در این گرمای هوا کوله بار خود را می بندیم و به سوی شمال شرقی کشور عزیزمان ، ایران رهسپار می شویم. به استان گلستان در حاشیه ی خزر می رویم تا با تماشای زیبایی های آفرینش نسیمی خنک بر روحمان بوزد . جاده را با همه پیچ و خم هایش پشت سر گذاشته و به رامیان می رسیم ؛ جایی که آغوش طبیعت به روی همه باز است .

آغوشی که خستگی راه را از تنمان به در می کند . اینجا دیگر خبر از دغدغه های شهر نیست ، نسیمی خنک که از لابه لای درختان عبور می کند و گرمای تن را می بلعد ، آرامش روح نوازی را برایمان به ارمغان می آورد . بعد از گذر از کنار این همه زیبایی و سرسبزی ، نگین فیروزه ای رامیان خود نمایی می کند .

کارناوال شما را به دیدار  دالان بهشت دعوت می کند .

رامیان11000

همه ما ایرانی ها، بسیار به شمال کشور سفر کرده ایم و همیشه اولین گزینه انتخابی برای سفرهای داخلی بوده است.

اما گاهی سفر به شمال هم تکراری و بدون جذابیت میشود مگر اینکه مکان هایی جدید و بکر را در شهرهای مختلف بشناسیم و هر بار سفری متفاوت را تجربه کنیم .

به همین منظور کارناوال پیشنهادهای متفاوت و جالبی را برای همراهان خود مطرح می کندکه یکی از آن ها جنگلی بکر و زیبا در استان گلستان است. جنگلی که برای گردشگران و طبیعت گردان بسیار جذاب و خاطره انگیز است و یکی از بهترین مناطق گردشگری شمال کشور محسوب می شود.

طبیعتی منحصر به فرد و شوق انگیز به نام پارک جنگلی النگدره.

همراه ما باشید تا سفری به این پارک جنگلی داشته باشیم .

النگدرهkarnaval.ir0_

برای داشتن یک سفر عالی باید جایی رو انتخاب کرد که امنیت و آرامش و به ویژه زیبایی رابه مهمانان خودش هدیه کند. مکانی آرام و بی نظیر.به همین خاطر کارناوال پیشنهادی ویژه برای گذراندن لحظاتی مملو از شادی درکنار دوستان و اقوام دارد.

دهکده توریستی جهان نما در شمال کشورمان منطقه ای فوق العاده دیدنی و جذاب است که کمتر نام آن را شنیده و یا به آن سفر کرده ایم. دهکده ای ییلاقی با چشم اندازی بدیع همیشه میزبان گردشگران و طبیعت دوستانی است که از هیایوی شهر به تنگ آمده و به دنبال جایی برای لذتی ماندنی در عمق وجود بدون هرگونه تکنولوژی است.

با کارناوال همراه شوید …

جهان نما0
This is search results
در حال بارگذاری ...