پراگ

آیا تاکنون از زیبایی های کشور جمهوری چک چیزی به گوشتان خورده است؟ اگر تا به حال فرصت نداشته اید تا با این کشور اروپایی آشنا شوید، امروز این فرصت برایتان فراهم شده تا با شهری تاریخی و زیبا دیدار کنید؛ شهری که آوازه ی شیروانی های قرمز و ابرهای سرمه ای رنگش در دنیا پیچیده است. مقصد امروزمان شهر پراگ، پایتخت این کشور است. با ما در سفر به پراگ همراه باشید.
اگر خسته ای و به دنبال تنوعی می گردی تا کمی از مشغله های روزانه ات دور شوی و تفریح کنی امروز با ما همراه باش زیرا که با هیجان فراوان می خواهیم بهه شهری زیبا سفری مجازی داشته باشیم؛ شهری که در آن به هر طرف چشم بدوزی طیف رنگی شادی چشمانت را نوازش می دهد.

همراه کارناوال به تماشای ویدیویی تایم لپس از پراگ بنشینید.

انسان ها به این دنیا می آیند سپس در انتها آن را ترک می کنند و این گونه داستان زندگی آن ها به پایان می رسد . از دیرباز در بیشتر مناطق دنیا و جوامع انسانی رسم بوده تا مرده ها را در زیر خاک دفن کنند . برخی از جوامع می سوزانند و …

جسم فانی است و ولی روح نه . انسان ها با دفن کردن مرده ها و سر زدن به آن ها احساس بهتر و دلتنگی کمتری حس می کنند و شاید دلیل دفن کردن این باشد . در همه ی کشور ها قبرستان های قدیمی و تاریخی زیادی وجود دارد و هزاران نفر در طول تاریخ در آن آرامیده اند . به اروپا سفر خواهیم کرد ، کشور چک و شهر  پراگ . به مکانی می رویم که به آن قبرستان قدیمی چند لایه ی یهودی ها گفته می شود .

همراه کارناوال باشید تا سفرمان را آغاز کنیم . 

پیش به سوی پراگ …

This is search results
در حال بارگذاری ...