قزاقستان

کارناوال امروز به سراغ دریاچه ای فیروزه ای رنگ می‌رود در مرکز قاره آسیا، دریاچه ای فوق العاده که بر خلاف تصور، به سبب زیبایی و جاذبه های طبیعی ش نیست که اسمش بر سر زبان ها افتاده!

نزدیک دریاچه که بشوی، با منظره ای عجیب رو به رو خواهید شد.

در نگاه اول شاخه های درختانی را می بینی که سر از آب دریاچه به در آورده اند. بر بالای آب، چوب های دراز و بی برگ و بار درختان همچون دکل کشتی شکسته ای دیده می‌شوند که بر اثر جنگی دریایی غرق شده است. انعکاس مخوف و وهم آور تیرهای چوبی در میان آب های آبی وسرمای هوا بر اعجابت می‌افزاید!

اما اشتباه نکنید! با داستانی مخوف از دزدان دریایی رو به رو نیستید.

بلکه این مادر طبیعت است که با یکی از پدیده های عجیب و جالب انگیزش شما را میهمان خود می‌کند.

دریاچه ای فیروزه ای کایندی در ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح زمین و بر روی کوه های قزاقستان است که در دل آب های نیلگونش جنگلی مغروق به چشم می‌خورد. جنگلی که در زیر آب سرد و فیروزه ای دریاچه نهان شده و تنها بخشی از چوب برهنه درختان بلند قامت سوزنی اش را در برابر دید عموم علم کرده است.

همراه با کارناوال به دیدار جنگلی اعجاب انگیز و زیر آبی بیایید.

یکی از دلایلی که گردشگران را به اماکن مختلف می کشاند خرید کالاهای رنگارنگ و گوناگون است ، در سال های اخیر ایرانیان هم بیشتر به سفرهای تجارتی می روند تا کالاهای مورد نظرشان را تهیه کنند، چین و ترکیه به دلیل کالاهای مختلفشان بیشترین توریست را از ایران جذب می کنند ، اما چندی است که قزاقستان هم به لیست کشورهای مورد علاقه ی ایرانیان اضافه شده به همین دلیل امروز تصمیم داریم به این کشور سفر داشته باشیم.

قزاقستان کشوری در آسیای میانه است و از سمت غرب به دریای مازندران می رسد و فاصله ی چندانی با ایران ندارد و مملو از اماکن دیدنی و تاریخی زیبا است اما مراکز خرید رنگارنگ و غنی آن را هم نباید فراموش کنید، یکی از بزرگ ترین و در عین حال مشهورترین مراکز خرید قزاقستان مگا آلما آتا است که در پایتخت این کشور قرار گرفته و مرکزی برای خرید و سرگرمی های جورواجور می باشد، این مرکز زیبا بخشی جدایی ناپذیر از آینده و سیاست مالی این کشور است که شعب گوناگونی در اغلب شهرستان های قزاقستان دارد.

با کارناوال همراه باشید تا به مرکز خرید مگا سنتر آلما آتا در قلب پایتخت قزاقستان برویم.

فستیوالی که به نام عقاب طلایی نام گذاری شده، اما افتخارش تنها نصیب صاحب اوست…

This is search results
در حال بارگذاری ...