سردشت

در سرزمینی زندگی می کنیم پر از جاذبه های زیبای خدادادی …

به هر طرف که می نگریم جاذبه ای خودش را به ما می نمایاند که شاید چشم برداشتن از آن کار هر کسی نباشد . دستان هنرمند طبیعت در هر جای اثری دیدنی را پدید آورده است . گاه قله ای را در قلب کوهستان به تصویر کشیده  ، گاهی سرکی کشیده به دشت و بیابان و نمایی دیگر را ساخته و خلاصه یک جوری خودش را در قاب چشمانمان جا کرده است .

طبیعت هر جا که باشد جلوه ای تازه خلق می کند و تصویری تازه را به نمایش می گذارد . کافیست تا جانمان را به جانش گره بزنیم تا زیباترین هدیه ها را با دستانی سرشار از سخاوت نثارمان کند . مهمان طبیعت شدن تجربه ای است که صدها بار هم ارزش امتحان کردن دارد . به شرطی که بدانی کدام تصویرش باب طبع توست و آرامش را به تو هدیه می کند .

امروز ما هم راهی طبیعتی زیبا می شویم . مقصدمان جایی در استان آذربایجان غربی است . چشمانمان را به دیدن تصویر زیبایی مهمان می کنیم تا خستگی ها از تنمان در برود . به تماشای آبشاری زیبا می نشینیم که چهره ی شهر سردشت را مزین کرده است به وجودش …

با کارناوال در سفر به آبشار شلماش همراه شوید.

آبشار شلماش سردشت

امروز قصد داریم با یکی از مکان های گردشگری استان آذربایجان غربی آشنا شویم که جاذبه های طبیعی و زیبایی آن تعداد زیادی از گردشگران را جذب می کند و علاوه بر زیبایی، خواص درمانی آن مردمان بسیاری را برای استفاده و بهره مندی از این موهبت الهی به شهرستان سردشت می کشاند.

با هم به بازدید از چشمه کانی گراوان برویم…

This is search results
در حال بارگذاری ...