پاتایا

هنر در هر نوع و رنگش طرفداران خاص خود را دارد، نقاشی، سفالگری، عکاسی، کاشی کاری و… هریک زیبایی هایی دارند که به راستی خارق العاده هستند، اما گاهی از هنر برای برجسته کردن برخی مناطق گردشگری هم استفاده شده است، کارناوال تا به امروز به مناطقی رفته و سازه هایی را از نزدیک مشاهده کرده که هنر در آن ها غوغا می کند مانند دیوار عشق در پاریس، دیوار چین، برج ایفل پاریس و…

قصد داریم آرام آرام در سراسر دنیا به همه ی مناطقی که هنر دست هنرمندان توانمند سبب شده تا توریست ها جذب آن ناحیه شوند سر بزنیم، امروز می خواهیم به پاتایا برویم، شهری در کشور تایلند که به زیبایی و داشتن مناطق طبیعی ناب شهره است. سالانه از تمامی نقاط دنیا بخصوص ایران به تایلند و شهر پاتایا سفر می کنند، بنابراین آشنایی با مناطق و اماکن دیدنی این شهر خالی از لطف نیست.

تا به حال چندین بار به تایلند سفر کردیم و با بسیاری از شگفتی های این کشور آشنا شدیم از جمله مقاصد زیر که می توانید با کلیک بر روی آنها، شرح کامل سفر ما را بخوانید:

 زیباترین جزایر تایلند

 جشنواره فانوس تایلند

معبد وات آرون | معبد سپیده دم تایلند

کوله بارمان را بسته ایم و می خواهیم به پاتایا برویم شهری پر از دیدنی های شاهکار و زیبا.

در پاتایا موزه ای وجود دارد که در آن صدها نقاشی سه بعدی یا ۳D کشیده شده است. گردشگران زیادی به قصد بازدید از این موزه ی زیبا به پاتایا می روند و خاطراتی بیادماندنی و متفاوت را از سفرشان می سازند.

با کارناوال همراه شوید تا به موزه یا گالری هنرهای سه بعدی پاتایا برویم.

گالری هنر در بهشت پاتایا

معبدی با شکوه بر بلندای تپه ای مشرف به دریا، نقشی از زندگی بر تن دارد، افسانه ها و داستان ها

عده ای آن را قصر می دانند و عده ای معبدی تایلندی، در حالی که بنایی تاریخی است. اما بنا بر اعتبار و اهمیتی که در بین مردم پیدا کرده، نام معبد بر آن گذاشته شده است .

در ادامه از فلسفه ساخت این معبد و معماری منحصر به فردش، بیشتر خواهیم گفت.

بنابراین برای خواندنش دالان به دالان با کارناوال بیا…

This is search results
در حال بارگذاری ...