مهاجرت مقوله ای که در ده های اخیر بیش از پیش شاهد آن هستیم؛ افرادی که به امید داشتن زندگی بهتر سرزمینشان را ترک می کنند و راهی سرزمین های دور می شوند. هر یک از این افراد که تصمیم به مهاجرت می گیرند و سختی های راه و تجربه ی سبک زندگی نو را به جان می خرند، بدون شک اهدافی دارند؛ یکی به دنبال آینده ای متفاوت می رود و دیگری از جنگ و ناامنی می گریزد، در هر صورت کسی که عزم مهاجرت دارد حتما دلیل و انگیزه ی قوی و مستحکمی برای تصمیمش دارد، به همین علت باید به این افراد تا جایی که می توان یاری رساند تا مهاجرتی موفق را تجربه کنند.

از میان تمام کشورهای دنیا که می توان به آن ها مهاجرت کرد، این بار آمریکا را مورد بررسی قرار می دهیم. سالانه افراد زیادی تصمیم می گیرند زندگیشان را در آمریکا ادامه دهند، اما رسیدن به این رویا چه سختی هایی پیش رو دارد؟ باید از چه موانعی عبور کرد تا به هدف رسید؟ برای گرفتن اقامت دائم این کشور چه راهکارهایی پیش روی شما قرار دارد؟

در ادامه قصد داریم تا روش های کسب اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا را بررسی کنیم. البته ذکر این موضوع هم لازم است که در این مطلب تنها اقامت دائم مد نظر می باشد و انواع ویزاهای موقت در مبحثی دیگر توضیح داده می شوند.

با کارناوال همراه باشید.

مهاجرت واژه ی بسیار غریبی است؛ گاهی تلخ می شود و گاهی شیرین تر از عسل. امیدواریم روزی فرا رسد که هیچ کس در هیچ جای دنیا به دلیل جنگ، ناامنی، بی خانمانی و این قبیل موضوعات مجبور به ترک دیار و وطنش نشود و به اجبار تَن به زیستن در کشوری دیگر ندهد.

گذشته از مبحث پناهندگان و آواره های بی شماری که در سراسر دنیا سالانه مجبور به مهاجرت می شوند، اغلب کسانی که دست به مهاجرت می زنند با میل و اختیار خود تصمیم می گیرند که به سرزمینی دیگر بروند و برای همیشه در کشوری دیگر ساکن شوند. از مهم ترین دلایل مهاجرت می توان به ادامه تحصیل، کار و ازدواج اشاره کرد.

چندی پیش اولین گام هایی را که پیش از مهاجرت باید برداریم را با هم مرور کردیم که با کلیک بر روی لینک مقابل می توانید با آن ها آشنا شوید: نکات ضروری قبل از مهاجرت به کشورهای خارجی

اگر لینگ بالا را مطالعه کردید و مطمئن هستید که هنوز هم می خواهید مهاجرت کنید، لازم است که با شرایط و راه هایی که می توان اقامت کشورهای خارجی را گرفت آشنا شوید. قبلا با ارزان ترین راه های مهاجرت به کانادا آشنا شدیم که از طریق کلیک بر روی لینک مقابل می توانید آن ها را مطالعه نمایید: ارزان ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا

بعد از آشنایی با مهاجرت به کانادا که یکی از محبوب ترین مقاصد برای مهاجرت است، این بار می خواهیم استرالیا را بررسی کنیم و بدانیم چه راه هایی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد.

با کارناوال همراه باشید.

مهاجرت استرالیا

اگر قصد دارید سفر به یکی از کشورهای خارجی را تجربه کنید لازم است که یک گذرنامه معتبر داشته باشید که پیش تر در مطلب مراحل و مدارک لازم جهت دریافت گذرنامه به شما نحوه ی دریافت آن را شرح دادیم. بهتر است بدانید که گذرنامه تنها مدرک مورد نیاز برای سفر نیست و شما برای ورود به بسیاری از کشورها به ویزا نیز نیاز دارید. اما در این میان دولت های کشورهای مختلف بسته به مناسبات و روابط میان خود قراردادهایی را تنظیم می کنند تا امکان سفر بدون ویزا را برای ساکنان خود فراهم آورند. این بدان معنی است که دارندگان گذرنامه از یک کشور خاص بدون ویزا می توانند به کشور دیگری وارد شوند و برای مدتی در آن اقامت داشته باشند.

گذرنامه های صادره در ایران نیز دارای امتیاز ورود بدون ویزا به برخی کشورها هستند و امکان سفر را برای شما فراهم می کنند.پس اگر برای سفرهای بعدی خود تصمیمی نگرفته اید و گذرنامه ای با حداقل اعتبار ۷ ماه دارید می توانید یکی از این کشورها را انتخاب کرده و بدون دردسر صدور ویزا به آنها سفر کنید. البته در این میان کشورهایی هم وجود دارند که در مرزهای ورودی برای شما ویزا صادر می کنند و کمی از دردسرهای شما می کاهند.

در این مطلب قصد داریم شما را با این کشورها آشنا کنیم تا انتخاب های متنوع تری برای سفر پیش روی شما قرار گیرد.

با کارناوال همراه باشید…

سفر بدون ویزا

از دیرباز مهاجرت امری غم انگیز اما سرشار از شور، اشتیاق و گاهی سردرگمی بوده است.

دلایل مهاجرت بسیار مختلف هستند، اما به عبارتی کوتاه می توان گفت که عدم وجود شرایط مناسب در سرزمین وطنی موجب مهاجرت می شود.

دل کندن از کشوری که در آن متولد شده ایم و شروع زندگی دوباره و موفق در دیاری غریب کار دشواری است و هر کسی که تصمیم به این کار می گیرد کاملا بر سختی مهاجرت واقف است.

پیش از مهاجرت باید چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟

آیا مهاجرت برای ما مناسب است یا خیر؟

برای تجربه ی مهاجرتی موفق لازم است کمی با دید بازتر به ماجرا نگاه کنیم و تا جایی که می توانیم خطرات و مشکلات پیش رو را به حداقل برسانیم.

بدین منظور به بررسی برخی نکات مهم و تاثیر گذار که لازم است پیش از مهاجرت آن ها را در نظر داشته باشیم خواهیم پرداخت.

با کارناوال همراه بمانید.

مهاجرت به سرزمین های دیگر همواره از چالش های بزرگ و مهم مردمان جهان است، بسیاری از کشورها برای جذب مهاجر و استفاده از مهارت و قابلیت های آن ها هزینه های گزافی را می پردازند و برخی از کشورها حاضر به پذیرش مهاجر نیستند.

دلایل مهاجرت مختلف اند، جنگ، نا امنی، عدم شرایط مناسب برای زندگی، بلایای طبیعی از جمله علت های اصلی مهاجرت در جهان هستند و یا گاهی افراد برای ارتقای سطح زندگی، ملحق شدن به دوستان و آشنایان، کسب در آمد بیشتر، شرایط کاری بهتر، آزادی و … تصمیم می گیرند وطنشان را برای همیشه رها کنند و به سوی کشوری دیگر بروند.

اما کجا؟ بدون شک نمی توان تعیین کرد که چه کشوری برای مهاجرت بهتر است زیرا علت سفر و سلایق هر فرد با دیگری فرق دارد اما برخی از سرزمین ها همیشه در آمار به عنوان مهاجر پذیر ترین کشورهای جهان شناخته می شوند که از مهم ترین آن ها کانادا است.

در این قسمت می خواهیم به معرفی برخی از آسان ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا بپردازیم، باید توجه داشته باشید که برخی از این روش ها مردمان ایران را شامل شده و بعضی دیگر ایرانیان را در بر نمی گیرد، همچنین ارزان بودن نسبی و در مقایسه با دیگر کشورها در نظر گرفته شده است.

بدون شک صدها راه دیگر برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که بسته به کشوری مبدا و قوانینش متفاوت می باشد، این راه کارها را وبسایت های IMMI و کانادایین ویزیت ویو که از معتبرترین منابع خبری مهاجرت به کانادا هستند اعلام کرده اند.

با کارناوال همراه باشید.

مهاجرت کانادا

گاهی از همه چیز خسته می شویم.

گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید.

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟ آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

شاید خیلی وقت ها مکانی که در آن زندگی می کنیم امکانات رفاهی بسیار کمی داشته باشد و یا به علت جنگ و نا آرامی مجبور به مهاجرت دائم و یا موقت شویم. در هر صورت همه ساله افراد زیادی تصمصم به مهاجرت می گیرند و زندگی خود را در وطنشان رها کرده و به سمت آرزوهایشان می روند، برخی کشورها از آن ها با آغوشی باز استقبال کرده و بعضی کشورها آن ها نمی پذیرند. لازم است پیش از مهاجرت کاملا با کشور مقصدمان آشنا شویم.

برای گام اول امروز کارناوال تصمیم گردفته تا فهرستی از کشورهایی که می توان به راحتی به آن ها مهاجرت کرد را برایتان معرفی کند.

اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی به مهاجرت می اندیشید با ما همراه باشید.

شاید بد نباشد قبل از خواندن این مطلب،  با  بهترین مقاصد مهاجرت برای کار و زندگی نیز آشنا شوید.

مهاجرت

زندگی در کشوری آرام و به دور از هر گونه هیاهوی سیاسی ، اجتماعی و … آروزی هر شخصی است. این که محل زندگی ات آرام و ب ثبات باشد شاید اولین معیار برای داشتن یک زندگی با کیفیت است. اما آیا می دانید صلح طلب ترین کشورهای جهان کدام ها هستند!

چندی پیش به با شادترین کشورهای دنیا و همچنین بهترین مقاصد برای مهاجرت و کار آشنا شدیم ، امروز می خواهیم بدانیم آرام ترین و صلح طلب ترین کشورها کدام ها هستند !

گزارش شاخص جهانی صلح  ( GPI ) از موسسه اقتصاد و صلح، سطح نسبی صلح را در ۱۶۲ کشور نشان می دهد. آنها، کشورها را برمبنای ۲۲ شاخص مختلف، از جمله سطح خشونت، جرم، روابط با کشورهای همسایه، نبود جنگ، مشارکت در صلح ملل متحد، حفظ ماموریت، مدرسه سازی و غیره، رتبه بندی کرده اند.

مقیاس شاخص پایین صلح جهانی، صلح طلب ترین کشورها را نشان می دهد.

با کارناوال همراه باشید تا با ۱۰ کشور صلح طلب دنیا آشنا شویم.

عوامل اصلی که شادی یک ملت را تعیین می کنند، کدامها هستند؟ شاخص زندگی بهتر، شادترین مکانهای روی زمین را نشان می دهد. بدون شک کشورهایی که این شاخص در آن ها وجود داشته باشد، شرایط بهتری برای زندگی دارند، کیفیت زندگی مردم هم بیشتر خواهد بود و مردم رضایت بیشتر از زندگی خود دارند. امروز می خواهیم گشتی در دنیا بزنیم و با شادترین کشورهای دنیا در سال ۲۰۱۵ آشنا شویم؛ کشورهایی که فاکتورهای اصلی زندگی را در بالاترین سطح استاندارد دارا هستند و زندگی آرام و البته شادی را برای ساکنان خودشان رقم می زنند. بدون شک زندگی در چنین کشورهایی، با آرامش و کیفیت همراه است.

اما این کشورها کدام یک هستند؟ در میان تمام کشورهای دنیا، کدام ۱۰ کشور هستند که شادترین مردمان زمین را دارند؟ لیست ۱۰ تایی را با هم بررسی می کنیم تا در نهایت با شادترین کشور دنیا در سال ۲۰۱۵ آشنا شویم.این گزارش برمبنای عوامل متعددی، از جمله تحصیلات، اشتغال، رضایت از زندگی، درآمد، سلامتی و محیط، پایه ریزی شده است.

با کارناوال همراه باشید تا با شادترین کشورهای دنیا سر بزنیم و شاخص های یک زندگی شاد و آرام را در آن ها بررسی کنیم.

مهاجرت ؛ مقوله ای که شاید در دهه های اخیر بسیار اتفاق می افتد و سبب می شود تا افراد زیادی بنا به دلایل مختلف ؛ یکی برای فرار از جنگ ، یکی به امید زندگی و آینده ای بهتر و یکی به دلیل …. خانه و وطن خود را ترک و کیلومترها آن طرف تر را برای ادامه زندگی انتخاب کنند.

در ادامه می خواهیم نگاهی بیاندازیم به ۱۰ مقصد در سراسر دنیا که بیشترین مهاجر را می پذیرند و در میان مهاجران سراسر دنیا ، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

چیزی که تقریبا در تمام این ۱۰ مقصد مشترک است ، سطح بالای کیفیت زندگی است و این نشان می دهد که انسان پیش از هر چیز دیگری به دنبال زندگی آرام تر ، راحت تر و مرفه تر است ؛ البته این بدان معنا نیست که قرار باشد در قبال دریافت خدمات و امکانات رفاهی تلاشی صورت نگیرد ، بلکه فاکتور مشترک دیگر در میان این مقاصد ، فرصت های شغلی فراوان است که سبب می شود تا از مهاجران ، نیروی کار حرفه ای ساخته شود و مهاجر در ازای دریافت چیزی که به دنبالش بوده ، برای آن کشور هم نیروی کار مفیدی باشد.

همراه کارناوال باشید تا نگاهی به ۱۰ مقصد محبوب برای مهاجرت در دنیا بیاندازیم و با این کشورها و دلایل محبوبیتشان آشنا شویم.

This is search results
در حال بارگذاری ...