بر روی امواج موج سواری می کنیم و هیجان تمام وجود ما را فرا می گیرد.

خورشید در آسمان می تابد و ما مهمان امواج اقیانوس هستیم.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو به همراه تعدادی از موج سواران ماهر و حرفه ای به یکی از سواحل هاوایی می رویم و یک روز را به موج سواری بر روی امواج بلند اقیانوس می گذرانیم. از صبح زود در ساحل حاضر شده ایم و تخته های اسکی خود را آماده می کنیم. لباس هایمان را می پوشیم و وارد آب می شویم.

هیجان از همین ابتدا حس می شود و با سوار شدن بر روی اولین موج تازه ماجرا آغاز می شود.

ورزش موج سواری یا به انگلیسی surfing در سواحلی که دارای موج هایی با اندازه ی مناسب است انجام می شود و طرفداران زیادی نیز دارد. خواستگاه این ورزش را به نوعی می توان از جزیره ی هاوایی دانست که توسط بومیان از سالیان دور انجام می شده است. البته این مردمان به دلیل تفریح به موج سواری نمی پرداختند بلکه برای ثابت کردن خود و دلایل فرهنگی و مذهبی و همچنین سنتی موج سواری می کردند.

موج سواری

جزیره ها ، همیشه مقصد خوبی هستند برای آن که بتوان کمی آرامش را تجربه کرد. قدم زدن روی شن های ساحل و تماشای آبی دریا و اقیانوس در حالی که امواج آرامش را پس می زنند می تواند بهترین سفر را رقم بزند. در این میان نام جزیزه ی هاوایی همچون نگینی میان دیگر رقیبانش می درخشد. هاوایی، مأمن زیباترین سواحل دنیا است.این جزیره تقریباٌ همه نوع ساحلی دارد. سواحلی که شاید لازم باشد هر کسی حداقل برای یکبار هم که شده به آن سفر کند.

همراهمان بشید تا با هم با زیباترین سواحل جزیره هاوایی آشنا شویم.

در ادامه فهرستی ۱۰ تایی از زیباترین سواحل در هاوایی را مرور خواهیم کرد تا اگر برای سفر به هاوایی برنامه ریزی می کنید بتوانید بهترین مقصد را انتخاب کنید.

با کارناوال همراه باشید تا سری به این سواحل زیبا بزنیم .

هاوایی ساحل0

نهنگ ، بزرگترین جاندار سیاره ی زمین در اقیانوس ها فرمانروایی می کند و بی هیچ واهمه ای در حال سفر است .

اقیانوس ها را طی می کند ، در نهایت آرامش و زیبایی .

امروز به همراه کارناوال به اطراف هاوایی می رویم و به تماشای نهنگ هایی می نشینیم که در اقیانوس ها سفر می کنند .

شاخص-ویدیو-پست

کارناوال این بار می خواهد به ساحلی زیبا در هاوایی قدم بگذارد.

ساحلی زیبا که دانه هایی  سبز رنگ هم چون زمرد بر روی آن پاشیده شده و قدم گزاردن در آن مانند پیاده روی برروی ماسه ای از جنس جواهر است.

این ساحل زیبا در مکانی تقریبا دور از دسترس قرار دارد و برای رسیدن به آن تقریبا ۴ کیلومتر را باید پیاده روی کنید.

بعد از این پیاده روی  پاداش شما تماشای زیبا ترین ساحل دنیاست.

با ما همراه شوید تا از ساحل پاپاکولی ” Papakolea “ بیشتر بدانیم .

ساحل سبز0

در میان ابرها قدم میزنی ، شاید حس کنی در آسمانی. بیشتر شبیه یک رویاست تا واقعیت. بر بلندای کوه ها کمی نزدیک تر به خورشید، شهری را هم نظاره گر خواهی بود، اما آن قدرها هم زیبا نخواهد بود. با تنها لحظه ای بی دقتی ممکن است همه چیز تمام شود پس با رعایت کردن جانب احتیاط سفرتان را به سلامت به انتها برسانید.

این بار مقصد کارناول هاوایی است اما دیگر خبری از جزایر و آب ها نیست. می خواهیم این بار پله هایی تاریخی در هاوایی را به شما نشان دهیم که در منطقه ای زیبا احداث شده است.

با کارناوال همراه باشید تا گذری به مسیر بهشتی داشته باشیم.

پله هایی ر وبه بهشت0
This is search results
در حال بارگذاری ...