کره جنوبی

سئول پایتخت کشور کره جنوبی شهری زیبا و چشم نواز است.

در شهر گشتی می زنیم و در زیبایی هایی وصف ناشدنی غرق خواهیم شد.

همراه با کارناوال باشید.

کشور کره جنوبی که آن را جمهوری کره نیز می نامند در بخش جنوبی شبه جزیره ی کره واقع در شرق آسیا قرار گرفته است و پایتخت زیبایی به نام سئول دارد. کره جنوبی کشوری نیمه کوهستانی به حساب می آید.

در این کشور جلگه های فراوانی به چشم می خورد و همینطور جزیره های زیادی که هرکدام ویژگی های خودشان را دارند.

جنگل های زیادی نیز در جغرافیای کره جنوبی وجود دارد و هوایی گرم و مرطوب و پرباران کره جنوبی را به سرزمینی سبز تبدیل کرده است.

از دیگر شهرهای کره جنوبی می توان به بوسان، دائگو، اولسان، دائجون، چجو، کانگوون، کیونگی و … اشاره کرد. این کشور از زمانی که دو کره از هم جدا شدند تغییرات فرهنگی زیادی را به خود دیده و تا به امروز نیز ادامه داشته است. البته باید به پیشرفت قابل توجه این کشور در صنایع مختلف از جمله خودروسازی و تکنولوژی های ارتباطی اشاره کرد.

سفر به سئول پایتخت کشور کره جنوبی

قرار است تا جای شما و لنز دوربینتان تغییر کند و حس و حال متفاوت را تجربه کنید.

به یک کافه می رویم تا در یک عصر دلپذیر قهوه ای نوش جان کنیم. اما این کافه با تمام جاهایی که تا به حال رفته اید ، متفاوت است.

شاید بهتر باشد بگوییم به یک دوربین می رویم.

این یک فرصت دست نیافتنی است برای یک تجربه خارق العاده.

همراه کارناوال باشید تا شما را به یک فنجان قهوه در کافه دوربین میهمان کنیم.

جیوون یو، عکاس طبیعت , اهل سئول کره جنوبی، یکی از حرفه‌ای ترین و پرطرف‌دارترین عکاسان سایت مشهور ۵۰۰x است که به جهت عکس‌های قرینه، طبیعی و آیینه طور مناظرش در کنار رودخانه‌ها و دریاچه‌ها شهرت زیادی پیدا کرده. تمام این عکس‌های چشم نواز از مناظر طبیعی کره جنوبی گرفته شده اند.

در ادامه با ما همراه شوید ….

This is search results
در حال بارگذاری ...