مونتانا

در سفر و طبیعت گردی همیشه خطراتی در کمین است که گاهی همین خطرات باعث هیجان و لذت بیشتر سفر شود اما این خطرها تا زمانی لذت بخش هستند که به حادثه تبدیل نشوند.

جنگل و کوه نوردی همیشه طرفداران خاصشان را داشته اند و زمانی که به دنبال آرامش و سکوت هستیم به آغوش جنگل ها پناه می بریم اما شاید ندانیم جنگل ها از پر خطر ترین مناطق طبیعت هستند و شاید حوادثی که در کوه و جنگل اتفاق می افتند برایمان افسانه ای و دور از واقعیت باشند و مثلا هیچ گاه فکرش را هم نکنیم که در کوه یا جنگل نوردی طعمه ی حیوانات وحشی شویم.

اما گویا این اتفاق در واقعیت رخ داده است و دوچرخه سواری که در کوهستان های جنگلی برای تفریح دوچرخه سواری می کرده طعمه ی خرسی وحشی شده است!

با کارناوال همراه شوید تا بیشتر با این حادثه ی نادر و سرنوشت دوچرخه سوار آمریکائی آشنا شویم.

کشور پهناور آمریکا بسیار زیبا است و طبیعت منحصر به فردی دارد . از کوه ها گرفته تا رودخانه و دشت . به دلیل وسعت زیاد از تنوع طبیعی و زیستی زیادی برخوردار می باشد و خانه ی جانداران متفاوتی نیز هست . یکی از ایالت های خوش آب و هوا و زیبای این کشور مونتانا نام دارد . مونتانا ۴۱ ایالت به حساب می آید و در غرب آمریکا واقع شده است .

از شهرهای مهم این ایالت می توان به هلنا و بیلینگز اشاره کرد .

منابع طبیعی زیادی در مونتانا وجود دارد و جمعیت کمی را در خود جای داده است . یکی از ویژگی های این ایالت اسب های موستانگ آن است که تعداد زیادی از این موجودات در دشت های پهناور مونتانا به زیست خود ادامه می دهند .

سفری خواهیم داشت به مونتانا .

همراه کارناوال باشید .

This is search results
در حال بارگذاری ...