نیشابور

تلفیق تاریخ و طبیعت تصویری ماندگار را ترسیم و به برخی نقاط کشورمان هدیه کرده است تا بر جذابیت های آنها بیافزاید.

روستا ها نمونه ی خوبی از این ترکیب هستند و با جلوه های بی بدیل خود گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند. در این سکونتگاه ها تصاویری از هنر معماری و هوشمندی در به کار گیری عناصر طبیعت را می شود دید و درک کرد. از سوی دیگر طبیعت با همه ی توان خود آنها را در آغوش می گیرد تا طراوت و تازگی را برای ساکنانشان به ارمغان بیاورد. به کارگیری شیوه خاص ساخت در ایجاد برخی روستاها باعث شده تا متمایز جلوه کنند و چشم اندازی تازه را به نمایش بگذارند. پیش از این در کارناوال گردش خود را در روستاهای پلکانی ایران آغاز نمودیم. در مطالب زیر شما را دعوت می کنیم به بازدید از چند روستای پلکانی زیبا در ایران :

روستای اسفیدان بجنورد | ماسوله شمال شرق ایران

روستای پالنگان | ماسوله ای بر قامت کوه های کردستان

روستای کهتویه | ماسوله هرمزگان

روستای زنوزق | ماسوله سرخ

باز هم راهی جاده می شویم و این بار خودمان را به نیشابور می رسانیم.

مقصدمان جایی در قلب طبیعت است که پس از چشیدن سرد و گرم روزگار هنوز هم استوار ایستاده و زیبایی هایش را به رخ بینندگان می کشد.

می خواهیم به روستای بوژان برویم و دمی را در میان صفا و سادگی مردمان آن بگذرانیم.

کارناوال را در این سفر همراهی کنید…

در تمام طول سال اکثر ما مشغول زندگی، کار و… هستیم و هر روزمان با هیاهوی شهرنشینی آغشته شده، گاهی باید راهی طبیعت شد، در گوشه ای آرام گرفت و به دهکده ای رویایی رفت؛ دهکده ای بی نظیر درهمین نزدیکی  و با تمام وجود غرق در صفا و آرامش شد…

کمی آنطرف تر از شهر و دیار خود، بزرگ مردی شیفته  و عاشق ایران، عمر و دانش  خود را صرف ساخت دهکده ای می کند برای فراغت، لذت و آسایش هموطنانش؛ 

او بهترین ها را با چوبهای موجود در اطرافش می سازد و شهره جهانیان می شود. دهکده ای چوبین با طراحی  و مهندسی فوف العاده  و دارای کلیه امکانات.

کارناوال امروز به نیشابور می رود و برای ما از دهکده چوبین نیشابور می گوید.

همراه کارناوال شویم…

دهکده چوبین نیشابور
This is search results
در حال بارگذاری ...