موسیقی آرامش بخش در کنار ساحل دریایی آرام

موسیقی آرامش بخش در کنار ساحل دریایی آرام

صدای زندگی
00:00
00:00

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا…

نفسی عمیق می کشی، اکسیژن خالص را فرو می دهی و جانی دوباره می گیری.

هوا آفتابی و مناسب دریا رفتن است. گرمای خورشید تنت را نوازش می کند و شاید دلت بخواهد عینک دودی بزنی زیر تابش اش.

لب دریا رفته ایم تا برایت بنوازیم آهنگی گوش نواز. صدایی که پیش روی شماست تلفیقی از آرامش دریا و موسیقی دل انگیز می باشد. دریای بی کرانی که تا افق پیش رفته و هر چه به ساحل نزدیک تر می شویم امواجِ کوچک آب بیشتر خود را نشان می دهند. در دور دست ها اما آب آرام تر است و کمتر مواج می شود. مرغان دریایی بر آبی بی کران آسمان حکم رانی کرده و بر فراز دریا بال می زنند. آن ها به دنبال شکار می گردند…

گهگاهی صدای مخصوص به خودشان را تولید کرده و بعضاً پروازی نمایشی را به اجرا می گذارند؛ .نمایشی که با آمد و شد امواج هماهنگ است.

تو نیز کنار ساحل انس بگیر با امواج و همچنان که به ناله ی دریا گوش می دهی با نوای آهنگی که برایت نواخته می شود، روی شن ها برای خودت قدم بزن. به جای پاهای خودت روی شن ها نگاه کن و مسیری که پیموده ای را ببین که چگونه امواج دوباره روی آنها را می پوشاند.

حین اینکه این موسیقی را می شنوی، آماده باش که روحیه ات عوض شود. و تصور کن… تصور کن که کنار دریا هستی. پشت به جنگل و رو به افق. ماهی ها را تصور کن که با این ساز در آب می لغزند. این نوا را که بشنوی دلت نمی خواهد تمام شود و بار دیگر گوش می دهی و اینبار با صدای بلند تر. با صدای امواج آرامش گرفته و با صدای موسیقی دگرگون می شوی. باشد که لذت ببری.

همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

موسیقی آرامش بخش در کنار ساحل دریایی آرام
4.88 3

 دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته منتشر نشده است.

    پاسخ دهید

    موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

    This is search results
    در حال بارگذاری ...