کنیا

بهترین هتلی که تا به امروز در آن اقامت کرده اید چه هتلی بوده است؟

چه ویژگی هایی سبب شده تا شما آن هتل را به عنوان بهترین، انتخاب و به دیگران معرفی کنید؟

طبعا برای انتخاب بهترین مکانِ اقامت هرکس ملاک های خاصی دارد اما مواردی که اکثرا بر آن اتفاق نظر دارند، امکانات خوب رفاهی، غذای خوب و خوش طعم در محلی تمیز و بهداشتی می باشد. این روزها در همه ی کشورها هتل هایی با رنگ و طرح های گوناگون ساخته شده است؛ موضوعی که انتخاب را برایمان سخت تر می کند. صاحبانهتل ها نیز برای جلب مشتری از هر ترفندی استفاده می کنند و هر یک سعی دارند ویژگی شاخصی در اقامتگاهشن به وجود آورند تا میزبان افراد بیشتری باشند.

کارناوال تا به امروز به هتل زیادی سر زده که هر یک خصوصیات جذابی داشته اند مانند:

هتل بوک اند بد توکیو | لذت کتاب خوانی در تخت خواب

هتل شروود آنتالیا | نگین پنج ستاره لارا

این بار می خواهیم به مکانی برویم که در آن علاوه بر اقامتی راحت می توان در کنار زرافه ها غذا خورد، در دل قاره ی سرسبز و وسیع آفریقا هتلی به نام مانُور زرافه ( Giraffe Manor hotel ) ساخته اند کهساکنان آن می توانند هر روز صبح صبحانه ی خود را در کنار زرافه ها و حتی پشت یک میز صرف کنند، ویژگی منحصر به فردی که باعث شده گردشگران از اقصی نقاط دنیا برای اقامت به هتل مانور زرافه بروند و خاطراتی باورنکردنی در ذهنشان حک کنند.

اگر شما هم دوست دارید در جوار زرافه ها باشید و هر روز از پنجره اتاقتان به تماشای زرافه ها بنشینید، همراه کارناوال باشید تا به هتل مانور زرافه در کشور کنیا در قلب آفریقا برویم.

قاره ی آفریقا دیدنی های فراوانی دارد. از طبیعت زیبا و منحصر به فردش گرفته تا فرهنگ مردمان آن. گردشگرانی که به این قاره و کشورهای آن سفر می کنند بیشتر به دنبال غرق شدن در طبیعت و حیات وحش آن هستند ولی فعالیت های دیگری نیز وجود دارد که با انجام دادن آن ها سفر خاطره انگیز تر و جذاب تر خواهد شد. این قاره از کشورهای زیادی تشکیل شده است، شاید اکثر آن ها ثروتمند نباشند ولی دلیل بر این نمی شود که گردشگران از سفر به آن ها لذت نبرند.

شاید زمانی که سخن از سفر به کنیا به میان می آید بدانید که چه در انتظار شما است ولی حقیقت می تواند چیز دیگری باشد.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به ۸ فعالیت خاص و جالب که گردشگران در سفر خود به کشور کنیا می توانند انجام دهند.

همراه با کارناوال باشید.

آیا در تصاویری که در ادامه می بینید می توانید چیتا را بیابید ؟ شما شکار یک چیتا را خواهید دید که چگونه به گله ای از یالدار ها ( نوعی گاومیش ) در کنیا حمله ور می شود و غذای خود را بدست می آورد . طبیعت همیشه زیبا نیست و راز بقا در بیشتر اوقات خشن و ناراحت کننده می باشد .

در این مطلب با یک چیتا آشنا می شوید که چگونه با زیرکی خاص خودش سعی در بدست آوردن غذا دارد و در نهایت نیز موفق خواهد شد . عکس هایی را می بینید که دلخراش و خشن هستند ولی این راز بقا است و سعی کنید از دیدنش لذت ببرید . این تصاویر توسط اینگو گرلاچ به ثبت رسیده اند . او برای عکاسی خود را در میان علفزار ها پنهان کرده است تا حیوانات دیگر از حضور او با خبر نشوند .

در آخر چیتا ها می ماند و شکار خود .

همراه کارناوال باشید تا صحنه های جالبی از این شکار را ببینیم .

کروکودیل ها موجوداتی بسیار بی رحم ، ترسناک و درنده خوی هستند که در رودخانه های آفریقا به وفور یافت می شوند . این حیوانات در شکار بسیار عجیب عمل می کنند و وحشت را پدید می آورند . می گویید چگونه ؟ در ادامه خواهید دید . اگر تا به حال شکار کردن این حیوانات را دیده اید متوجه شده اید که چقدر کروکودیل ها ترسناک می شوند . طعمه ی خود را می گیرند و به این سو و آن سو حرکت می کنند ، خودشان را می چرخانند و این گونه طعمه هیچ شانسی برای بقا و نجات نخواهد داشت و مرگ انتظارش را می کشد .

همراه کارناوال باشید تا شکار کردن این موجودات را از نزدیک ببینیم .

دنیل شوماخر یک عکاس طبیعت هست ….

او می گوید : تعطیلات در آفریقای جنوبی از جمله سه روز اقامت در پارک سافاری باعث شد تا من عشق خودم را نسبت به حیوانات کشف کنم.

این باعث شد تا تصاویری شگفت انگیز از حیوانات در پارک سافاری کنیا بگیرد .

همراه کارناوال باشید .

اقامتگاهی مناسب تمام سلیقه ها، تجربه ای لوکس در حیات وحش کنیا،

در دامان طبیعت به خواب می روید، شب را مهمان نور ستارگان هستید و صبحگاه، با نوازش خورشید روزی نو را در دل آفریقا آغاز می کنید،

با ما همراه باشید در معرفی ” اقامتگاه آفریقایی لایبازا ” …

سخن نویسنده و مقدمه درباره اقامتگاه، لوکیشن و فضا سازی انواع اقامت و امکانات ۱)‌ آلاچیق تخت ستارگان ( Star Beds ) دو مجموعه از آلاچیق های ” تخت ستارگان ” در منطقه وجود دارد.یکی در دره ی شرقی و در منطقه ای به نام ” Kopje ” قرار دارد، مشرف به دریاچه ای کوچک، که […]

تمام آنچه نوشته ام و می خوانی، حتم و شک دل بی تابم است

شک از درست بودن فرهنگشان و حتم از اصیل بودن آن

میان زمین و آسمان برایتان نوشتم

تو ولی آسوده بخوان، دلهره ی انگشتانم را، از بی پرده گفتن حقیقت …

This is search results
در حال بارگذاری ...