پرتغال

سازه های عجیب و شگفت انگیز سراسر جهان پنهان شده اند و تنها کافی است کمی جستجو کنیم تا آن ها را بیابیم و پرده از اسرارشان برداریم.

برخی از این سازه های دست بشر تنها از ایده ای کوچک نشات گرفته اند و با تلاش و همت شکل یافته اند ، امروز می خواهیم به یکی از همین دست سازهای بشر که مرموز و سحرآمیز و شاید حیرت انگیز است بپردازیم ، برای این منظور باید به کشور پرتغال سفر کنیم، در این کشور سرسبز و خوش آب و هوا گردابی عجیب و زیبا وجود دارد که در عین ناباوری حاصل طبیعت نیست و معماران هنرمند پرتغالی آن را ساخته اند ، در این گرداب ، هنر دست انسان و طبیعت با هم عجین شده اند، این گودال زیبا و شگرف در پارکی جنگلی در دل جنگلی زیبا و کوهستانی سر به فلک کشیده قرار گرفته است.

گرداب عمیق کاوئو چندی است که مورد توجه گردشگران قرار گرفته و از سراسر جهان پذیرای مسافرانی است که برای تماشای این پدیده ی زیبا به پرتغال می آیند ، اگر کسی به درون این گودال سقوط کند قطعا می میرد ، اما همین ترس و وحشت از گودال است که ماجراجویان را به سمت خود می کشد، حتی برخی به یک قدمی این گودال می روند و ترسی از مکیده شدن توسط گودال ندارند. مگر می شود به یک قدمی گودالی ترسناک رفت و نترسید؟

گردابی بسیار عمیق اما خوش خط و خال و زیبا که در دل کوهستان های سر به فلک کشیده پنهان شده و منتظر مکیدن طعمه ها به درونش است، باید برویم و از نزدیک هراس و وحشت گودال را تجربه کنیم.

با کارناوال همراه باشید تا به گرداب کاوئو برویم و پرده از رموز ساخت و وجود این گرداب در میان کوهستان برداریم.

در یک روز آرام با آسمانی آبی، به راحتی می‌ توانید این کاخ زیبا و مناطق شهری آن را از شهر لیسبون پرتغال مشاهده کنید .

کاخ موزه ملّی پنا ، بنایی با شکوه و رمانتیک در بالای تپه‌ای در شهر سینترا پرتغال قرار دارد .

این کاخ بنایی ملّی‌ است و تجلی زیبایی از سبک رمانتیسیسم قرن ۱۹ در تمام جهان محسوب می‌شود و همچنین جزء میراث جهانی یونسکو و یکی از عجایب هفتگانه پرتغال است .

همراه با کارناوال سری به کاخ موزه باشکوه و زرد رنگ پنا می‌ زنیم .

بسیاری از افراد دوست دارند تا جایی پای بگذارند که قبل از آن ها جای پایی وجود نداشته است و یا بر روی امواجی موج سواری کنند که حتی تماشای آن ها برای دیگران وحشت آور است.

امروز کارناوال به بهشت موج سواران می رود، به ساحل ” نازاری “،

ساحلی که ارتفاع امواج آن به ۳۰ متر رسیده و موج سوار و حتی افراد پیاده در ساحل را به وقت خروش، به میان خود می کشد.

بنابریان با ما همراه باشید در موج سواری بر روی بلندترین امواج دنیا …

شاید برای خیلی از ما دیدن یک جنازه وحشتناک ترین صحنه ی ممکن باشد ، اما فکرش را بکنید به مکانی وارد شوید که دیوار های آن تماما  از استخوان انسان ها ساخته شده است و برای تزئینات ، جمجمه ی انسان ها را از در و دیوار آویزان کرده باشند !

چه حسی به شما دست می دهد ؟!

نیازی نیست تصور کنید !!!!

امروز همراه کارناوال به دیدن مکانی می رویم تا این حس را کاملا تجربه کنید .

This is search results
در حال بارگذاری ...