شیلاندر

تابش خورشید ، خنکای نسیم ، کوه های ستبر ، درختان کهن و همه زیبایی های خلقت ما را به سوی خود فرا می خواند . این فراخوان وسوسه انگیز ما را به سوی جاده می کشاند . دل از شهر و شلوغی هایش کنده و دل به جاده ای پر پیچ و خم میسپاریم . آنچه در انتظارمان است سفری لذت بخش به غرب کشور  است . به دنبال مقصدی تازه و به دور از هیاهو هستیم . مقصدی که راه رسیدن به آن ، آن قدر جذاب است که لذت سفرمان چندین برابر می کند  . زیبایی های جاده ما را غرق در خود می کند و آرامش روح نواز آن ، تجربه ای جدید را برایمان به ارمغان می آورد . هرچه نزدیک تر می شویم به این نتیجه می رسیم که در انتخاب مقصدمان اشتباه نکرده ایم . روستای شیلاندر با آن معماری منحصر به فرد در انتهای مسیر انتظار ما را می کشد .

با کارناوال در این مسیر رویایی همراه باشید.

عشق به سفر و طبیعت مارا به سوی مقاصدی راهی می کند که زیبایی های خلقت  را به رخمان می کشند . یکی از جلوه گاه های این زیبایی های دوست داشتنی روستاهایی هستند که شاید کمتر اسم آنها به گوشمان خورده باشد  .

امروز می خواهیم به روستای شیلاندر برویم. روستایی که در گوشه ای از کشورمان فراموش شده و ما را به سوی خود می کشاند . مقصدی بکر برای آن هایی که در جستجوی تجربه سفر به قلب سکوت و زیبایی هستند .

کارناوال شما را به سفری متفاوت دعوت می کند .

شیلاندر ؛ ماسوله گمشده
This is search results
در حال بارگذاری ...