مریخ

چندی پیش در کارناوال مطلبی را مطالعه کردید و ۱۵ سوال از ۳۰ سوال اساسی درباره ی سفر به مریخ را با هم خواندیم . متوجه شدیم که از ابتدای سفر تا به انتها چه موضوعات و خطراتی می تواند مسافران به سیاره ی مریخ را درگیر خود کند . حال وقت آن رسیده تا بیشتر وارد جزئیات شده و احتمالات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم . در ادامه به سوالاتی پاسخ داده خواهد شد که ممکن است برای شما بسیار جالب باشد .

تصور کنید مسافران با موجودات بیگانه برخورد کنند و یا حیات بیابند . چه می شود ؟

دانشمندان و مسئولان این پروژه به خوبی تمامی احتمالات را در نظر گرفته و اقدامات مورد نیاز را انجام داده اند .

ممکن اسن به هنگان انجام ماموریت اتفاقی رخ دهد و این موضوع به هیچ عنوان دور از انتظار نیست .

در ادامه اگر قسمت اول پاسخ به ۳۰ سوال اساسی درباره ی سفر به مریخ را خوانده اید با قسمت دوم همراه ما باشید .

کارناوال شما را به سیاره ی سرخ خواهد برد .

بشر به دنبال کشف ناشناخته ها در تلاش است تا به دیگر سیارات سفر کند و مکانی مانند زمین را بیابد . ولی قبل از آن نیازمند این است تا پیشرفت هایی را در زمینه ی سفرهای فضایی بدست بیاورد . در این راستا برای اولین بار به کره ی ماه سفر کرد و این اخرین باری بود که انسان خود را بر روی زمینی در فضا دید . در طی سال های اخیر فقط فضاپیما و کاوشگر به دیگر سیارات ارسال شده و خبری از انسان نبوده است .

قرار است در آینده بشر به سیاره ی سرخ ، مریخ سفر کند . تمامی مراحل مشخص است و حتی می دانند که چه افرادی را برای این سفر انتخاب کنند . ناسا مسئول این پروژه است و برای تمامی انسان ها یک ماموریت مهم به حساب می آید .

قبل از سفر به این سیاره ممکن است سوالاتی در ذهن همه شکل بگیرد و برایشان جالب باشد تا بدانند که بشر چگونه می خواهد به این سیاره سفر کند و بر روی آن به زندگی خود ادامه دهد .

جالب است مگر نه؟

در این مطلب به ۱۵ تا از ۳۰ سوال در این زمینه پاسخ خواهیم داد و در آینده ای زود به ۱۵ سوال دیگر نیز خواهیم پرداخت .

همراه کارناوال باشید تا به اتفاق هم جواب سوالات را بدانیم و برای سفر به این سیاره دیگر سوالی در ذهن ما وجود نداشته باشد .

سفر به فضا و دیگر سیارات همیشه آرزوی بشر بوده است . امروزه با توجه به پیشرفت در زمینه های مختلف بستر سفر به فضا مهیا شده است و ما به زودی شاهد گردشگران به فضا خواهیم بود . چندی پیش درباره ی گردشگری فضایی مطلبی را خواندید . امروز با کارناوال همراه باشید تا درباره ی سفر به سیاره ی سرخ ، مریخ برای شما بگوییم . در میان شرکت های بزرگ مانند اسپیس ایکس ، ویرجین و … رقابتی سخت و دشوار شکل گرفته است . در این میان ناسا نیز هر از گاهی خودی نشان می دهد . البته این را باید بگوییم که ناسا از تمامی این شرکت ها قدرتمند تر و پیشرفته تر است .

تصور کنید برای تعطیلات آخر هفته به مریخ سفر کنید . جالب است ؟

همراه کارناوال باشید تا درباره ی سفر به مریخ و پروژه ی اسپیس ایکس بیشتر بدانیم .

This is search results
در حال بارگذاری ...