لهستان

همراه کارناوال باشید تا داستان جالب یک عکاس جوان که رویای عکاسی هوایی از ورشو لهستان را در سر می پروراند و جامعه ی عمل به رویایش پوشاند ، را با هم بخوانیم و تصاویر شگفت انگیز او از سیاره ی ورشو را با هم ببینیم ؛ تصاویری که بعد از منتشر شدن آن ها در رسانه های لهستان سر و صدای زیادی به پا کردند و بسیار محبوب شدند.

داستان از این قرار است :

نام من Maciej Margas است . یک عکاس ۲۲ ساله  که در ورشو لهستان مشغول به کار هستم.من به عنوان یک عکاس ، متوجه یک خلا بزرگ شدم ؛ تصاویر خوب و با کیفیت هوایی از این شهر چه در طول روز و چه در تاریکی شب وجود نداشت…

این شروع شکل گرفتن یک رویای بزرگ در سر من بود ؛ می خواستم اولین نفری باشم که شات های بینظیر را از ورشو گرفته است.

این عکس های خارق العاده توسط یک زوج گرفته شده است .

آن ها می گویند ما به کوهنوردی معتاد هستیم .

این که شما در طول آفتاب این کار را انجام دهید فوق العاده خواهد بود .

این زوج به صورت آنلاین و در اینترنت با هم حدود یک سال پیش آشنا شدند و تصمیم گرفتند عکس های دو نفری خودشان را با دوستان خود به اشتراک بگذارند .

آن ها می گویند برای این که عکس هایشان عالی باشد همیشه قبل از طلوع آفتاب از خواب بیدار می شوند و معمولا تا ساعت ۱۱ بر روی قله می مانند .

برای رفتن به مسیر های خطرناک ، ترنکا از همسرش در خواست می کند تا او را همراهی نکند اما همیشه همسرش او را راضی می کند که اتفاق خاصی نخواهد افتاد ، و باز هم می روند و عکس های ۲نفره می اندازند .

همراه کارناوال باشید ….

نام من پرزمسلاو کراک است من در یک کشور زیبا در قلب اروپا زندگی می کنم به نام لهستان.

کار من عکاسی آماتور از مناظر زیباست ، بیش از ۲۰ سال است که من و طبیعت در هم آمیخته ایم . در این بیست سال چه در سفر های کوچک و چه در سفرهای بزرگ دوربین عکاسی من بهترین دوستم در تمامی دقایق بوده است، ما با هم یکی شده ایم .

سال ها پیش من علاقه شدیدی به عکاسی با تکنیک IR ( عکاسی مادون قرمز تکنیکی است که در آن قسمت مرئی نور حذف می‌شود و فقط پرتوهای مادون قرمز ثبت می‌شوند ) داشتم . البته عکس های تاریخی هم از این نوع عکاسی وجود دارد .

معمولا ما فرصت تماشای جهان در عکاسی مادون قرمز را نداریم تا جهان را بشناسیم . دنیا بسیار فوق العاده و مرموز است .

از شما دعوت میکنم به دنیای من بیایید ، ببینید ، تماشا کنید و لذت ببرید .

همراه کارناوال باشید .

پرزمیسلاوکراک یک عکاس آماتور طبیعت است ،که دوران کودکی خود را در لهستان و در روستایی با  طبیعت های شگفت انگیز گذرانده است.

این زیبایی ها و شگفتی روی او تاثیر به شدت شگفت انگیزی گذاشت و همین باعث شد تا به عکاسی از طبیعت علاقه مند شود .

او در باره ی علاقه می گوید : شاید شما بگویید برای لذت بردن از طبیعت می توان به عکس ها نگاه کرد ولی من به شما خواهم گفت شما هیچ گاه نمی توانید دنیای اطراف را از روی یک عکس حس کنید و لمس کنید .

همراه کارناوال باشید .

سفری به رشته کوه تاترا و دیدن طبیعت بی نظیر آن همراه با Karol Nienartowicz …

در قرن حاضر، قصه نقشه گنج و یافتن گنج پنهان شده، جزو افسانه های غیر قابل باور به شمار می رود.

اما پیدا شدن گنجی پنهان از دوره قبل از جنگ جهانی دوم، باز هم نشان از حقیقی بودن افسانه ها می دهد.

همراهیمان کنید تا با هم این گنج تاریخی را بیابیم.

جنگلی زیبا با درختانی خمیده شکل . این جنگل در کشور لهستان واقع شده است و پر از معما هایی حل نشده که سال هاست محققان را در گیر خودش کرده است .

همراه ما باشید تا سفری به این جنگل داشته باشیم .

This is search results
در حال بارگذاری ...