریف قرار داشتند را انتخاب کرد. او در این سفر دست به دوربین شده و تصاویر بی نظیری را به ثبت رسانده است، کاری که با عشق و علاقه آن را انجام می دهد. از میان تمام تصاویری که گرفته تنها ۱۰ عکس را منتشر کرده چرا که می گوید تنریف آن قدر جذاب هست که همین تصاویر بتواند روی شما تاثیر بگذارند . این عکاس لهستانی امید دارد که بتواند کمی حس و حال سفرش را با دیگران به اشتراک بگذارد.

شاید دانستن همین نکته این جزیره جزئی از جزایر قناری است کافی باشد تا به عمق زیبایی های آن پی ببرید؛ مثل پارک ملی تیده که در سال ۲۰۰۷ در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید و یا آتشفشان تیده که  مرتفع‌ترین آتشفشان در اسپانیا و سومین آتشفشان مرتفع در جهان است.

در ادامه همراه کارناوال باشید تا قدم به دورن جزیره تنریف بگذاریم و کمی در آن به گشت و گذار بپردازیم.

جزیره تنریف
This is search results
در حال بارگذاری ...