فیلیپین

مارتین جانسن، عکاس حرفه ای ۳۸ ساله ای است که در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی به دنیا آمده. او تا همین چند وقت پیش به عنوان طراح و عکاس در شهر یوترکت هلند مشغول به کار بود تا آن که تصمیم گرفت از آن کار بیرون بیاید. مارتین تمام وسایل ارزشمند خود را فروخت و با پولش دست به سفری منحصر به فرد زد! او با خود قرار گذاشت تا به تمام ۷ قاره سفر کند و زیبایی های جهان را در قاب دوربین خوش به ثبت برساند. سفری که در آن بتواند عکس هایی از مناظر نفس گیر، کهکشان راه شیری، رعد و برق های غرّان و تمام جلوه های حیرت انگیز طبیعت بگیرد.

همین امسال بود که بزرگ ترین سفرم به دور دنیا رو رقم زدم و میشه گفت آغازی بود بر بهترین سفر عکاسانه من!

سفرم رو از مجمع الجزایر فوق العاده باتنز در فیلیپین شروع کردم. واقعیتش اون قدر همه چی فوق العاده بود که گمون می کردم جایی قشنگ تر از اون جا گیرم نمیاد. چند هفته بعد اون بود که تصمیم گرفتم به جزیره سیارگائو برم و دو هفته ای رو در اون بگذرونم.

پسر! نمی تونم بگم عجب بهشتی رو پیدا کردم. راستش هشت ماه گذشته و من هنوزم اینجام.

جزیره سیارگائو فیلیپین یکی از نگین های کشف نشده و بکر کشور فیلیپین است که به سبب موج های بلند و آبی رنگش، سالانه پذیرای موج سواران بسیاری می شود. با آن که زیبایی جزیره سیارگائو به موج های متلاطمش محدود نمی شود، با این حال هنوز هم بسیاری از مردم از این جزیره بی نظیر چیزی نمی دانند.

می تونم تا آخر عمرم از زیبایی های اینجا بنویسم، اما بذارید قبل از هر چیز تصاویر مورد علاقه خودم رو از این بهشت خاکی، جزیره سیارگائو به شما نشون بدم.

در ادامه همراه کارناوال باشید و به تماشای روایت عکس های مارتین از طبیعت اعجاب انگیز سیارگائو بنشینید.

This is search results
در حال بارگذاری ...