سوئد

اگر به شما می گوییم به این مکان ها در سوئد نروید تنها یک دلیل دارد، جاذبه تمام نشدنی این مکان ها شما را میخکوب خواهد کرد و هرگز نمی توانید از زیبایی چشمگیر آن دل بکنید. پس  با کارناوال همراه باشید تا زیبایی های سوئد را در این آلبوم با هم به تماشا بنشینیم.

امروز می خواهیم زیبایی های محسور کننده سوئد را از لنز دوربین Signefotar که یک جوان ۲۳ ساله و عاشق عکاسی است ، ببینیم؛ هدف او از انتشار این تصاویر این است که زیبایی های منطقه جمهوری یمتلاند ( Republiken Jamtland ) سوئد را به تصویر بکشد .

جمهوری یمتلاند در مرکز اسکاندیناوی قرار دارد ؛ اسکاندیناوی که خود از سه کشور سه کشور سوئد، نروژ و دانمارک تشکیل شده است.

برای شروع از مکانی جادویی در سوئد شروع می کنیم،منطقه ای که کم تر از ۱۱۳۰۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و طبیعت بکر و دست نخورده ی آن می تواند چشم های هر بیننده ای را خیره کند. شاید این مکان ها و تصاویر برای ساکنان بومی اش خیلی جذاب نباشد، اما قطعا براکی کسانی که به دنبال دیدن منظره های سبز و منحصر به فرد هستند،  گزینه خوبی خواهد بود.

همراه کارناوال باشید.

جاذبه های دیدنی سوئد

متروی استهکلم سوئد مکانی پنهان در پایتخت این کشور است که با عنوان ” طولانی ترین گالری هنری دنیا ” شناخته می شود .

این ایستگاه مترو ۱۱۰ کیلومتر (۶۵ مایل) طول دارد و حدود ۱۰۰ ایستگاه .

بیش از ۹۰ ایستگاه این مترو با مجسمه ها، موزاییک ها، نقاشی ها ، حکاکی ها و نقش های برجسته توسط بیش از ۱۵۰ هنرمندان مختلف تزئین شده است.

در خیلی از ایستگا‌ه‌ها سنگ بستر رنگ شده  تا نمایی فراواقعی و سورئال را به پلکان ها و سطوح ببخشد. البته هریک از این ایستگاه ها دارای تزیین خاص و طرز تفکری جدید می باشد .

همراه کارناوال به زیبا ترین متروی جهان سفر کنید .

سری می زنیم به پارک ملی آبیسکو در کشور سوئد . سفری هیجان انگیز و پر از ماجرا خواهیم داشت . این پارک ملی زیبا و فوق العاده در سال ۱۹۰۹ برای اولین بار به ثبت رسید و تا به امروز در دل مردم سوئد و گردشگران خارجی خودش را جا کرده است .

دشت های سبز و وسیع ، کوه های بلند و سر به فلک کشیده ، رود های پر آب و طویل ، آسمان آبی و پر ابر … همگی به ما نشان می دهد که آبیسکو چقدر عالی است . خانه ی صد ها گونه ی جانوری و گیاهی هم هست .

طبیعت بکر و دست نخورده ای که ما به آن سفر خواهیم کرد و از مناظر آن لذت خواهیم برد .

همراه کارناوال باشید .

This is search results
در حال بارگذاری ...