آلمان

اگر از ارتفاع می ترسید آرام آرام وارد این مطلب شوید.

پیاده روی متفاوت در انتظارتان است.

پیاده روی ، روی یک سازه ی عجیب  آن هم در این ارتفاع کار هر کسی نیست . آماده شوید تا به مکانی شگفت انگیز میان زمین و هوا بریم ؛ جایی که هیجان را با بندبند وجدتان حس خواهید کرد .

به یک پلکان تو در تو و مارپیچ خواهیم رفت ، جایی که شاید بتوان جاذبه را به چالش کشید.

هیجان انگیز خواهد بود این که قدم به سازه ای بگذاریم که تداعی کننده ی ترن های هوایی مهیج است،اما باید پیاده طی شود.

با کارناوال همراه شوید تا با هم در ارتفاعات قدم بزنیم ، نترسید ؛ پاورچین می رویم…

دستانتان را به دست کارناوال بدهید و با ما راهی سفر بشوید.

راهی جنگل التز می‌شویم، پیاده از میان گذرگاه‌ها عبور می‌کنیم

و به ناگاه در دل جنگل به قلعه‌ای باشکوه بر خواهیم خورد.

قلعه‌ای با دورنمایی فوق العاده و سقفی آبی‌رنگ، در پس زمینه‌ای از سبزی دلربای جنگل .

قلعه التز  متعلق به قرون وسطی است که در بالای تپه‌ها و نزدیکی رودخانه‌ی موزل، میان دو شهر کوبلنز و تریر آلمان قرار دارد.

این قلعه هنوز هم متعلق به خانواده‌‌ی التز است که از ابتدا و قرن ۱۲ (سی و سه نسل قبل) در همین محل زندگی می‌کردند.

۳ قلعه التز، بورشیم و لیسینجین تنها قلعه‌هایی اند که در حوزه رود راین قرار دارند و هنوز دست نخورده و سالم باقی مانده اند .

همراه ما باشید تا سفری به این قلعه داشته باشیم .

پاتریک مونتسابگر ( Patrick Monatsberger ) عکاس آزادی است که زیبایی های کشور آلمان را به تصویر می کشد . او سفر می کند و هر چیز زیبایی را که می بیند به تصویر می کشد . تصور کنید زندگی شما در سفر بگذرد و از زیبایی ها لذت ببرید .

آخرین باری که به ماجراجویی رفتید کی بود ؟

طبیعت سرشار است از زیبایی ها . برای همه ی ما بسیار لذت بخش خواهد بود که صبح در دشتی سبز و وسیع از خواب بیدار شویم ، صدای باد در گوشمان بپیچد و خورشید به ما سلام کند .

به هنگام غروب که خورشید برای استراحت در پشت کوه ها پنهان می شود آتشی روشن کنی و در سکوت شب غرق شوی . به آسمان که می نگری ستاره ها را میبینی که چگونه آسمان تاریک شب را روشن کرده اند .

همراه کارناوال باشید تا این سفر را تجربه کنیم .

سال ۲۰۱۵ در ماه نوامبر جهان ۲۶ سالگی فروپاشی دیوار برلین را جشن گرفت. برلین که یک چهارم قرن از اتحاد دوباره خود را سپری می کند این زخم دردناک را هرگز فراموش نکرده است.

برلینی ها مدتهاست در تلاشند که این دوره تلخ را به فراموشی بسپارند اما موزه های متعدد، نمایشگاه ها و تورهای مختلف برای اکتشاف عمیق به تاریخ پیچیده این دیوار و تقسیم آلمان طراحی شده است.

این مطلب ۱۰ راه برای کشف تاریخ ساخت و ساز دیوار، مراحل فروپاشی دیوار و اتحاد دوباره آلمان ارائه داده است.

خبر خوب دیگر اینست که تقریبا اکثر این راه ها برای شناسایی و بازدید رایگان هستند.

همراه کارناوال به بازدید دیوار برلین بروید ….

دیوار برلین

جنگلی تاریک و سیاه ولی زیبا . پر از رمز و راز . برای شما سوال خواهد بود که به کجا خواهیم رفت ؟ من می گویم به زیبا ترین جنگل این کره ی خاکی .

همراه ما باشید تا به سفری هیجان انگیز برویم .

از جمله برترین تفریحاتی که برای همه ی سنین مناسب و لذت بخش است، می توان به گردش و خوش گذرانی در پارک های آبی اشاره کرد. با بازدید از پارک آبی می توان روزی سرشار از شادی و نشاط را در کنار خانواده و یا دوستان رغم زد.

در سال های اخیر ساخت پارک های آبی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف از جایگاه ویژه ای برخورددار شده است، در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران هم پارک های آبی مختلفی ساخته شده است، پارک هایی که با هم نظیرانشان در خاورمیانه رقابت می کنند.

کارناوال تا به حال به معرفی پارک آبی های مختلفی پرداخته است مانند پارک های آبی دبی، پارک های آبی استامبول، پارک آبی آتلانتیس و … اما امروز می خواهیم کمی از پارک های آبی آسیا دور شویم و به اروپا برویم و کمی با پارک های آبی این قاره اشنا شویم، کارناوال امروز می خواهد اختصاصا به یکی از بزرگ ترین پارک های آبی ساخته شده در جهان در کشور آلمان سفر کند و شما را با امکانات و فعالیت هایی که می توان در آن انجام داد کمی بیشتر آشنا نماید.

پیشنهاد می کنیم با کارناوال همراه بمانید تا باهم به پارک آبی عظیمی در کشور پیشرفته ی آلمان سفر نماییم.

This is search results
در حال بارگذاری ...