صدای آرامش بخش امواج دریا در کنار آواز مرغان دریایی

صدای آرامش بخش امواج دریا در کنار آواز مرغان دریایی

صدای زندگی
صدای طبیعت - کارناوال - در کنار ساحلی آرامش بخش با صدای مرغان دریایی
00:00
00:00

درکنار ساحل نشسته اید، صدای امواج گوش های شما را نوازش می کنند و با حرکاتی موزون خود را بر پهنه ی ساحل می کوبند. صدای مرغان دریایی را می شنوی که خشنود از دیداری دوباره به این سو و آن سو پرواز می کنند. نگاهت را به امواج می دوزی، خورشید را در افق می بینی که آرام آرام در پشت آب ها پنهان می شود تا فردا بار دیگر با شکوهی خاص بالا بیاید و نوید روز تازه ای را بدهد.

بلند شو وقت آن رسیده تا کمی بر روی این ساحل قدم بزنیم و گوش هایمان را با صدای طبیعت کارناوال همراه کنیم.

بادی خنک در جریان است، همان بادی که مرغان دریایی شناور بر رویش در آسمان لاجوردی رنگ بالای سرمان در حال پرواز هستند. کمی جلوتر صخره هایی را می بینیم، برای کمی استراحت مناسب به نظر می رسند.

بار دیگر خورشید را می توان دید که نور قرمز و نارنجی رنگش سعی می کند تا برای آخرین بار راهی به میان ساحل پیدا کند ولی دیگر روز به پایان رسیده و زمان خودنمایی ماه فرا رسیده است.

در این قسمت از صدای کارناوال برای شما معجونی از صدای ساحل و امواج را در کنار آواز مرغان دریایی پدید آورده ایم تا غرق در صدا و موسیقی آرامش بخش شوید. مدت زمانی از وقت خود را با صدای طبیعت کارناوال بگذرانید و حسی سرشار از آرامش را به خود هدیه دهید.

برای بیشتر لذت بردن به شما پیشنهاد می کنیم که از هندزفری و یا هدفون مناسب استفاده کنید.

صدای آرامش بخش امواج دریا در کنار آواز مرغان دریایی
4.36 28

 دیدگاه ها

 • هادی

  ۰

  ۰

  چجوری دانلود کنم لینک بده

  • مهسا محرابی

   ۱

   ۰

   سلام همراه کارناوالی عزیز
   برای دانلود موزیک هایی که در بخش صدای زندگی منتشر می شوند، کافی است بر روی آیکون فلش رو به پایینی که در سمت راست و پایین تصویر موزیک قرار دارد، کلیک کنید تا موزیک برای شما دانلود شود.
   پایدار باشید

 • سمیرا

  ۰

  ۰

  ممنون

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

This is search results
در حال بارگذاری ...