خراسان جنوبی

طبیعت در کشور عزیزمان ایران بساط سخاوتش را در هرگوشه ای پهن کرده است . با تمام وجودش هر آنچه دارد را به مردمان این سرزمین می بخشد .در گوشه ای آبی جاری ساخته و مایه ی حیات را به همه جا رسانده است . گاهی زمینی را پر از برکت ساخته و گاه هم رحمتش از آسمان بر زمین می ریزد .

امروز راه مقصدی متفاوت را پیش گرفته ایم . اثری از رنگارنگی طبیعت در مقصدمان دیده نمی شود . تنها رنگ سفید خودش را بر سراسر زمین پاشیده است . گشت و گذارمان در سرزمینی است که یکی از جلوه های سخاوت طبیعت و نعمات خداوندی در آن به چشم می خورد .

جلوه ای که زیبایی هایش منحصر به فرد است و در استان خراسان جنوبی چشم به راه دوستداران طبیعت نشسته است . برای درک مقصد امروزمان حواس پنجگانه تان را آماده کنید . در سفر امروز باید ببینید ، لمس کنید و بچشید .

اشتباه نکنید ! مقصدمان پر از غذاهای رنگارنگ نیست ….

امروز می خواهیم جاری شدن شوری طبیعت را با تمام وجودمان حس کنیم تا تجربه ای تازه نصیبمان شود . آماده ی سفر شوید و با ما به استان خراسان جنوبی بیایید تا رودخانه ی نمکین طبس را با هم لمس کنیم .

با کارناوال در سفر به کال نمک طبس همراه شوید…

کال نمک طبس

کنجکاوی همیشه دردسرهایی برای آدمی به ارمغان آورده است . گاهی به سفری دست می زند که پایانش را هم نمی داند . کشف رمز و راز همیشه بازی خوبی را به راه انداخته و بشر را به سوی خود کشانده است .

این بشر کنجکاو از هر دری شده وارد می شود تا به کشف رمزها بپردازد و پاسخ سوالاتش را بیابد . نیاز به تجربه ی چالش های هیجان انگیز همیشه در وجود انسان جریان داشته و دارد . برخی دل به دریا می زنند و به قلب رمز و راز ها می روند و برخی دیگر به احتیاط روی می آورند و منتظر کشف واقعیت می شوند .

فرقی نمی کند که این رمزآلودها چه قدر با ما فاصله دارند . مساله ی مهم سوالاتی است که دست از سر ما بر نمی دارند و لحظه ای رهایمان نمی کنند . کشف واقعیت انگیزه ی راهی شدن در جاده ها را با خود به همراه می آورد .

امروز باز هم راهی دنیای رمزآلودی می شویم تا یکی از اماکن اسرارآمیز ایران را بشناسیم . رمز آلودی که در استان خراسان جنوبی جا خوش کرده و ما را به سوی دنیای پر رمز و رازش می کشاند .

برای سفر به این رمزآلود راهی شهرستان طبس می شویم …

فقط حواستان باشد که در این سفر نباید تنهایی به جاده زد حتی اگر رمزآلودها برایتان معنا نداشته باشند!

با کارناوال در سفر به قلب رمز و راز های کال جنی همراه باشید…

کال جنی طبس

اکثر مواقع ما برای تفریح و سفر ، شهرهای آشنا و نزدیک را انتخاب می کنیم؛ اما اگر نگاهی به تاریخ و غنای فرهنگی سرزمینمان بیندازیم، تک تک شهرها و روستاهای ایران جاذبه های تاریخی و تفریحی منحصر به فردی دارند که ما از آنها غافلیم.

کارناوال امروز به شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی سفر می کند و ما را با بنایی تاریخی و زیبا به نام کلاه فرنگی بیرجند آشنا می کند. عمارتی زیگوراتی شکل و شش اشکوبه…

This is search results
در حال بارگذاری ...