اقیانوس ها

نهنگ ، بزرگترین جاندار سیاره ی زمین در اقیانوس ها فرمانروایی می کند و بی هیچ واهمه ای در حال سفر است .

اقیانوس ها را طی می کند ، در نهایت آرامش و زیبایی .

امروز به همراه کارناوال به اطراف هاوایی می رویم و به تماشای نهنگ هایی می نشینیم که در اقیانوس ها سفر می کنند .

دیگر دوران عادی بودن در صنعت کشتیرانی و سفرهای دریایی به پایان رسیده است . کشتی های لوکس در دریاها سفر می کنند و مسافرانی خوش حال را به مقصد می رسانند . می توان گفت امنیت مسافران به هنگام سفر تا حد زیادی تامین شده و دیگر می توان به دیگر مسائل در رابطه با سفرهای دریایی پرداخت . در چند سال اخیر شاهد طراحی های بسیار جالبی در کشتی های لوکس و تفریحی بوده ایم و هرکدام در جای خود زیبا و حیرت انگیز بودند . 

قصد داریم تا به اتفاق هم با یکی از زیباترین و خاص ترین کشتی های لوکس تفریحی آشنا شویم . نام این کشتی Moonston یا سنگ ماه است . هنوز این کشتی در دست ساخت می باش و طراحی آن به پایان رسیده ولی به لطف طراحی ۳ بعدی و پیشرفت ها در این زمینه می توان این کشتی و آینه ی آن را به خوبی دید که چگونه بر روی آب های اقیانوس ها سفر می کند . 

کشتی هایی لوکس و زیبا آینده ای درخشان را در این صنعت خواهند داشت . 

همراه کارناوال باشید تا با moomston بیشتر آشنا شویم .

لوک شادبولت ( Luke Shadbolt ) عکاسی از کشور استرالیا است . او اخیرا از امواج اقیانوس ها آلبومی تهیه کرده است و شکوه و عظمت آن را به تصویر کشیده . لوک این بار امواج اقیانوس ها را انتخاب کرده است و عکس های خیره کننده ای گرفته است .

لوک نگفته که از کدام اقیانوس ها این عکس ها را تهیه کرده است ولی این را به خوبی می دانیم که این تصاویر حیرت انگیز هستند .

تصور کنید در ساحلی ایستاده اید و دوربین به دست از اقیانوس و امواج سهمگین آن عکاسی می کنید و یا این که سوار بر قایق خود بر روی آب های خروشان و طوفانی اقیانوس حرکت می کنید و هر لحظه امکان این وجود دارد که موج بزرگی شما را با خود به زیر آب بکشد ولی بدون کوچک ترین توجهی در حال عکس گرفتن هستید و از دنیای اطراف خود در آن لحظه لذت می برید .

این تجربه ای بود که لوک داشت ، زیبایی ها را ثبت کرد و از کار خودش لذت می برد .

همراه کارناوال باشید تا نگاهی به عکس هایی که لوک گرفته است کنیم و در تجربه ی او شریک شویم .

This is search results
در حال بارگذاری ...