اسکاتلند

غارنوردی شاید اولین انتخاب شما برای طبیعت گردی نباشد، اما اگر کمی بیشتر با غارهای شاخص ایران و جهان آشنا باشید بدون شک غارنوردی از فعالیت های محبوبتان خواهد شد، کارناوال تا به حال به غارهای زیادی در ایران و جهان سفر کرده، در ایران غارهایی مانند غار بورنیک در فیروزکوه، غار قاتل کرمانشاه، غار خبرس قشم و … در دنیا غارهایی مثل شیپتون انگلستان، غار یخی آیسریزنفیلت، هانگ سون دونگ و … که هر یک از آن ها قطعه ای از هنر خداوند است.

این بار هم می خواهیم به یکی از زیباترین غارهای دنیا سفر کنیم که فینگال نام دارد، این غار در اسکاتلند و در میان آب های اقیانوس آرام قرار گرفته است، غاری با شکوه و با ابهت که در اثر برخورد امواج خروشان با بدنه ی آن شکل و شمایل زیبایی به خود گرفته است.

غار فینگال شکل و شمایل باورنکردنی و فوق العاده ای دارد آن قدر که با گردشگران زیادی با شنیدن توصیفاتش راهی اسکاتلند می شوند تا ساعاتی را را در میان این غار سپری کنند، اگر از دور به غار فینگال بنگرید گویا بنایی کهن و مطعلق به قرون وسطا است، آن قدر با سلابت و قدرت ایستاده که گویا ساختمانی ایست دست ساز بشر…

با کارناوال همراه باشید تا به غار فینگال در اسکاتلند سفر کنیم.

غار فینگال

در آسمان به سرزمینی نگاه می کنیم که در نهایت زیبایی ما را مجذوب خود می کند.

به اسکاتلند سفر می کنیم و از طبیعت بکر آن لذت می بریم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت زیبای کشور اسکاتلند. این کشور در شمال غرب اروپا قرار گرفته و یک سوم از بریتانیا را از آن خود کرده است. اسکاتلند از نطر وسعت دومین کشور بزرگ در بریتانیا محسوب می شود و از انگلستان کوچکتر است. بریتانیای کبیر متشکل از اسکاتلند، انگلستان، ولز و ایرلند شمالی می باشد.

پایتخت کشور زیبای اسکاتلند ادینبرو یا ادینبورگ است.

ذخایر مهم و قابل توجهی از نفت خام در دریای شمال اسکاتلند وجود دارد.

اسکاتلند از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی در ارتباط می باشد. جالب است که بدانید این کشور دارای ۷۹۰ جزیره با اندازه های مختلف می باشد.

طبیعت اسکاتلند

سفری خواهیم داشت به اسکاتلند و جادوی زیبای آن را لمس خواهیم کرد.

در آسمان پرواز می کنیم و از بالا به همه چی نگاه می کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

این ویدیو سعی دارد اسکاتلند و زیبایی های آن را به تصویر بکشد. البته نکته ای جالب وجود دارد و این است که این ویدیو بوسیله ی دوربینی که به پهباد ( هلی شات ) نصب شده تهیه شده است.

آماده باش تا با کارناوال ، به سرزمین افسانه ها بیایی،

جایی که خود پریان را نه، ولی جادوی سرانگشتانشان را بر طبیعت می بینی،

صدای آوازشان را، در لا به لای باد می شنوی،

و باورت می شود که اینجا سرزمین پریان است.

در ادامه برایتان قصه ها از طبیعت این جزیره خواهم گفت،

سراپا گوش می شویم و چشم، تا جادوی این سرزمین غرقمان کند در رویاهای کودکی …

سفر به دورانی که وایکینگ ها بر روی آب ها سفر می کردند و سرزمین های شمالی اروپا سرزمینشان به حساب می آمد . مردمانی قدرتمند و افسانه ای .

همراه ما باشید تا به فستیوالی برویم و با آن ها بیشتر آشنا شویم .

اگر به شما بگویند که هیولایی در یکی از دریاچه های کشور اسکاتلند زندگی میکند عکس العمل شما چیست؟

هیولایی ما قبل تاریخ که هر از گاهی دیده می شود و سپس برای مدت طولانی ناپدید میشود.دریاچه ی لاخ نس واقع در اسکاتلند مدت هاست که جهانگردان و ماجراجویان زیادی را به خود جذب می کند.ماجراجویانی که به امید دیدن این هیولای کم پیدا از سرتاسر جهان خودشان را به این مکان می رسانند.

همراه ما باشید تا به این ماجراجویان بپیوندیم و به دنبال این هیولای اسرار امیز به زیر آب های دریاچه ی لاخ نس برویم.

This is search results
در حال بارگذاری ...