اقیانوس آرام

یادتان هست چندی پیش با Giedrius Lazutka ( گیدریوس لازوتکا ) همسفر شدیم و به نیوزلند رفتیم…

گیدریوس ، طبق تعریفی که از خودش ارائه می دهد ، یک عکاس آماتور طبیعت است که راهی نیزولند شده و زیبایی های آن جا به قاب تصویر کشیده است.

در مجموعه ی اول از تصاویر دیدنی از زیبایی های نیوزلند او ، به برخی از تصاویری از آلبوم اول او را در این سفر با هم دیدیم. حال او مجموعه ی دوم این تصاویر را که حاصل عکاسی در سفرش است ، را منتشر کرده و بیشتر از خودش و کارش توضیح می دهد :

من در کشور زیبای لیتوانی به دنیا آمدم. چندی پیش شغلم در سنگاپور  را رها کردم و دل به جاده ها زدم. در این سفر تنها یار همیشگی ام دوربینی است که دوستم به من هدیه داده بود.

نزدیک به ۳ ماه است که در نیوزلند هستم و از زیبایی های اینجا لذت می برم و عکاسی می کنم.

حال همراه با کارناوال و گیدریوس می شویم و با هم آلبوم دوم او را مرور می کنیم تا با او همسفر شویم و از زیبایی های نیوزلند لذت ببریم.

Giedrius Lazutka ( گیدریوس لازوتکا ) آن طور که خودش می گوید یک عکاس آماتور است. در اصل او به واسطه ی دوستش و یک هدیه به عکاس تبدیل شد.

او شروع به سفر دور دنیا کرده بود ، اما شاید اصلی ترین چیزی که در این سفرهایش به همراه نداشت ، یک دوربین عکاسی بود. تا این که یکی از دوستانش به او یک دوربین عکاسی ۳۵mm هدیه کرد و از آن زمان بود که او پا به دنیای عکاسان گذاشت.

گیدریوس لازوتکا در سفرهایی که به دور دنیا دارد ، با استفاده از همین دوربین تصاویر زیبایی را ثبت کرده است که شاید ادعای خودش مبنی بر این که یک عکاس آماتور است را رد کند. تصاویر او گاهی آن قدر قدرت دارند که می توانند تو را جادو کنند؛ تو را با خود به داخل عکس و دنیای نهفته اش بکشانند.

او می گوید ، همه چیز را تنها یک دکمه و انگشت شما ثبت می کند ، آن هم در عرض یک لحظه و همین یک لحظه شاید حرف ها برای گفتن داشته باشد…

برخی ازاین عکس ها هیجان آورند و برخی دیگر نشاط آور و شاید حتی برخی ناامید کننده باشند… این درست همان حسی است که موقع باز کردن هدیه کریسمس دارید؛ این تعریفی است که گیدریوس از احساس عکس هایش دارد.

همراه کارناوال و گیدریوس باشید و نگاهی به این مجموعه تصاویر بیاندازید و تنها لذت ببرید ؛ زیبایی ها را ببینید و لمس کنید…

امروز کارناوال، از جزیره ای برایتان خواهد گفت که برای هزاران سال، خانه امن عروس های دریایی شده است.
هیچ کدام از گردشگرانی که به پالائو می آیند، تماشای این جانوران رویایی را از دست نمی دهند.

هر روزه عروس های دریایی مجمع الجزایر پالائو ، خورشید را شناکنان دنبال می کنند و رویایی ترین مهاجرت جهان را رقم می زنند.
بنابراین با ما، به اعماق این آبهای شفاف بیایید تا شاهد رقص زیبایشان باشید…

در میان ابرها قدم میزنی ، شاید حس کنی در آسمانی. بیشتر شبیه یک رویاست تا واقعیت. بر بلندای کوه ها کمی نزدیک تر به خورشید، شهری را هم نظاره گر خواهی بود، اما آن قدرها هم زیبا نخواهد بود. با تنها لحظه ای بی دقتی ممکن است همه چیز تمام شود پس با رعایت کردن جانب احتیاط سفرتان را به سلامت به انتها برسانید.

این بار مقصد کارناول هاوایی است اما دیگر خبری از جزایر و آب ها نیست. می خواهیم این بار پله هایی تاریخی در هاوایی را به شما نشان دهیم که در منطقه ای زیبا احداث شده است.

با کارناوال همراه باشید تا گذری به مسیر بهشتی داشته باشیم.

This is search results
در حال بارگذاری ...