آلبومی که در ادامه با هم خواهیم دید زیبایی های خیره کننده ی  آمستردام را در ماه آگوست ( نیمه دوم مرداد- نیمه اول شهریور ) به تصویر می کشد.

آمستردام  بیشتر به خاطر داشتن آسیاب های آبی و لاله ها مشهور است. فصل شکوفایی لاله های هلندی در آمستردام، همان فصل ساکورا در ژاپن و فصل اسطوخدوس در فرانسه است. اما علاوه بر این در ماه آگوست هم زیبایی های خیره کننده ای در انتظار گردشگران خواهد بود. تصاویری که در این آلبوم با هم خواهیم دید گوشه ای از این زیبایی ها را به تصویر می کشد.

شکوفه های بنفش رنگ ماه آگوست تنها به مدت سه هفته گل های شان را دارند.

در ماه آگوست شب های سرد و روزهای گرم باعث می شود تا صبح ها همه جا را مه فرا گیرد و هوا شرجی شود. این تصاویر اکثرا در صبح های زود و زمانی که مه همه جا را فراگرفته ثبت شده اند، به همین دلیل هم توهمی از رویا و واقعیت را پدید می آورد.

در ادامه با کارناوال همراه شوید تا سفری داشته باشیم به آمستردام تا تنها گوشه ای از زیبایی های غیر قابل توصیفش را در قاب تصویر نظاره کنیم

21550

تصور کنید امروز که از خانه بیرون می آیید هیچ اتومبیلی در کار نباشد . هیچ صدای بوقی شنیده و هیچ بوی دودی استنشاق نشود .

هیچ پیاده رو و خیابان آسفالت شده ای در کار نباشد .

حتی فکر کردن به این موضوع هم شیرین و رویایی است و هم شاید شبیه به یک افسانه به نظر برسد ؛ مگر می شود زندگی در شهری یا جایی در قرن ۲۱ بدون هیچ اتومبیل و خیابانی ؟

اما یادتان نرود که این دنیا پر است از شگفتی و چیزهای عجیب و افسانه ای مثل جایی که امروز به آن می رویم .

روستای گیتورن “Giethoorn” تعبیر رویایی است که تجسم کردید ؛ روستایی که هیچ اتومبیلی در آن وجود ندارد ، جایی که هیچ راه آسفالتی در آن دیده نمی شود .

اینجا به جای خیابان و بزرگراه کانال های آب و پل ها میان مردم ارتباط برقرار می کنند و به جای شنیدن صدای بوق ، صدای اردک ها یا آواز پرندگان به گوش می رسد .

همراه کارناوال به دل این روستا می رویم و نگاهی به این مکان رویایی می اندازیم ؛ شاید آرزوی هر شخصی باشد که اینجا در آرامش زندگی کند .

روستای بدون ماشین در هلند-karnaval.ir0

آلبرت دراس عکاس این تصاویر می گوید : من یک عکاس گردشگری از هلند هستم . معمولا زمان هایی که بی حوصله هستم تصمیم به این کار می گیرم .

رفتن به شهر های دیگر و دیدن مناظر زیبای آن بسیار هیجان انگیز است اما من نمی توانم آن ها را درک کنم وقتی این همه زیبایی در کشورم خودم وجود دارد .

هلند بسیار زیبا و جذاب است ، کشور ما کوه های سر به فلک کشیده و آسمان خراش های بسیار بلند ندارد ،  و این ممکن است برای خیلی از دوستداران سفر خسته کننده باشد اما مانند هر کشور دیگری ما هم مکان های منحصر به فردی داریم مثل آسیاب های بادی و دشت های گل بسیار .

من واقعا حیرت زده هستم ، این مکان ها بسیار باورنکردنی اند . این چیزی است که من در حال نشان دادنش هستم برای کسانی که فکر می کنند کشورشان خسته کننده است ، من می خواهم نشان دهم هر کشوری دارای مکان های منحصر به فردی است که می توانند بسیار شگفت انگیز باشند.

و از شما می خواهم سعی کنید برای پیدا کردن این زیبایی ها بیرون بروید و آن ها را کشف کنید .

همراه کارناوال باشید .

دشت گل0

در میان آسیاب های آبی و لاله های پر آوازه هلندی شهری است که تمام دلتنگی هایش را می شوید،  آبراهی که از میان کوچه های آن عبور می کند.

شهری که آبراه های نیمه کروی آن زبان زد خاص وعام شده است.

آبراه هایی که از دریای سرخ راه را کج کرده اند وشاید به دنبال گوشه ای دنج و به دور هیاهوی دریا بوده اند که به این سرزمین آمده اند.

این جا آمستردام است شهری که هیچ خبری از  دود و ماشین وشلوغی در آن نیست.

با ما همراه باشید تا  سرگذشت این ارثیه قدیمی آمستردام،‌(آبراه های تاریخی ) را با هم مرور کنیم.

 

کانال-های-آمستردام-karnaval.ir0

میدان زیبای رامبراند در آمستردام یکی از زیباترین و تاریخی ترین مکان های این شهر به حساب می آید .

همراه ما باشید تا سفری به این مکان داشته باشیم .

میدان رامبراند karnaval.ir0

هتل ها در دنیای امروز معنای دیگری پیدا کرده اند و جدا از هدف اصلی که برای ساخت آن ها در نظر گرفته می شود سازندگان به دنبال ویژگی های خاصی هستند تا هتلشان از دیگر هتل های ساخته شده در جایگاه بالا تری قرار بگیرد و به دنبال آن مشتری های بیشتری جذب کنند.

همراه ما باشید تا با یکی از خاص ترین هتل ها بیشتر آشنا شویم.

هتل شنی karnaval.ir
This is search results
در حال بارگذاری ...