مهاجرت به سرزمین های دیگر همواره از چالش های بزرگ و مهم مردمان جهان است، بسیاری از کشورها برای جذب مهاجر و استفاده از مهارت و قابلیت های آن ها هزینه های گزافی را می پردازند و برخی از کشورها حاضر به پذیرش مهاجر نیستند.

دلایل مهاجرت مختلف اند، جنگ، نا امنی، عدم شرایط مناسب برای زندگی، بلایای طبیعی از جمله علت های اصلی مهاجرت در جهان هستند و یا گاهی افراد برای ارتقای سطح زندگی، ملحق شدن به دوستان و آشنایان، کسب در آمد بیشتر، شرایط کاری بهتر، آزادی و … تصمیم می گیرند وطنشان را برای همیشه رها کنند و به سوی کشوری دیگر بروند.

اما کجا؟ بدون شک نمی توان تعیین کرد که چه کشوری برای مهاجرت بهتر است زیرا علت سفر و سلایق هر فرد با دیگری فرق دارد اما برخی از سرزمین ها همیشه در آمار به عنوان مهاجر پذیر ترین کشورهای جهان شناخته می شوند که از مهم ترین آن ها کانادا است.

در این قسمت می خواهیم به معرفی برخی از آسان ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا بپردازیم، باید توجه داشته باشید که برخی از این روش ها مردمان ایران را شامل شده و بعضی دیگر ایرانیان را در بر نمی گیرد، همچنین ارزان بودن نسبی و در مقایسه با دیگر کشورها در نظر گرفته شده است.

بدون شک صدها راه دیگر برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که بسته به کشوری مبدا و قوانینش متفاوت می باشد، این راه کارها را وبسایت های IMMI و کانادایین ویزیت ویو که از معتبرترین منابع خبری مهاجرت به کانادا هستند اعلام کرده اند.

با کارناوال همراه باشید.

مهاجرت کانادا

گاهی از همه چیز خسته می شویم.

گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید.

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟ آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

شاید خیلی وقت ها مکانی که در آن زندگی می کنیم امکانات رفاهی بسیار کمی داشته باشد و یا به علت جنگ و نا آرامی مجبور به مهاجرت دائم و یا موقت شویم. در هر صورت همه ساله افراد زیادی تصمصم به مهاجرت می گیرند و زندگی خود را در وطنشان رها کرده و به سمت آرزوهایشان می روند، برخی کشورها از آن ها با آغوشی باز استقبال کرده و بعضی کشورها آن ها نمی پذیرند. لازم است پیش از مهاجرت کاملا با کشور مقصدمان آشنا شویم.

برای گام اول امروز کارناوال تصمیم گردفته تا فهرستی از کشورهایی که می توان به راحتی به آن ها مهاجرت کرد را برایتان معرفی کند.

اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی به مهاجرت می اندیشید با ما همراه باشید.

شاید بد نباشد قبل از خواندن این مطلب،  با  بهترین مقاصد مهاجرت برای کار و زندگی نیز آشنا شوید.

مهاجرت

زندگی در کشوری آرام و به دور از هر گونه هیاهوی سیاسی ، اجتماعی و … آروزی هر شخصی است. این که محل زندگی ات آرام و ب ثبات باشد شاید اولین معیار برای داشتن یک زندگی با کیفیت است. اما آیا می دانید صلح طلب ترین کشورهای جهان کدام ها هستند!

چندی پیش به با شادترین کشورهای دنیا و همچنین بهترین مقاصد برای مهاجرت و کار آشنا شدیم ، امروز می خواهیم بدانیم آرام ترین و صلح طلب ترین کشورها کدام ها هستند !

گزارش شاخص جهانی صلح  ( GPI ) از موسسه اقتصاد و صلح، سطح نسبی صلح را در ۱۶۲ کشور نشان می دهد. آنها، کشورها را برمبنای ۲۲ شاخص مختلف، از جمله سطح خشونت، جرم، روابط با کشورهای همسایه، نبود جنگ، مشارکت در صلح ملل متحد، حفظ ماموریت، مدرسه سازی و غیره، رتبه بندی کرده اند.

مقیاس شاخص پایین صلح جهانی، صلح طلب ترین کشورها را نشان می دهد.

با کارناوال همراه باشید تا با ۱۰ کشور صلح طلب دنیا آشنا شویم.

شهر0

عوامل اصلی که شادی یک ملت را تعیین می کنند، کدامها هستند؟

شاخص زندگی بهتر ، شادترین مکانهای روی زمین را نشان می دهد.بدون شک کشورهایی که این شاخص  در آن ها وجود داشته باشد ، شرایط بهتری برای زندگی دارند ، کیفیت زندگی مردم هم بیشتر خواهد بود و مردم رضایت بیشتر از زندگی خود دارند.

بازهم با برترینی دیگر به سراغتان آمدیم . این بار می خواهیم سری به ده کشور شاد در جهان بزنیم .

این گزارش برمبنای عوامل متعددی، از جمله تحصیلات، اشتغال، رضایت از زندگی، درآمد، سلامتی و محیط پایه ریزی شده است.

لیست ۱۰ تایی را با هم بررسی می کنیم تا در نهایت با شادترین کشور دنیا آشنا شویم.

با کارناوال همراه باشید.

کشور شاد0

مهاجرت ؛ مقوله ای که شاید در دهه های اخیر بسیار اتفاق می افتد و سبب می شود تا افراد زیادی بنا به دلایل مختلف ؛ یکی برای فرار از جنگ ، یکی به امید زندگی و آینده ای بهتر و یکی به دلیل …. خانه و وطن خود را ترک و کیلومترها آن طرف تر را برای ادامه زندگی انتخاب کنند.

در ادامه می خواهیم نگاهی بیاندازیم به ۱۰ مقصد در سراسر دنیا که بیشترین مهاجر را می پذیرند و در میان مهاجران سراسر دنیا ، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

چیزی که تقریبا در تمام این ۱۰ مقصد مشترک است ، سطح بالای کیفیت زندگی است و این نشان می دهد که انسان پیش از هر چیز دیگری به دنبال زندگی آرام تر ، راحت تر و مرفه تر است ؛ البته این بدان معنا نیست که قرار باشد در قبال دریافت خدمات و امکانات رفاهی تلاشی صورت نگیرد ، بلکه فاکتور مشترک دیگر در میان این مقاصد ، فرصت های شغلی فراوان است که سبب می شود تا از مهاجران ، نیروی کار حرفه ای ساخته شود و مهاجر در ازای دریافت چیزی که به دنبالش بوده ، برای آن کشور هم نیروی کار مفیدی باشد.

همراه کارناوال باشید تا نگاهی به ۱۰ مقصد محبوب برای مهاجرت در دنیا بیاندازیم و با این کشورها و دلایل محبوبیتشان آشنا شویم.

مهاجرت0
This is search results
در حال بارگذاری ...