در این زمین پهناور و وسیع، رموز و اسرار زیادی نهفته است که اغلب، اشخاص متعددی قربانی شده اند تا پرده از رازهایشان بردارند.

در سال های اخیر ، گردشگری در مکان های مخوف و هولناک طرفداران زیادی پیدا کرده است و حتی تورهای تفریحی با هدف رفتن به اماکن صعب العبور و ترسناک راه اندازی شده اند. به همین منظور کارناوال هم یکی از ترسناک ترین مکان های جهان را برگزیده تا سفری کوتاه به آن داشته باشد و رمز و رازش را کشف کند.

قبل از این هم به ترکمنستان رفتیم و دوازه جهنم را آن جا جستجو کردیم : دروازه جهنم ؛ ترکمنستان.  این بار نوبت آفریقا است تا به آن سفر کنیم و نگاهی به یک دروازه جهنمی دیگر بیاندازیم.

قاره ی آفریقا مملو از اماکن و اقوام مخوف و منحصر به فرد است که در هیچ جای دنیا نظیر ندارند، گردشگران به آفریقا می روند تا چیزهایی را ببینند که فکرش را هم نمی کنیم، قبیله های آدم خوار، حیوانات وحشی و درنده، جنگل های انبوه، کوهستان های دور افتاده، آتشفشان های فعال و …

مقصد امروز ما هم محلی ترسناک به نام  آتشفشان فعال اِرتا آله در شاخ آفریقا است. می خواهیم یک آتشفشان فعال را از نزدیک ببینیم ، برای دیدن این آتشفشان باید به کشور اتیوپی برویم؛ کشوری که نامش با خطر و ترس در هم آمیخته است. اگر شجاع هستید و علاقمند به تفریح و هیجان با کارناوال  همراه باشید.

shakhes0

سفری خواهیم داشت به قاره ی آفریقا و کشور اتیوپی . عکاس کریستوفر روش به زیبایی هرچه تمام تر این کشور را به تصویر کشیده است . تصور کنید در میان و فرهنگ مردم اتیوپی قدم می زنید و با تمام وجود آن ها را لمس می کنید . حال اگر عکاسی نیز کنید و این تجربه را در دوربین خود ذخیره کنید بعد ها می توانید تمام لحظات سفر خود را مرور کنید . 

کریستوفر این کار را انجام داد و عکس های خودش را با دنیا به اشتراک گذاشت . 

چندی پیش در کارناوال به همراه هم مجموعه تصاویر این عکاس را دیدیم که سفری به کردستان ایران و روستای اورامانات داشته است . برای مطالعه ی این مطلب بر روی این لینک کلیک کنید .

این بار به اتیوپی می رویم و با این کشور بیشتر آشنا می شویم . 

همراه با کارناوال باشید .

اتیوپی0

سفری خواهیم داشت به صحرایی در اتیوپی، سفری که بوی ماجراجویی در کتاب انجیل را می دهد .

در این سفر همه ی ذرات تشکیل دهنده شما به وجد می آید و در سفر حل می شود .

مکانی که ما به آن سفر خواهیم کرد یکی از ایزوله ترین مناطق آفریقاست و گویی زمان از ۳,۰۰۰ هزار سال پیش در آن ثابت مانده است و هیچ خبری از دنیای مدرن امروز در ان نمی توان یافت .

امروزه مردمان زیادی به این سرزمین سفر نمی کنند اما عکاس آلمانی ماریو گیرت به این منطقه سفر کرد و عکس های فوق العاده ای را به ثبت رساند ، ماریو ۳۵۰ مایل (۵۶۳ کیلومتر) را با پای پیاده همراه ۳ الاغ خود از لالیبلا به کوه های سیمین که یکی از زیبا ترین کوه های آفریقا به حساب می آید طی کرد ، او راحب هایی را یافت که به همراه یک کتاب انجیل ۶۰۰ ساله دعا ی کردند او چوپان هایی را دید سبک گله داری آن ها هیچ تغییری نکرده بود و همانند ۱,۰۰۰ سال پیش عمل می کردند .

همراه کارناوال باشید .

عکاسی0
This is search results
در حال بارگذاری ...