کنیا

قاره ی آفریقا دیدنی های فراوانی دارد. از طبیعت زیبا و منحصر به فردش گرفته تا فرهنگ مردمان آن. گردشگرانی که به این قاره و کشورهای آن سفر می کنند بیشتر به دنبال غرق شدن در طبیعت و حیات وحش آن هستند ولی فعالیت های دیگری نیز وجود دارد که با انجام دادن آن ها سفر خاطره انگیز تر و جذاب تر خواهد شد. این قاره از کشورهای زیادی تشکیل شده است، شاید اکثر آن ها ثروتمند نباشند ولی دلیل بر این نمی شود که گردشگران از سفر به آن ها لذت نبرند.

شاید زمانی که سخن از سفر به کنیا به میان می آید بدانید که چه در انتظار شما است ولی حقیقت می تواند چیز دیگری باشد.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به ۸ فعالیت خاص و جالب که گردشگران در سفر خود به کشور کنیا می توانند انجام دهند.

همراه با کارناوال باشید.

54546350

آیا در تصاویری که در ادامه می بینید می توانید چیتا را بیابید ؟ شما شکار یک چیتا را خواهید دید که چگونه به گله ای از یالدار ها ( نوعی گاومیش ) در کنیا حمله ور می شود و غذای خود را بدست می آورد . طبیعت همیشه زیبا نیست و راز بقا در بیشتر اوقات خشن و ناراحت کننده می باشد .

در این مطلب با یک چیتا آشنا می شوید که چگونه با زیرکی خاص خودش سعی در بدست آوردن غذا دارد و در نهایت نیز موفق خواهد شد . عکس هایی را می بینید که دلخراش و خشن هستند ولی این راز بقا است و سعی کنید از دیدنش لذت ببرید . این تصاویر توسط اینگو گرلاچ به ثبت رسیده اند . او برای عکاسی خود را در میان علفزار ها پنهان کرده است تا حیوانات دیگر از حضور او با خبر نشوند .

در آخر چیتا ها می ماند و شکار خود .

همراه کارناوال باشید تا صحنه های جالبی از این شکار را ببینیم .

چیتا در میان گله ای از یالدار ها0

کروکودیل ها موجوداتی بسیار بی رحم ، ترسناک و درنده خوی هستند که در رودخانه های آفریقا به وفور یافت می شوند . این حیوانات در شکار بسیار عجیب عمل می کنند و وحشت را پدید می آورند . می گویید چگونه ؟ در ادامه خواهید دید . اگر تا به حال شکار کردن این حیوانات را دیده اید متوجه شده اید که چقدر کروکودیل ها ترسناک می شوند . طعمه ی خود را می گیرند و به این سو و آن سو حرکت می کنند ، خودشان را می چرخانند و این گونه طعمه هیچ شانسی برای بقا و نجات نخواهد داشت و مرگ انتظارش را می کشد .

همراه کارناوال باشید تا شکار کردن این موجودات را از نزدیک ببینیم .

حمله ی کروکودیل ها به گورخرها0

دنیل شوماخر یک عکاس طبیعت هست ….

او می گوید : تعطیلات در آفریقای جنوبی از جمله سه روز اقامت در پارک سافاری باعث شد تا من عشق خودم را نسبت به حیوانات کشف کنم.

این باعث شد تا تصاویری شگفت انگیز از حیوانات در پارک سافاری کنیا بگیرد .

همراه کارناوال باشید .

عکاسی از حیوانات 0

اقامتگاهی مناسب تمام سلیقه ها، تجربه ای لوکس در حیات وحش کنیا،

در دامان طبیعت به خواب می روید، شب را مهمان نور ستارگان هستید و صبحگاه، با نوازش خورشید روزی نو را در دل آفریقا آغاز می کنید،

با ما همراه باشید در معرفی ” اقامتگاه آفریقایی لایبازا ” …

لژ_افریقایی www.karnaval.ir0

سخن نویسنده و مقدمه درباره اقامتگاه، لوکیشن و فضا سازی انواع اقامت و امکانات ۱)‌ آلاچیق تخت ستارگان ( Star Beds ) دو مجموعه از آلاچیق های ” تخت ستارگان ” در منطقه وجود دارد.یکی در دره ی شرقی و در منطقه ای به نام ” Kopje ” قرار دارد، مشرف به دریاچه ای کوچک، که […]

تمام آنچه نوشته ام و می خوانی، حتم و شک دل بی تابم است

شک از درست بودن فرهنگشان و حتم از اصیل بودن آن

میان زمین و آسمان برایتان نوشتم

تو ولی آسوده بخوان، دلهره ی انگشتانم را، از بی پرده گفتن حقیقت …

قبیله ماسایی www.karnaval.ir0
This is search results
در حال بارگذاری ...