نوای ساز پیانو در کنار آرامش باران و آواز پرندگان

نوای ساز پیانو در کنار آرامش باران و آواز پرندگان

صدای زندگی
صدای طبیعت - کارناوال - نوای ساز پیانو در کنار آرامش باران و آواز پرندگان
00:00
00:00

طبیعت می نوازد برای گوش های تو صدایی آرامش بخش و روح نواز را. باران می بارد و هر قطره اش جانی به طبیعت می دهد و پرندگان سرمست از این طراوت جاودانه به این سو و آن سو پر می کشند و آواز شادی سر می دهند. به زیر درختی می رویم و می نشینیم، چشم هایمان را که می بندیم غرق در صدای اطرافمان می شویم.

باران که می بارد همه چیز متفاوت به چشم می خورد، ازدرخت گرفته تا چمن های زیر پایمان.

خوب که گوش می دهیم صدای برخورد قطرات باران را با زمین می شنویم، کمی بعد جویبارهای کوچکی سرازیر می شوند و راه خود را به سوی سراشیبی می یابند. پرندگان کم کم بر روی شاخه ها می نشینند و در پناه برگ درختان از زیبایی های اطراف خود لذت می برند. خورشید در پشت ابرها پنهان شده تا کمی استراحت کند و باران زمین زیر پایش را بشوید.

این بار کارناوال برای شما دنیایی بارانی ساخته تا شما را غرق در آرامشی بی همتا کند. ملودی ساز پیانو در کنار صدای بارش باران و پرندگان برای شما حسی متفاوت را به ارمان می آورد. هر روز ما برایشما دنیایی متفاوت از واقعیت می سازیم، همان چیزی که می تواند لحظاتی شما را از افکار روزانه دور کند و وجودتان سرشار از حسی خوب شود.

فقط کافی است هدفون و یا هندزفری خود را بر روی گوش هایتان بگذارید، در جایی راحت بنشینید و صدای طبیعت کارناوال را گوش دهید.

 

نوای ساز پیانو در کنار آرامش باران و آواز پرندگان
4.81 5

 دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته منتشر نشده است.

    پاسخ دهید

    موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

    This is search results
    در حال بارگذاری ...