گرگان

گلستان، سرزمینی خوش آب و رنگ و پر از تنوع است و همین گستردگی در زیبایی های آن دلیلی است برای سفر های وقت و بی وقت کارناوال به این استان دوست داشتنی. این بار اما بهانه ای خوشمزه پیدا کردیم تا دوباره کوله بار جمع کنیم و به سراغ شهر هیجان انگیز گرگان برویم. اگر خاطرتان باشد پیش از این، تنوع آب و هوایی این استان را شرح داده بودیم و از ویژگی های منحصر به فرد اقلیمی در این منطقه برایتان گفته بودیم. وجود یک کمربند سبز و خوش آب و هوا در میانه ی این سرزمین، خانه ای فوق العاده برای کشاورزان و دامپروان ساخته است و چراگاه های همیشه سبز و آماده آن، مامن مهربان و خوشمزه چهارپایان است و به دلیل تغذیه از این چراگاه های مرغوب و طبیعی طعم گوشت حیوانات حلال با آنچه که ما در شهری مثل تهران مصرف می کنیم زمین تا آسمان تفاوت دارد.

ما امروز قصد داریم به سراغ یکی از محبوب ترین و لذیذترین غذاهای ایرانی برویم و بهترین مقصد برای این سفر خوشمزه شهر گرگان خواهد بود. این بار قصد داریم تجربه ی هیجان انگیز جگرخوری در یکی از معروف ترین خیابان های گرگان را با شما همراهان همیشگی شریک شویم و برای این منظور باز هم به سراغ تصاویری از آقای سهیل قنبرزاده رفتیم که با سایت خبری اسپوتنیک ( Sputnik ) همکاری دارد.

پیش از آغاز سفر بد نیست بدانید جگرخوری از دیرباز در گرگان رونق فراوان داشته و خیابان مطهری، خیابان معروف جگرخورهای گرگانی است و بیش از ۵۰ مغازه جگرکی در آن دایر است که از هنگام غروب رفت و آمد را در این خیابان مشکل می کند؛ چرا که محلی های بسیاری برای صرف یک وعد خوراک لذیذ مسیرشان را به سمت این خیابان خوشمزه  و خوش بو کج می کنند.

 

و اکنون کارناوال شما را به جگرخوری از نوع گلستانی آن دعوت می کند.

همراه با کاناوال این بار قرار است به جایی برویم که کمتر نام آن را شنیده ایم؛ اما با دیدنش شگفت زده خواهیم شد.

دریاچه ای بکر و زیبا در جنوب گرگان به نام توشن.

دریاچه توشن در روستای توشن گرگان یکی از بهترین تفرجگاه های شمال ایران و طبیعتگردان ایرانی است.

افرادی که به استراحت و تفریح در هوایی پاک، آسمانی آبی و طبیعتی سرسبز و بکر نیاز دارند، با کارناوال همقدم شوند تا سفری جذاب و وسوسه انگیز را تجربه کنند.

همراه با ما باشید تا سفری به این دریاچه را تجربه کنیم .

همه ما ایرانی ها، بسیار به شمال کشور سفر کرده ایم و همیشه اولین گزینه انتخابی برای سفرهای داخلی بوده است.

اما گاهی سفر به شمال هم تکراری و بدون جذابیت میشود مگر اینکه مکان هایی جدید و بکر را در شهرهای مختلف بشناسیم و هر بار سفری متفاوت را تجربه کنیم .

به همین منظور کارناوال پیشنهادهای متفاوت و جالبی را برای همراهان خود مطرح می کندکه یکی از آن ها جنگلی بکر و زیبا در استان گلستان است. جنگلی که برای گردشگران و طبیعت گردان بسیار جذاب و خاطره انگیز است و یکی از بهترین مناطق گردشگری شمال کشور محسوب می شود.

طبیعتی منحصر به فرد و شوق انگیز به نام پارک جنگلی النگدره.

همراه ما باشید تا سفری به این پارک جنگلی داشته باشیم .

This is search results
در حال بارگذاری ...