سریع ترین سفر به دور دنیا با دوچرخه | گینس های گردشگری

سریع ترین سفر به دور دنیا با دوچرخه | گینس های گردشگری

رکوردهای گردشگری در گینس

در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به سریع ترین سفری که به دور دنیا با دوچرخه انجام شده است.

سفر به دور دنیا از محبوب ترین موضوعات در ثبت رکود گینس است، افراد زیادی تا به امروز دور کره ی زمین را با وسایل نقلیه متعدد پیموده اند تا نامشان را در فهرست برترین های جهانی ثبت کنند و همه روزه هم در رکورد زنی با یکدیگر در این زمینه رقابت می کنند.

از محبوب ترین وسایل نقلیه برای سفر و جاودانه کردن نام در این رکوردها، سفر با دوچرخه می باشد، در این مطلب به معرفی فردی به نام بوروس گوردون ( Bruce Gordon ) می پردازیم. او توانست با ۱۵۳ روز رکاب زدن دور دنیا را طی کند، او ۱۰ روز زودتر از فرد پیشینی که این رکورد را ثبت کرده بود به خط پایان رسید.

بوروس گوردون ۴۸ سال دارد و شغلش پیمانکار ساختمان و ساکن کلمبیا است. او درباره ی رکوردش می گوید:

احساس خیلی خوبی دارم که این کار را با موفقیت به اتمام رساندم، من فکر می کردم که می توانیم در روز ۲۰۰ کیلومتر را طی کنم در صورتی که تنها توانستم روزی ۱۲۵ کیلومتر رکاب بزنم و همین سبب شد تا حدودا یک ماه از چیزی که فکر می کردم سفرم دیرتر تمام شود.

او می افزاید:

خاطرات بیادماندنی از نیوزلند، استرالیا، یونان، مقدونیه، کوزوو، صربستان، بوسنی، کرواسی، مجارستان، جمهوری چک، آلمان، دانمارک، هلند، بلژیک، فرانسه، اسپانیا، انگلستان، آمریکا و کانادا دارم.

فرهنگ و آداب و رسوم در هرجا متفاوت است، اما درین فرهنگ های گوناگون از نزدیک هیجان انگیز است، همه جا می توان به زبان انگلیسی صحبت کرد و بسیاری از چیزهایی که در آمریکا داریم در بقییه ی کشورها هم وجود دارد.

استرالیا مکان مورد علاقه ی گوردون بود اگر چه همه ی کشورها را دوست داشت و از سفر به آن ها لذت برد اما او استرالیا را سرگرم کننده ترین مکان می داند و می گوید رفتار مردمانش بسیار دوستانه بوده است.

 

 جدول اطلاعات گینس

رکورد دار بوروس گوردون
مکان شروع و پایان از کلمبیا
زمان ثبت رکورد ۲۰۱۱ میلادی
سریع ترین سفر دور دنیا با دوچرخه

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

سریع ترین سفر به دور دنیا با دوچرخه | گینس های گردشگری
4.5 8

 دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته منتشر نشده است.

    پاسخ دهید

    موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

    This is search results
    در حال بارگذاری ...