تانزانیا

به احتمال زیاد برای اینکه یک روز تعطیل رو به نحوی شاد و مفرح بگذرونیم ، انتخاب خیلی ها رفتن کنار رودخانه ای، برکه ای یا دریاچه ای است تا از آرامش آب و تکاپوی حیواناتی که در اطراف این دریاچه ها زندگی می کنند لذت ببریم .

اما مطمئنم این دریاچه را هرگز به عنوان مقصد سفر انتخاب نخواهید کرد چرا که با مومیایی ها مواجه می شوید . این دریاچه از ترسناک ترین مناطق تانزانیاست که به دلیل شرایط خاصی که دارد پرندگان و حیواناتی که در اطرافش وجود دارند را به مومیایی تبدیل می کند .

با کارناوال همراه باشید تا از راز این دریاچه مرموز باخبر بشیم.

عکس ها حرف های زیادی برای گفتن دارند . حرف هایی زیبا و گاه زشت .

مردمان زیادی با فرهنگ های گوناگون بر روی این کره ی خاکی زندگی می کنند . نژاد های متفاوت انسانی با توجه به موقعیت جغرافیایی محل زندگی و نوع حیات آن ها یک سری رفتار و آداب و رسوم را در خود نهادینه کرده اند .

این مردمان دارای ویژگی های جالبی هستند که برای دیگر فرهنگ ها بسیار جذاب خواهند بود .

همراه کارناوال باشید تا با مردمانی از جنس طبیعت آشنا شویم .

استرونا آناتول عکاس این عکس های زیبا و شگفت انگیز است ، او به مدت یک ما به آفریقا سفر کرد و شب ها روز های زیادی را به دنبال شکار لحظه ها و عکاسی از حیوانات در دل نانزانیا گذزاند تا بتواند شگفتی های این بهشت کوچک را به تصویر بکشد .

او می گوید :

اگر بهشت وجود داشته باشد تکه ای از آن را در آسمان تانزانیا می توان دید ، آسمان این منطقه بسیار متفاوت و حیرت برانگیز است و خواهی فهمید که دنیا بسیار زیبا تر از آن چیزی است که تصور می کردیم .

شب فرا می رسد و تو درون یک چادر بی حفاظ خوابیده ای زمانی که شیر ها بیدار هستند باور کنید که این موقعیت بسیار هیجان انگیز تر از دیدن کانال نشنال جئوگرافیک است .

همراه کارناوال باشید .

هتل چهار فصل تانزانیا، مقصد اغلب گردشگران ماجراجویی است که به آفریقا سفر می کنند تا صحنه های خارق العاده ای از حیات وحش این سرزمین را از نزدیک حس کنند و در عین حال در محیطی دنج وایده آل به استراحت بپردازند، امروز با ما همسفر باشید تا به تماشای مناظر بکر این سرزمین جادویی برویم، و ازامکانات یک لژ رویایی به نام Safari بیشتر بدونیم.

This is search results
در حال بارگذاری ...