سوغات جهان

در حال حاضر کشور تایلند از محبوب ترین مقاصد گردشگری در نظر ایرانیان به حساب می آید و اغلب به دلیل لذت بردن از منابع طبیعی و دیدن جاذبه های گردشگری فوق العاده ی این سرزمین آن ها را برای سفر انتخاب می کنند.  شاید در ابتدای سفر اصلا به موضوع سوغات و خرید یک شی جالب برای دوستان و آشنایانتان فکر هم نکنید اما وقتی به این کشور زیبا می رسید نمی دانید که چه چیزی برای خرید به عنوان سوغات مناسب تر است و به نوعی در میان فروشگاه ها و اشیای رنگارنگ گیج و مبهوت می شوید….

همراه کارناوال باشید تا بیشتر با سوغات ناب تایلند آشنا شویم.

مالزی از کشورهایی است که توانسته گردشگران را از کشورهای گوناگون به خود جذب کند، معابد زیبا و محشر آن در کنار طبیعت سرسبز و دیدنی از مهم ترین دلایل جذب توریست به این کشور می باشد.

در مالزی برای پیشرفت صنعت توریست سرمایه گذاری های کلانی انجام شده که هر ساله بر تعداد علاقه مندان سفر به این کشور می افزاید. ایران از سرزمین هایی است که از آن زیاد به مقصد مالزی سفر می کنند و همانطور که حتما می دانید هم ما ایرانی ها باید به هر دیار دیگری که می روید تهفه و سوغاتی همراه بیاوریم به همین دلیل سعی داریم شاخص ترین سوغات ترکیه را به شما عزیزان معرفی نماییم.

سوغات این کشور مختلف و باب طبع سلایق گوناگون می باشد برای این که بتوانیم مهم ترین  سوغات مالزی را معرفی نماییم در دو بخش مجزا با آن ها آشنا می شویم، چندی پیش با سوغات مالزی | قسمت اول آشنا شدیم و امروز هم قصد داریم باری دیگر به این کشور سفر کنیم و دیگر سوغات هایش را با هم مرور نماییم. پارچه های مالزی به عنوان سوغات شناخته شده هستند اما قطعا این کشور اشیا و وسایل دیگری هم دارد که می توان آن ها را به عنوان سوغات خریداری نمود.

با کارناوال همراه باشید.

یکی از کشورهایی که در دهه های اخیر در نزد توریست های آسیایی و اروپایی بسیار محبوب شده است، کشور زیبای ترکیه می باشد؛ کشوری که از نظر جذب گردشگر خوب و قوی ظاهر شده و توانسته امکانات رفاهی قابل قبولی را برای میهمانانش فراهم آورد.

کشور ترکیه دارای سواحل زیبایی در جوار دریای مدیترانه می باشد. همچنین شهرهایی دارد مدرن و تمیز با مردمانی مهربان و میهمان نواز. همه ی این عوامل دست به دست هم داده اند تا افراد زیادی علاقمند به سفر به ترکیه باشند، شهرهای استانبول، آنتالیا و کوش آداسی از محبوب ترین شهرها نزد توریست هایی است که به این کشور می آیند.

یکی از بحث های مهم در رابطه با سفر به شهر های ترکیه این است که از این سفر با خود چه چیزهایی به سوغات بیاوریم تا خاطرات سفرمان برای همیشه جاودان بماند؛ سوغاتی که هم برای خودمان و هم برای دوستان و آشنایان جالب و جذاب باشند. از ترکیه سوغات های گوناگونی تهیه می کنند و خرید سوغات هم امری کاملا سلیقه ای می باشد به همین دلیل ما امروز فهرستی از سوغات های شاخص و ناب کشور ترکیه تهیه نمودیم تا کمی آسان تر برای خرید سوغات بتوانید تصمیم گیری کنید.

با کارناوال همراه باشید تا در ترکیه بگردیم و بهترین سوغاتش را انتخاب کنیم.

هزینه های سفر به استانبول

مالزی از مقاصد محبوب گردشگری برای هم وطنان عزیز ایرانی می باشد، کشوری در جنوب شرق آسیا که شرایط مناسبی را برای میهمانانش فراهم آورده تا اوقاتی خوش را در کنار دوستان و خانواده سپری کنند.

توریستان برای لذت بردن از طبیعت شگفت انگیز، مراکز خرید و دیدن از اماکن تاریخی و زیبای این کشور به مالزی سفر می کنند، یکی از دغدغه های مهم مسافران این سرزمین عدم آشنایی با سوغات های شاخص است، چه چیزهایی می توانیم از مالزی برای دوستان و آشنایان تهیه کنیم که رنگ و بوی مالزیایی را با خود به همراه داشته باشد.

پارچه از مهم ترین سوغات های این کشور است که اغلب مالزی را با آن می شناسیم اما آیا حقیقتا در این کشور بزرگ اسلامی به غیر از پارچه هیچ سوغات دیگری نیست؟ و یا چه نوع پارچه هایی مخصوص این دیار است؟

در گذشته با برخی از مکان های پر بازدید مالزی مثل ارتفاعات کامرون، مرکز خرید تایمز اسکوئر سفر کرده ایم و کمی با دیدنی های اینجا آشنا شدیم، می خواهیم این بار از مناطق محبوب گردشگری این کشور چشم پوشی کنیم و اختصاصا به دنبال سوغات های ناب برویم.

با کارناوال همراه باشید تا تک تک سوغات های مالزی را بررسی کنیم.

سوغات مالزی

سالانه میلیون ها توریست و جهان گرد از گرداگرد هستی مسافرت می کنند و هر کس هم انگیزه ی مخصوص به خودش دارد، اما یکی از نکاتی که در همه ی سفرها مشترک و حائز اهمیت است سوغات و اشیای شاخص آن منطقه می باشد.

تحفه هایی که همیشه سفر را در ذهنمان جاویدان می کنند و هدیه دادن آن ها به اقوام و اطرافیان اسباب شادمانیشان را فراهم می نماید. چالشی که پیش از سفر به مکانی نو اغلب با آن روبه رو هستیم عدم آشنایی کافی با صنایع دستی و یا سوغات ناب منطقه است.

کارناوال سعی دارد شما عزیزان را با تحفه های بی همتای مناطق گوناگون ایران و جهان آشنا کند، پیش از این هم با بسیاری از اشیا و یا ره‌آوردهای خاص جهان آشنا شدیم، در حقیقت سوغات فرهنگ و رسوم یک ملت را در خود جای داده است؛ حال می خواهد یک کلاه ساده باشد یا جواهرات گران قیمت.

امارات متحده ی عربی و بخصوص شهر دبی مملو از مراکز خرید، بازار و فروشگاه های رنگارنگ است که گردشگران را گیج و مبهوت خود می کند. می خواهیم در این مطلب با برجسته ترین سوغات دبی آشنا شویم.

با کارناوال همراه بمانید تا بیشتر با سوغات دبی آشنا شویم.

سوغات دبی
This is search results
در حال بارگذاری ...