قدیمی ترین هتل جهان | گینس های گردشگری

رکوردهای گردشگری در گینس

در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به #قدیمی ترین هتل جهان در کشور ژاپن.

قدیمی ترین هتل جهان Nisiyama Onsen Keiunkan نام دارد که در شهر Yamanashi کشور ژاپن واقع شده است. این هتل دارای چشمه های آب گرمی است که جزو ویژگی های آن محسوب می شوند و از سال ۷۰۵ بعد از میلاد تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب است که بدانید دومین هتل قدیمی جهان نیز در کشور ژاپن قرار دارد.

ماجرای تولد این هتل بر می گردد به ۱۳۰۰ سال پیش یعنی زمانی که Fujiwara Mahito مسافرخانه ای را پیدا می کند. به دلیل این که این مسافرخانه در منطقه ای به نام Keiun era پیدا شد نام آن را Keiunkan نهادند. در طول تاریخ مردمان زیادی به این مکان می آمدند و از چشمه های آب گرم لذت می بردند و حتی سربازان ارتش برای وقت گذرانی و استراحت نیز به این مکان مراجعت می کردند.

شما از هتل منظره ای به عظمت کوهستان مقدس و بزرگ فوجی خواهید داشت و می توانید از زیبایی آن در کنار اقامت در قدیمی ترین هتل جهان لذت ببرید. بطوری کلی شما می توانید از مناظر کوهستانی و همچنین رودخانه و جنگل استفاده کنید.

اتاق هایی که در این هتل قرار گرفته اند می توانند ۲ تا ۷ نفر را در خود جای دهند و از تمامی امکانات مورد نیاز و لوکس بهره می برند. قیمت این اتاق ها از 52,000 ین تا 62,000 ین می باشد. چشمه های آب گرم متنوعی در این هتل و اطراف آن وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند. مانند محل قرار گیری، نوع استفاده، مناظر اطراف و …

از قدیمی ترین هتل جهان می توان به عنوان یک هتل لوکس و زیبا یاد کرد که عمری به درازای تاریخ دارد و از اهمیت زیادی نزد مردمان ژاپن برخوردار می باشد.

 

جدول اطلاعات گینس

 رکورد دار

NISIYAMA ONSEN KEIUNKAN

 در چه مکانی

 ژاپن

 زمان

 از سال ۷۰۵ میلادی تا کنون

قدیمی ترین هتل جهان
قدیمی ترین هتل جهان
قدیمی ترین هتل جهان

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

 دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته منتشر نشده است.

    پاسخ دهید

    موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

    This is search results
    در حال بارگذاری ...