هاوایی

شاید تا کنون نام سواحل زیبای هاوایی را زیاد شنیده و تصاویر و مناظر گوناگونی از آن را هم دیده باشید. اما ویدیو امروز ما با تمام تصاویری که تاکنون از هاوایی دیده اید متفاوت است زیرا که سوار بر ابرها می خواهیم تمام زیبایی هایی را که در خود جای داده برایتان به نمایش بگذاریم پس این لحظات را  از دست ندهید.

تنها از تو می خواهیم دیدگانت را ببندی و با ما در این سفر همسفر شوی تا لحظاتی آرامش بخش و شگفت انگیز را به تو هدیه دهیم.

در ارتفاعاتی بلند در حال تماشای یکی از بی نظیرترین مناظر جهان، هستی.

کوه های پوشیده از گیاهان سبز، رودخانه های در جریان، آسمان آبی به دور از هر گونه آلودگی و دریای آرام چشمانت را نوازش می دهند.

تنها دستانت را در این آسمان باز کن و نفس عمیقی بکش. می خواهیم کنار هم از رنگین کمانی عظیم عبور کنیم و به دریا برسیم. دریایی که زیبایی هایش در دنیا زبانزد خاص و عام است. از اعماق آسمان، کشتی های عظیم را تماشا کن که چگونه دریانوردی می کنند.

همراه کارناوال محو تماشای این تصاویر رویایی شو.

به هاوایی و دنیای شگفت انگیز زیر آب آن خوش آمدید.

لباس غواصی بر تن کنید تا سفرمان آغاز شود و در کنار ماهی ها شنا کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

سواحل می توانند به خودی خود پر باشند از شگفتی و زیبایی ولی نظر شما درباره ی دنیای زیر آب چیست؟ بهتر است برایتان زیاد تعریف نکنیم تا خودتان محو تماشای این دنیای شگفت انگیز زیر آب شوید. مدتی بعد خود را در میان ماهیانی رنگارنگ خواهید یافت که اطراف شما در حال شنا کردن هستند و برای این که شما از سفر لذت بیشتری ببرید قرار است تا جایی که امکان دارد به آن ها نزدیک شویم.

دقایق در حال گذر هستند پس بهتر است هر چه سریع تر وارد آب شویم تا شاهد یکی از شگفت انگیز ترین اشکال حیات بر روی این سیاره باشیم. بعد از شیرجه به داخل آب همه چیز ناگهان به رنگ آبی دلنشینی در می آید. ماهی ها را می توان دید که گاهی تنها و دسته جمعی در حال حرکت کردن هستند و حضور شما را حس کرده اند. نمی توان انتهایی را برای دنیای زیر آب متصور شد، چه از نظر زیبایی و چه وسعت.

صخره های مرجانی را می بینید؟ کف دریا را چه؟ بیایید نزدیکشان شویم.

در این ویدیو سفری خواهیم داشت به سواحل زیبای هاوایی و به داخل آب می رویم. دیگر خبری از امواج بزرگ و یا باد نیست بلکه وارد دنیایی کاملا متفاوت خواهیم شد. این سواحل به دلیل داشتن امواج بلند بهشت موج سواران خوانده می شود ولی برای کسانی که به دنبال لذت بردن از تماشای زیبایی های زیر آب هستند هاوایی می تواند بهشت آنان نیز باشد و این چنین هم هست.

بر روی امواج موج سواری می کنیم و هیجان تمام وجود ما را فرا می گیرد.

خورشید در آسمان می تابد و ما مهمان امواج اقیانوس هستیم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو به همراه تعدادی از موج سواران ماهر و حرفه ای به یکی از سواحل هاوایی می رویم و یک روز را به موج سواری بر روی امواج بلند اقیانوس می گذرانیم. از صبح زود در ساحل حاضر شده ایم و تخته های اسکی خود را آماده می کنیم. لباس هایمان را می پوشیم و وارد آب می شویم.

هیجان از همین ابتدا حس می شود و با سوار شدن بر روی اولین موج تازه ماجرا آغاز می شود.

ورزش موج سواری یا به انگلیسی surfing در سواحلی که دارای موج هایی با اندازه ی مناسب است انجام می شود و طرفداران زیادی نیز دارد. خواستگاه این ورزش را به نوعی می توان از جزیره ی هاوایی دانست که توسط بومیان از سالیان دور انجام می شده است. البته این مردمان به دلیل تفریح به موج سواری نمی پرداختند بلکه برای ثابت کردن خود و دلایل فرهنگی و مذهبی و همچنین سنتی موج سواری می کردند.

موج سواری

جزیره ها ، همیشه مقصد خوبی هستند برای آن که بتوان کمی آرامش را تجربه کرد. قدم زدن روی شن های ساحل و تماشای آبی دریا و اقیانوس در حالی که امواج آرامش را پس می زنند می تواند بهترین سفر را رقم بزند. در این میان نام جزیزه ی هاوایی همچون نگینی میان دیگر رقیبانش می درخشد. هاوایی، مأمن زیباترین سواحل دنیا است.این جزیره تقریباٌ همه نوع ساحلی دارد. سواحلی که شاید لازم باشد هر کسی حداقل برای یکبار هم که شده به آن سفر کند.

همراهمان بشید تا با هم با زیباترین سواحل جزیره هاوایی آشنا شویم.

در ادامه فهرستی ۱۰ تایی از زیباترین سواحل در هاوایی را مرور خواهیم کرد تا اگر برای سفر به هاوایی برنامه ریزی می کنید بتوانید بهترین مقصد را انتخاب کنید.

با کارناوال همراه باشید تا سری به این سواحل زیبا بزنیم .

نهنگ ، بزرگترین جاندار سیاره ی زمین در اقیانوس ها فرمانروایی می کند و بی هیچ واهمه ای در حال سفر است .

اقیانوس ها را طی می کند ، در نهایت آرامش و زیبایی .

امروز به همراه کارناوال به اطراف هاوایی می رویم و به تماشای نهنگ هایی می نشینیم که در اقیانوس ها سفر می کنند .

کارناوال این بار می خواهد به ساحلی زیبا در هاوایی قدم بگذارد.

ساحلی زیبا که دانه هایی  سبز رنگ هم چون زمرد بر روی آن پاشیده شده و قدم گزاردن در آن مانند پیاده روی برروی ماسه ای از جنس جواهر است.

این ساحل زیبا در مکانی تقریبا دور از دسترس قرار دارد و برای رسیدن به آن تقریبا ۴ کیلومتر را باید پیاده روی کنید.

بعد از این پیاده روی  پاداش شما تماشای زیبا ترین ساحل دنیاست.

با ما همراه شوید تا از ساحل پاپاکولی ” Papakolea “ بیشتر بدانیم .

در میان ابرها قدم میزنی ، شاید حس کنی در آسمانی. بیشتر شبیه یک رویاست تا واقعیت. بر بلندای کوه ها کمی نزدیک تر به خورشید، شهری را هم نظاره گر خواهی بود، اما آن قدرها هم زیبا نخواهد بود. با تنها لحظه ای بی دقتی ممکن است همه چیز تمام شود پس با رعایت کردن جانب احتیاط سفرتان را به سلامت به انتها برسانید.

این بار مقصد کارناول هاوایی است اما دیگر خبری از جزایر و آب ها نیست. می خواهیم این بار پله هایی تاریخی در هاوایی را به شما نشان دهیم که در منطقه ای زیبا احداث شده است.

با کارناوال همراه باشید تا گذری به مسیر بهشتی داشته باشیم.

This is search results
در حال بارگذاری ...