اولین رستوران با پیشخدمت های روبات | گینس های گردشگری

اولین رستوران با پیشخدمت های روبات | گینس های گردشگری

رکوردهای گردشگری در گینس

در اینجا با رستورانی آشنا می شویم که در آن روبات ها میزبان میهمانان هستند.

رستوران کیچن روبات ( Robot Kitchen ) به معنای آشپزخانه ی روبات ها در شهر هنگ کنگ چین با همه ی رستوران هایی که تا به حال دیده اید فرق دارد؛ در این رستوران روبات ها به شما منو می دهند، سفارشاتتان را ثبت کرده و غذایتان را می آورند.

این رستوران که با نام روبات ها نیز شناخته می شود در ژانویه ی ۲۰۰۶ میلادی افتتاح شد، در این مکان دو روبات که ظاهری رنگی و جالب توجه دارند از میهمانان پذیرایی می کنند و یک روبات هم در آشپزخانه کارهای ساده را انجام می دهد، مانند آماده کردن املت و در آوردن همبرگر از از تنور، اما قرار است بر تعداد روبات های مشغول به کار در این رستوران افزوده شود.

در کیچن روبات تلاش شده تا فضا شبیه به داستان های تخیلی و علمی شود، حتی روبات ها با میهمانان صحبت هم می کنند، در بدو ورود روبات به مشتری سلام کرده، به او خوش آمد می گوید و وی را به سمت محل نشیمن راهنمایی می کند.

وجود روبات ها در این رستوران باعث شده تا آشپزخانه ی روبات ها شهرت جهانی پیدا کند. هر روبات احتیاج دارد که دو ساعت شارژ شود تا بتواند پنج ساعت خدمت کند و مکالمات ابتدایی را به مشتریان انجام دهد.

جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۰ میلادی رستوران روباتیک دیگری در شاندونگ بازگشایی شد اما کیچن روبات بود که توانست به عنوان اولین رستوران روباتیک نام خود را در فهرست گینس ثبت نماید.

شرکتی به نام ماشین آلات ( Momentum Machines ) که در سان فرانسیسکو می باشد اعلام کرده است که تصمیم دارد رستورانی زنجیره ای تاسیس کند که تمامی خدماتش را روبات ها ارائه دهند، گفته شده حتی همبرگر های رستوران را دستگاه هایی که می توانند ۳۵۰ همبرگر در ساعت تولید کنند به عهده خواهند داشت.

گینس گردشگری

رکورد دار Robot Kitchen
مکان چین
زمان ثبت رکورد ۲۰۰۶ میلادی
رستوران روبات چین
رستوران روبات چین

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

اولین رستوران با پیشخدمت های روبات | گینس های گردشگری
4.3 8

 دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته منتشر نشده است.

    پاسخ دهید

    موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

    This is search results
    در حال بارگذاری ...