سلام ، نام من عارف عبدالرحمان وحید است . من در وحله ی اول یک معمار داخلی و در بخش بعدی زندگی ام یک عکاس هستم .

بعد از آن که تحصیلاتم را در اندونزی به پایان رساندم برای ادامه ی تحصیل و کار به لندن رفتم و در سنت مارتین در دانشگاه هنر مشغول به درس خواندم شدم .

در طول زمان تحصیل وقتی دوستانم با من بیشتر آشنا شدند و متوجه شدند که به عکاسی و معماری علاقه دارم از من خواستند که به مراکش سفر کنم و از آن جا عکاسی کنم . من هم که شاید تحصیل و زندگی در لندن چهره ی واقعی خورشید را از یادم برده بود تصمیم گرفتم تا خواسته ی آن ها و البته حرف دل خودم را عملی کنم .

پس عازم آفریقا شدم و در این سفر به مراکش رفتم . در این سفر لحظات به یاد ماندنی را ثبت کردم که دوست دارم آن ها را با شما به اشتراک بگذارم . با کارناوال و من همسفر شوید تا لحظاتی از زندگی ساده ی مردمان این دیار گرم و زیبا را به نظاره بنشینیم .

سفر به مراکش-karnaval.ir0

بزها بسیار سر به هوا هستند، حالا این سر به هوایی به جایی رسیده است که درخت نورد شده اند. فکر می کردیم چیدن میوه ها یا کار انسان است و یا حیواناتی که قد بلندی دارند مثل زرافه و یا شاید هم میمون هایی که از این شاخه به آن شاخه می پرند. امابز! از آن گزینه هایی است که کمتر ممکن است به مخیله ما خطور کند البته اگر در مراکش نباشید.

محصول این بزهای خود کفا، محصولی است گرانبها بنام روغن آرگان که در ادامه به نحوه استخراج آن توسط این بزها اشاره خواهیم کرد.

بز درختی karnaval.ir0
This is search results
در حال بارگذاری ...