در چند دهه ی اخیر نام امارات به عنوان کشوری سرمایه دار و سرزمینی که به سرعت رو به پیشرفت است در دنیا طنین انداز شده، از دلایل پیشرفت آن ها که بگذریم آثار مدرنیزه شدنشان را در جای جای این دیار می توان مشاهده کرد، آسمان خراش های سر به فلک کشیده، مراکز گردشگری لوکس، هتل ها و… که در دنیا بی نظیر هستند، به همین دلیل سالانه تعداد زیادی توریست به این کشور رهسپار می شوند.

امارات زادگاه بزرگترین شهربازی، بلندترین برج، لوکس ترین هتل و… است و همه روزه شاهد ظهور ایده هایی نو و خاص از مردمان این کشور هستیم. اینبار خبر دار شدیم که امارات در حال برنامه ریزی برای ساخت شهری مدرن و لوکس در سیاره ی مریخ است. قصد داریم در این مطلب جزئیات این خبر را بررسی کرده و ببینیم این ایده تا چه اندازه اجرایی شده و آیا اصلا صحت دارد یا خیر.

از آنجایی که امارات تا به حال به ایده های اینچنینی زیادی جامه ی عمل پوشانده است بعید نیست که این خبر حقیقت داشته باشد و طی چند سال آینده شهری در سیاره ی مریخ ساخته شود.

خبرگذاری های معتبر زیادی از جمله دیلی میل، واشنگتن پست، ساینس الرت و غیره به این موضوع پرداخته اند که کارناوال با توجه به همه ی آن ها این مطلب را تهیه نموده است.

 

دنیا در حال پیشرفت است، هر روز و هر ثانیه در گوشه گوشه ی دنیا شاهد اختراع لوازم و وسایل نوینی هستیم که همه سعی دارند زندگی ما انسان ها را مدرن تر و آسان تر کنند. دانشمندان و محققان با تلاش شبانه روزی در همه ی زمینه های علمی ما را به حیرت وا می دارند. تا به حال با هم چندین اختراع جذاب را در زمینه ی گردشگری و سفر بررسی کردیم که با کلیک روی لینک های زیر می توانید با آن ها آشنا شوید:

اولین جاده خورشیدی جهان در فرانسه | آینده متفاوت جاده ها

اولین تاکسی های خودران در سنگاپور

هواپیماهای مدرن آینده | متفاوت تر از هر زمان

اتوبوس حمل و نقل مرتفع | ابتکار نوین چینی ها

و…

اینبار شاهد یک اخراع فوق العاده هستیم که در سفر می تواند تا حد زیادی شما را یاری رساند. مخترعان، رباتی ساخته اند که می تواند محموله ها، مواد غذایی و خلاصه هرچه مزاحم و دست و پا گیر شما در سفر است را با خود حمل نماید تا دیگر دردسر حمل و نقل کوله های سنگین را نداشته باشید. بله دیگر دنیا آن قدر مدرن شده که وسایل شما در مسافرت به سوی شما می دوند و لازم نیست در صف های طولانی و مسیرهای چند کیلومتری وسایل سنگینتان را به دوش بکشید. تنها کافی است ربات حمل بار گیتا را خریداری نمایید.

اگر می خواهید بیشتر با این اختراع جدید آشنا شوید با کارناوال همراه بمانید.

انرژی خورشیدی، اصطلاحی که این روزها بیش از هر زمان دیگری آن را می شنویم و شاید اما برای عده ای واژه ای نوظهور باشد، غافل از آن که این انسان های ماقبل تاریخ بودند که بدون در نظر گرفتن نامی این چنینی، از این نوع انرژی که حاصل گرما و نور خورشید است، استفاده می کردند. مردمان آن زمان جام های طلایی صیقل داده شده و نور خورشید را به کار می بستند تا آتشدان محراب ها را روشن کنند. یا حتی گفته می شود که یکی از فراعنه مصر، معبدی برای خود داشته که دَرِ آن با طلوع خورشید باز و با غروب خورشید بسته می شد. و اما انسان امروز، در تلاش است تا به بهترین شکل ممکن از همه ی داشته هایش برای خلق یک زندگی بهتر استفاده کند؛ نمونه ای از این تلاش را می توان در همین استفاده از انرژی خورشیدی به چشم دید.

انرژی خورشیدی که می توان به آن لقب منحصربه فردترین منبع انرژی تجدیدپذیر در دنیا را داد، در حال ورود به تمام ابعاد زندگی انسان است؛ از به کارگیری آن در تولید آب گرم و حتی آب شیرین به وسیله آب شیرین کُن های خورشیدی بگیرید تا افتتاح جاده های خورشیدی که دستاورد جدیدی محسوب می شوند.

به تازگی در یکی از شهرهای کوچک فرانسه، اولین جاده خورشیدی دنیا بازگشایی شده تا دریچه ای باشد به روی یک انقلاب در زمینه انرژی های خورشیدی.

اما آیا روزی فرا می رسد که بتوان از این نوع جاده ها در تمام دنیا استفاده کرد؟

این جاده ها و تکنولوژی که در آن ها استفاده شده، چه مزایا و معایبی دارد؟

همراه کارناوال باشید تا بیشتر از این جاده بدانیم و به پاسخ سوالاتمان را بگیریم.

آیا تا به حال به آسمان نگاه کرده اید؟ نه نگاهی سطحی برای فهمیدن آب و هوا و تشخیص آسمان صاف و ابری، بلکه نگاهی از سر ِکشف چیزهای غریب و نادر آسمانی… . آیا به همه ی اجرامی که در آسمان هستند به دقت فکر کرده اید؟ به این که ستاره ها چقدر با ما فاصله دارند. شاید شما هم فکر کنید که برای خودتان ستاره ای دارید و هر بار که به هر کدام از ستاره ها نگاه می کنید یاد داستان شازده کوچولو می افتید.

ماه و خورشید در واقع مهم ترین اجرام آسمانی هستند و ما در زندگی روزمره مان به اهمیت آنها پی می بریم، زیرا خورشید نور و گرما را برای ما به ارمغان می آورد. اما شاید آنقدری که به خورشید فکر کرده ایم به ماه فکر نکرده باشیم؛ به اهمیتش در سرتاسر زندگی انسان و اینکه انسان در تمام طول حیات بشری اش از ماه چه استفاده هایی می کرده است. حالا برای اینکه با ماه بیشتر از قبل آشنا شویم و یا شاید ماه برای ما به پدیده ای قابل دسترس تر از گذشته تبدیل شود تا بتوانیم در مورد صُوَر ناپیدای آن صحبت کنیم و به کشفیات جدیدی از ماه برسیم با کارناوال همراه باشید تا با پروژه ای به نام ماه ِ من آشنا شویم و این بار ماه را در زمین لمس کنیم. این پروژه به شکل توری در اقصی نقاط اروپا اجرا می شود و هر بار به یک شهر جدید در دنیا می رود تا ماه راه به زمین بیاورد.

همراه کارناوال باشید تا با پروژه ماه من آشنا شویم.

روزی را تصور کنید که خودروهای بدون راننده در خیابان ها تردد کنند؛ خودروهایی که به تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده اند و با برنامه هایی از پیش تعیین شده در سطح شهر در حرکت اند. این ایده ای است که شاید تا چند سال پیش چیزی شبیه به یک شوخی بود اما امروز و با پیشرفت تکنولوژی این ایده به واقعیت تبدیل شده و می توان آن را در دنیای حقیقی و در سنگاپور می توان دید و از آن استفاده کرد. این تاکسی ها با استفاده از نقشه های آنلاین و همینطور هوش مصنوعی می توانند نقش یک اتومبیل خودکار و یک راننده را بطور کامل ایفا کنند تا جایی که همانند یک انسان می توانند در سطح شهر حرکت کنند.

کسانی که قصد استفاده از این تاکسی ها را دارند می توانند بوسیله ی تلفن همراه هوشمند خود ثبت نام کرده و سوار آن ها شوند.

کمپانی های مطرح زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و به پیشرفت های زیادی نیز دست یافته اند. بطور مثال می توان به گوگل، ولوو و … اشاره کرد. مطمئنا در آینده شاهد پیشرفت های چشمگیر و بیشتر این نوع خودروها خواهیم بود.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به سنگاپور؛ مکانی که قرار است برای اولین بار از تاکسی های خودران بطور رسمی استفاده شود.

همراه با کارناوال باشید.

بیایید قبل از این که درباره ی جاده ها و بزرگراه ها در آینده صحبت کنیم نگاهی به گذشته های دور بیندازیم. به زمانی که انسان های برای رفت و آمد از مسیرهایی خاکی و پایکب شده استفاده می کردند و سوار بر اسب و گاری به سوی مقصد خود در حرکت بودند. سال ها گذشت و مسیرها را با سنگفرش پوشاندند ولی باز رفت و آمد سخت و طاقت فرسا بود.

علم پیشرفت کرد تا زمانی که اسفالت اختراع شد، مانند آن چیزی که ما امروزه در جاده و خیابان و بزرگراه می بینیم. همانطور که می دانید دنیا در حال تغییر است و هیچگاه متوقف نمی شود و مسیرهای حمل و نقل نیز دچار تغییرات زیادی خواهند شد.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به جاده و بزرگراه هایی که در آینده ای نه چندان دور قرار است بر روی آن ها حرکت کنیم و به مقصد برسیم. دیگر خبری از یک مسیر آسفالت نخواهد بود بلکه همه چی با تکنولوژی و تغییر در آمیخته می شود.

همراه با کارناوال باشید.

نگاهی به جاده ها در دنیای آینده

داستان کشتی عظیم و باشکوه تایتانیک سال هاست که مورد توجه بسیاریست و کتاب ها و داستان ها و فیلم هایی به شرح داستان تایتانیک و فاجعه آن پرداخته اند. اما از کشتی تایتانیک و محل تولدش چه می دانید؟

امروز کارناوال به ایرلند شمالی و شهر بلفاست می‌رود تا خود، زادگاه کشتی غول پیکر و ناکام تابتانیک را از نزدیک ببیند.

در نزدیکی دریا و مرکز شهر بلفاست، سازه‌ای عظیم، کریستالی و جذاب قد علم کرده است که با وجود تازه ساز بودنش، بیش از چند میلیون بازدید کننده داشته است. سازه ای باشکوه که توانست عنوان برترین جاذبه گردشگری اروپا در سال ۲۰۱۶ را از آن خود کند و رقیبان قدری چون برج محبوب ایفل یا کلیسا باشکوه لا ساگرادا فامیلیا را پشت سر بگذارد!

ساختمان تایتانیک بلفاست، درست در محل ساخت کشتی تایتانیک احداث شده و در حال حاضر بزرگ ترین مجموعه و موزه تایتانیکی دنیا نیز محسوب می‌شود.

همراه با کارناوال به بازدید از ساختمان جذاب بلفاست تایتانیک بیایید.

در اقصی نقاط جهان افراد زیادی هستند که دارای قایق های تفریحی لوکس و مدرن هستند و به تعداد آن ها نیز افزوده می شود. جالب است که بدانید کمپانی های سازنده ی این قایق ها روز به روز امکانات جدید را اضافه می کنند و این موضوع باعث می شود تا قیمت ها نیز بالا برود. این تغییرات تنها در ظاهر نیست بلکه در داخل نیز شاهد تغییرات گسترده ای هستیم. استفاده از تکنولوژی های روز، موتورهای جدید تر و زیان طراحی مدرن تر از این تغییرات بهد حساب می آیند.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به قایق تفریحی سوپر لوکس Migaloo که با دیگر قایق های هم مدل خود تفاوت های زیادی دارد و از مهمترین آن ها باید به تبدیل شدنش به یک زیر دریایی اشاره کرد.

این قایق از لحاظ زیبایی و کارایی می تواند نیازهای هر شخصی را بر طرف سازد.

همراه با کارناوال باشید.

در دنیای مدرن امروز بسیاری از حمل و نقل ها و سفرها به صورت هوایی انجام می گیرند و در آینده وابستگی ما به صنایع هوایی بیشتر خواهد شد. شاید زمانی که سخن از هواپیما به میان می آید تصورات شما معطوف به بدنه ای فلزی شود که در دو طرف آن بال ها و موتورها قرار گرفته اند، دقیقا همان هواپیماهای امروزی که در آسمان ها در حال حرکت هستند.ولی طراحان و مهندسان در حال کار کردن بر روی هواپیماهایی هستند که کاملا متفاوت و آینده نگرانه به حساب می آیند.

بطور مثال اگر نگاهی به تصاویر آن ها بیندازید نمی توانید تشخیص دهید که آیا با یک هواپیما روبرو شده اید و یا یک سفینه ی فضایی از سیاره ای دیگر.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به ۱۰ طراحی از هواپیماهایی که در آینده ممکن است وارد دنیای واقعی شوند و مورد استفاده قرار بگیرند.

همراه با کارناوال باشید در سفری به دنیای آینده ی هواپیماها.

در دنیای امروز همه چیز با تکنولوژی در آمیخته است تا جایی که حتی نمی توان بدون تکنولوژی ، راحتی و کیفیت را متصور شد. در آینده ای نه چندان دور شاید وضعیت از این هم بدتر و یا شاید هم بهتر شود به طوری که زندگی بدون تکنولوژی امکان پذیر نباشد…

تکنولوژی به همه جا و همه ی قسمت های زندگی نفوذ کرده است، این را به راحتی می توان دید و لمس کرد؛ از گوشی های هوشمند گرفته تا اتومبیل های بدون سرنشین و یا حتی هتل ها.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به ۸ هتل در اقصی نقاط جهان که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا خود را از دیگر هتل ها متمایز کرده اند و تجربه های متفاوتی را برای مشتری های خود به ارمغان می آورند؛ استفاده از ربات ها گرفته تا تلویزیون های بزرگ و هوشمند و …

زمانی که شما در این هتل ها اقامت می کنید گویی به آینده سفر کرده اید و همه چیز مدرن تر از آن چیزی شده که در دنیای عادی می توانید ببینید.

همراه با کارناوال باشید تا سری به این هتل های دارای تکنولوژی پیشرفته شویم.

هتل هایی مجهز به تکنولوژی های پیشرفته در دنیا

در دنیای امروز کشتی ها و قایق های تفریحی لوکس زیادی ساخته می شود که هم زیبا هستند و هم کارآمد. هر از گاهی طراحی هایی ارائه می شود که شاید هنوز برای ساخت آن ها زود باشد ولی پلی خواهند بود برای ارائه ی طراحی های بیشتر و بهتر از سوی دیگران. می توان از نگاه دیگری گفت که این قایق ها و کشتی ها کاملا لوکس و گرانقیمت به حساب می آیند و نمی توان به سادگی یکی از آن ها را خریداری نمود.

ولی می توانیم با آن ها آشنا شویم و گویی سوار بر آن ها به سوی اقیانوس و دریاها سفر کنیم.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به قایق بادبانی لوکس کوتا ( cauta ) که توسط طراح مشهور Timur Bozca ارائه شده و هنوز وارد مرحله ی ساخت نهایی نشده است. از ویژگی های آن می توان به حضور تکنولوژی مدرن در کنار طراحی کلاسیک آن اشاره کرد.

شما می توانید یکی دیگر از طراحی های این طراح به نام قایق لوکس بلک سوآن | قوی سیاه بر پهنه دریا را مطالعه کنید.

همراه با کارناوال باشید.

بشر سال های سال است که در حال ساخت کشتی های هوایی می باشد و حتی در طول جنگ جهانی دوم نیز آلمان نازی از آن ها استفاده کرده است. ولی بیایید کمی واقع بین باشیم و به این نکته اشاره کنیم که تا به حال این کشتی های هوایی نتوانسته اند ان طور که باید در زمینه ی صنعت هوایی چه جنگی و چه مسافربری  و تجاری به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند.

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی در دنیای کشتی های هوایی ما شاهد تغییرات گسترده ای در ساخت آن ها هستیم تا جایی که بزرگترین کشتی هوایی تاریخ را می توانیم در آسمان ها ببینیم.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به HAV 304 Airlander 10 که به عنوان بزرگترین کشتی هوایی هیبریدی شناخته می شود.

همراه با کارناوال باشید تا با غول آسمان ها بیشتر آشنا شویم.

بشر از دیرباز آرزوهای بزرگ در سر دارد که زیر زمین سفر کند و یا بال پرواز بگشاید و یا بر محدوده‌های زندگی و زمین زیر پایش بیافزاید. حال با به دست آوردن علم و پیشرفت‌های روزافزونش در فناوری، سعی بر پوشاندن جامه عمل بر بدن آرزوهاش دارد. ساخت جزایر مصنوعی قطعا یکی از همین آرزوهاست که انسان را بر آن داشته قدرتش را به کار گیرد و زمین را باب میل خویش تغییر دهد.

اوایل سواحل مصنوعی تنها به یک سازه چوبی یا فلزی محدود می‌شد که خود بر روی آب شناور بود، اما امروزه ابتدا با ساخت زمین و احیا آن جزیره‌ای را ایجاد می‌کنند و سپس سازه‌هایی دیگر روی آن می‌سازند. در برخی مواقع نیز بخشی از زمین بر اثر ساخت کانال یا آبگیری دره‌ها جدا شده و جزیره ای جدید ایجاد می‌شود. جزایر مصنوعی دبی اما به سبک مدرن و با احیا خاک در سواحل خلیج فارس و نزدیک سواحل امارات ساخته شده اند.

چند سالیست که هیاهوی ساخت جزایر مصنوعی دبی در همه جا پیچیده است و جنجال هزینه‌های بالا و دغدغه‌های زیست محیطی گریبان بسیاری را گرفته است. همراه با کارناوال نگاهی به پرونده جزایر مصنوعی دبی بیاندازید.

در دنیای امروز نگرانی های زیادی در مورد تغییرات آب و هوایی وجود دارد که می توانند آینده ی گردشگری دچار تغییرات گشترده ای کنند ولی برای دهه های آینده این نگرانی ها از میان خواهند رفت. در آینده به میزان ورودی و خروجی گردشگرها در سرتاسر دنیا افزوده خواهد شد و این اتفاقی بس خوب و مسرت بخش می باشد. البته آسیب پذیری هایی مهم و قابل توجه در کمین دنیای گردشگری هستند.

در این مطلب نوع نگاهی خوش بینانه از آینده را پیش می گیریم و متفاوت به مشکلات نگاه خواهیم کرد.

در طول سال های گذشته اتفاقات زیادی در دنیای گردشگری رخ داد و تاثیرات مخربی بر روی این صنعت گذاشتند ولی امروزه آثار آن ها شاید پاک شده باشد ولی تاثیرات به وضوح دیده می شوند. حوادثی مانند ۱۱ سپتامبر، سارس، سندرم تنفسی هاد و … تاثیراتی منفی در سفرها به آسیا و کانادا داشته اند.

تجربیات از این اتفاقات به ما ثابت کرد که در طول بحران و وضعیت نامناسب باید به خوبی مدیریت کرد و شرایط را تحت کنترل نگه داشت.

همراه با کارناوال باشید تا با واقعیت آینده ی گردشگری آشنا شوید.

جمعیت شهرها روز به روز بیشتر می شود و به دنبال آن نیز حمل و نقل سخت تر. ترافیک امروزه به یکی از بزرگترین مشکلات برای مردم و ساکنان شهرهای بزرگ تبدیل شده است و مسئولین در تمامی کشورها به دنبال یافتن راه حل هستند. پیشرفت در تکنولوژی نیز در این راه کمک زیادی کرده است، از ساخت تونل ها گرفته تا اتوبوس های تندرو و پل های هوایی. ولی یک سوال بوجود می آید، آیا این ها کافی است؟

کشور چین با جمعیت زیادی که دارد راه حلی را پیدا کرده و آن را نیز عملی نموده است. اتوبوس های حمل و نقل مرتفع که به انگلیسی Transit Elevated Bus نام دارد و به اختصار به آن TEB گفته می شود.

این اتوبوس نوین این امکان را بوجود می آورد که دیگر اتومبیل ها از زیر آن عبور کنند و اتوبوس نیز بتواند در ترافیک ز روی اتومبیل ها عبور کند. شاید این اتوبوس به کمتر شدن ترافیک و سریع تر رسیدن شهروندان به مقصد خود کمک بزرگی کند.

همراه با کارناوال باشید.

هر از گاهی شاهد طرحی خاص و تازه از یک هواپیما و یا یک کشتی هستیم که به ما نشان می دهد در آینده ای نه چندان دور دچار چه تغییراتی می شوند. این بار قرار است به همراه هم نگاهی داشته باشیم به یک قایق تفریحی نسبتا بزرگ. در اولین نگاه متعجب می شویم و با خود می گوییم چگونه چنین قایقی می تواند ساخته شود و در آب ها حرکت کند؟

به شما می گوییم که در آینده ای نه چندان رور تمامی این طرح های ارائه شده می توانند به واقعیت بدل شوند.

قایق تفریحی منحصر به فرد دایره ای که زها حدیدی، طراح معروف آن را طراحی کرده و به ثبت رسانده است یکی از عجیب ترین کانسپت های می باشد و همینطور زیباترین. طراحی خاص و تازه را می توانیم در این قایق تفریحی ببینیم.

همراه با کارناوال باشید تا با این قایق تفریحی بیشتر آشنا شویم.

با توجه به پیشرفت در صنعت تکنولوژی و همینطور هوایی، هواپیماها شاهد تغییراتی بنیادی در ساختار خود هستند. امروزه راحتی و کیفیت سفر تبدیل به یکی از مهمترین اصل ها در دنیای گردشگری بدل گشته و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند به دنبال بوجود آوردن تجربه ای خاص برای مسافران خود هستند. شرکت های بزرگ هواپیمایی نیز به این امر مهم دست پیدا کرده اند و با نوآوری سعی در جذب مشتری های بیشتری هستند.

هواپیماها در کنار حمل مسافر باید تجربه ی سفر مناسبی را به ارمغان بیاورند. 

در دنیای امروز وظیفه ی هوپیماها جا به جا کردن مسافران در امنیت کامل نیست، شاید مهمترین باشد ولی مسافر باید از سفر خود لذت ببرد و این گونه در سفر بعدی خود بار دیگر از همان شرکت هواپیمایی و از همان خط استفاده خواهد کرد.

چند دلیل می تواند نشان دنده ی کابین های هواپیماهای آینده باشد و همینطور می توانند باعث شوند تا وارد دوران طلایی سفر شویم.

با کارناوال همراه باشید تا نگاهی به ویژگی های کابین هواپیماها در آینده ای نه چندان دور داشته باشیم.

امروز می شود تاثیر تکنولوژی را بیش از پیش در زندگی به چشم دید و با اطمینان گفت زندگی مان به تسخیر تکنولوژی در آمده است.

به عنوان مثال نمودی از تکنولوژی را می توان در صنعت گردشگری و هتل ها ، دقیقا همان چیزی که قرار است صنعت کشتیرانی را متحول کند ، دید.

شاید از دور با دیدن این سازه ، به یاد موجودات ماورائی و داستان های علمی تخیلی بی افتید ، اما اگر از نزدیک تماشا کنید هتلی دوست داشتنی و لوکس در انتظار شماست.

سازه ای که امروز در دست ساخت است و امید به روزی که انقلابی در هتل ها و سفر به وجود بیاورد.

از این نوع هتل های شناور قبلا هم ساخته شده است.

ولی این هتل عنکبوتی با همه آن ها تفاوت دارد.

با کارناوال همراه باشید تا با هم با این سازه آشنا شویم.

نام پارک مرکزی یا همان سنترال پارک ( Central Park ) امریکا حتما به گوشتان رسیده است، این پارک بزرگ ترین پارک امریکا و همچنین جزو پربازدیدترین مکان های جهان است.

مسلما در این مکان تفریحات و مراکز گردشی مدرن و با امکاناتی قرار دارد ، اما امروز می خواهیم با یکی از تکنولوژی های جدید این پارک که به تازگی راه اندازی شده و نظیری ندارد آشنا شویم.

پوکمون در پارک مرکزی ، این نامی است که برای افتتاحیه ی این تکنولوژی جدید نهاده اند، پوکمون یک شخصیت انیمیشنی و کارتونی است که بسیار محبوب جوانان است ، سنترال پارک هم از این شخصیت محبوب استفاده کرده است تا جوانان و گردشگران را به سوی خود بکشد.

با کارناوال همراه باشید تا به میان سنترال پارک و دیدار پوکمون ها برویم.

بازی پوکمون گو

چگونه می توان سفر کرد و نهایت لذت را برد؟ برای پاسخ به این سوال باید به موضوعات مختلفی توجه کرد ، از نحوه ی سفر کردن گرفته تا مقصد شما. در کل و امروزه برای تبدیل کردن یک سفر به تجربه ای فوق العاده راه های زیادی وجود دارد و یکی از آن ها استفاده کردن از گجت های مناسب می باشد.

امسال در طی نمایشگاه CES از ۱۰ گجت برتر و مناسب برای سفر رونمایی شد و کارشناسان آن ها را انتخاب کردند.

هدف اصلی این گجت ها راحتی برای استفاده و در عین حال کارایی بالا می باشد.

برخی از آن ها مناسب برای مسافرت های طولانی و دور است و برخی برای سفرهای کوتاه مدت و آخر هفته ای. شما در ادامه می توانید با توجه به نیاز و نوع سفر خود تصمیم بگیرید که از چه گجتی استفاده کنید.

همراه با کارناوال باشید.

صفحه 1 از 3123
This is search results
در حال بارگذاری ...