سریلانکا

امروز راهی سفری دیدنی به یکی از شهر های تاریخی کشور سریلانکا هستیم. شهری که مکان های معروف و دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. مقصد امروزمان شهر انورادهاپورا (Anuradhapura) است. اگر به آیین بودا و البته مجسمه های زیبای باستانی اش علاقه مندد  هستید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب را از دست ندهید.

سریلانکا کشوری واقع در اقیانوس هند و در همسایگی با کشور هند است و آثار بجای مانده ی امروزی از ادیان مختلف هم در این کشور دقیقا از این همسایگی نشات می گیرد زیرا که اولین انسان هایی که در این کشور زندگی کردند مهاجران شمال هندوستان بودند.

ویدیو دیدنی امروز را از سفر به این کشور از دست ندهید و به کمی ماجراجویی و کشف ناشناخته ها بپردازید.

با کارناوال همراه باشید.

دیو و دب ( Dave & Deb ) را به یاد دارید؛ زوج عاشقی که زندگی شان در سفر به دور دنیا خلاصه شده بود و با آن ها سفری تصویری به ایرلند را تجربه کردیم:

تصاویری بینظیر از زیبایی های ایرلند

شاید بد نباشد که بار دیگر با این زوج آشنا شویم. دیو و دب زوجی هستند که نزدیک به ۲۰ سال از زندگی مشترک عاشقانه شان می گذرد؛ یک زندگی ساده مثل سایر مردم. تا اینکه حس تکرار و روزمرگی به سراغشان آمد و آن ها را خسته و کلافه کرد. پس تصمیم گرفتند برای رفع این احساس ناراحت کننده، سفر به دور دنیا را تجربه کنند. تصمیمی که چالش های زیادی به همراه داشت اما به هر نحوی بود به بار نشست. این زوج از سال ۲۰۰۸ در سفر هستند و می خواهند با این کار زیبایی های دنیا را کشف کنند و از نزدیک ببینند تا بتوانند الهامی برای دیگران باشند و به آنها اعلام کنند که می توان ساده تر و زیبا تر زندگی کرد.

آنها در مورد سفر هایشان می گویند:

نزدیک به ۸ سال است که در سفر هستیم و از زیبایی هایی که در سرتاسر دنیا وجود دارد، لذت می بریم. اراده ی محکم ما و حرکتی که آغاز کردیم باعث شده تا از همین طریق درآمدی را برای ادامه زندگی داشته باشیم؛ با شرکت های مختلف قرار داد می بندیم و در سفرهایمان کارهای تبلیغاتی آن ها را انجام می دهیم و توانسته ایم از همین طریق جوایزی را نیز به دست بیاوریم.

ما یک شعار داریم؛ ” ماجراجویی برای همه “. این شعار به این معنی است که برای سفر و ماجراجویی لازم نیست حتما جوان و یا ورزشکار بود. هر کسی می تواند نوعی از ماجراجویی را تجربه کند. تنها اراده لازم است تا سفر را آغاز کنید….

یکی از سفرهای آن ها در سال ۲۰۱۰ به سریلانکا بود؛ جزیره‌ای واقع در جنوب آسیا و جنوب شرقی کشور هند است که در میان آب های اقیانوس هند قرار دارد. زیبایی ها و مردمان سریلانکا خاطرات خوشی رابرای این زوج رقم زده اند و همین دلیلی شده که دیو و دب این مقصد متفاوت را به دیگران نیز پیشنهاد دهند. ما نیز می خواهیم سفری تصویری به سریلانکا داشته باشیم تا در لذت این سفر با این دو سهیم شویم و به تماشای زیبایی ها و دیدنی های سریلانکا از لنز دوربین آنها بنشینیم.

همراه کارناوال باشید.

This is search results
در حال بارگذاری ...